Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor volt havim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor volt havim (nem tudom hányadikan jött meg és hányadikan mult el),16. -án lefeküdtem egy fiuval egy este kétszer (megszakitasos "védekezéssel"), most még nem jött meg. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azert nem tudom meg pontosan mikor jött meg decemberben és mikor ért veget, mert akkoriban nem volt barátom és igy valahogy elfelejtettem megjegyezni. 16.-án a fiu idoben kivette mindkétszer, az elso utan megmosta, aztan most 26.-a és nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie. :S
2013. jan. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vicces és nem kamuzok, 21 vagyok és tudom a megszakítás nem védekezés, azert raktam idézőjelbe a szot. Akkor inkabb kérdezem ugy, hogy kb két héttel havi utan, ilyen körülmények között mennyi az ESÉLYE a terhességnek? Ha tudtok, legyszi komolyan válaszoljatok. Lassan meg kellene jönnie, ha jol vagyok informálva:))... :S
2013. jan. 26. 16:18
 12/90 A kérdező kommentje:
Egyik válaszoló, aki irta h szilveszterkor volt javítja és mar megjött..neked hányadikan jött meg?? Én az utobbi két hétben kicsit stresszes is vagyok a vizsgák miatt, talan az is okozhatja h nem jon meg:S
2013. jan. 26. 16:20
 13/90 A kérdező kommentje:
Amugy tudom h az elso naptól kell számítani a ciklust:)) Bocsi, h azt is odairtam h nem emlekszem melyik nap mult el
2013. jan. 26. 16:21
 14/90 Bino ***** válasza:
Kizárt ,hogy 21 éves vagy. Már csak azért is, mert egy 21 éves lánynak illene tudni ezeket a dolgokat.
2013. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
végülis miért ne lehetne 21 éves. az, hogy vizsgázik, tehát valami fősulira jár, az nem jelenti azt, hogy esze is van.
2013. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:

Hát, én nem vagyok egy biosz ötös, de azt tudom, hogy vérzés után a 2. hét a legalkalmasabb a megtermékenyülésre.

És ha másodszorra is bedugta a farkát az nagy hiba volt, mert a húgycsövét gondolom nem pucolta ki és az előváladékkal meg szépen beléd mosta a spermáját. Szóval gratulálok. Remélem nem lesz belőle baj.

2013. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim válasza:
g*cii.... x'DDDDDDD
2013. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 A kérdező kommentje:
Megerősítést varok könyörgöm, nem egyertelmu h felek??? Azert kérdeztem mert tudom, h elméletileg a 14. nap a legrizikosabb, nem kell bunkozni, ha valaki nem képes normalis, felvilágosító választ irni, az kérem ne írjon semmit. Akkor, nagyon be legyek ijedve??? :S
2013. jan. 26. 16:47
 19/90 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges pánikolsz. Nem azért, mert nem tettél meg mindent, hogy terhes légy... hanem azért, mert amikor tehettél volna valamit akkor sz@rtál rá. Szóval most az esélytelenek nyugalmával várd meg azt az 1 hetet aztán teszt. Már csak ennyit tudsz tenni magadért.
2013. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 A kérdező kommentje:
De szerinted mennyi az esély??? Hanydikaig varjak? :SSS
2013. jan. 26. 17:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!