Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés
Most csináltam először,és nem használtunk gumit,nem ment belém a pasi,vigyázott..lehetek terhes?(az előtti nap ment el a menszeszem.. ) És az esemény utáni tabletta?:) Meddig lehet bevenni? Mennyibe kerül? Meg tudja venni a barátom?:"D mert inkább életkort nem írok mert akkor jön az,hogy de fiatalon kezdik.meg stb..éslégyszi válaszolok:)saját tapasztalat tudás alapján válaszoljatok mert utánanéztem a neten és mindenhol mást irnak..:/ köszike..:) (negativ kommenteket le********-om.;) )

2012. júl. 25. 10:38
 51/92 anonim válasza:
Komolyan ez most a legfontosabb?:D Nem érdekel,hogy 9hónap múlva lehet anyuka leszel?:D
2012. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
Depis a kicsike, 14+ évesen aztán marha sok gondod lehet...
2012. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
Kérdező: még mindig nem látom, hogy megértetted volna a "nemi betegség" fogalmát és lehetőségét.
2012. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:

Mondjuk én is kis depis lennék, ha nem tudnék írni, és még terhes meg nemibeteg is lehetnék.


Kiscsillag, neked az agyadra mentek a spermiumok.

2012. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 A kérdező kommentje:
maRha sok gond ba*ki,hogy 55 ezeer forint adósság van minden hónapba,anyám 70et keres..apám utcalányokkal szórakozott,mamám csakúgy utál..1 év alatt...5 ös átlagról lecsúztam 3,3 as átlagra a suliban..minden osztálytársam egy fa*kalap... egyik rokonom a kórházba haldoklik,de ááh nincs gond dehogy... mikor már rászánom magam h elmenjek pl bodzát szedni,hogy legyen pénzünk..-.-
2012. júl. 25. 11:44
 56/92 anonim ***** válasza:
Há menjél, addig se hozol még egy porontyot a családra, főleg ha ennyire nincs pénz...
2012. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 A kérdező kommentje:
amúgy ez a téma annyira nem érdekel ;) nem tudtok normális válaszokat adni,akkor miért érdekeljen? már beszéltem előbb a barátommal... neki 200.000 a fizetése..egy csomó orvos rokona van,ha gáz is van,akkor is meg tudja oldani....
2012. júl. 25. 11:45
 58/92 A kérdező kommentje:
nem hinném,hogyha nektek ilyen gondjaitok lenne,normálisan tudnátok élni ;)
2012. júl. 25. 11:46
 59/92 anonim ***** válasza:
Szóval beszéljünk akkor a nemi betegségekről. Hallottál már róluk?
2012. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
ja és akkor majd jövő héten jön a kérdés: "lehetek terhes, ha elmentem kurv.nak, hogy legyen pénzünk?"
2012. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!