Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor volt havim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor volt havim (nem tudom hányadikan jött meg és hányadikan mult el),16. -án lefeküdtem egy fiuval egy este kétszer (megszakitasos "védekezéssel"), most még nem jött meg. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azert nem tudom meg pontosan mikor jött meg decemberben és mikor ért veget, mert akkoriban nem volt barátom és igy valahogy elfelejtettem megjegyezni. 16.-án a fiu idoben kivette mindkétszer, az elso utan megmosta, aztan most 26.-a és nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie. :S
2013. jan. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyan hülye ciklusom van, hogy dátumra pontosan jön meg. Szóval ha 15 jött meg, akkor kövi hónap 15-én várható :D Ilyen hülye ciklusom van. Nem nézi, hogy az adott hónap 29 vagy 31 napos, őt az nem érdekli.


Én mióta szexelek azóta visszamenőleg vezetem a menzeszem, akkor is ha épp nincs kivel. Valamiért el kell menni a dokihoz akkor az lesz első kérdése, hogy mikor volt utálja a havija? Hány napos a ciklusa... ilyeneket neked csuklóból le kell tüzelned.


Szóval én ajánlom, ha mást nem akkor egy excel táblázatban vezesd, én is ott vezetem, mert évente átírom, nyitok egy új fület és egybe van az egész.

És ha 30-án sem jön meg akkor tesztelj. Rossmanban egy dobozban több tesztcsík is van. kb 500 Ft. Ennél olcsóbb nincs a világon.

2013. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 A kérdező kommentje:

de akkor nincs még "akkora veszély", igaz?.. :( szóval még ne keseredjek el olyan nagyon?! :(

köszi a válaszod, mindenképp fogom írni ezentúl!

2013. jan. 28. 12:24
 43/90 anonim ***** válasza:

"de akkor nincs még "akkora veszély"?"


Mégis honnan tudjuk?


Nem tudod, hogy hány napra szoktál menstruálni.

Nem vagy 100 % abban sem, hogy mikor jött meg utoljára.

Nem tudod, hogy rendszeres-e a menstruációd, vagy össze-vissza szokott megjönni.


Így mégis mit lehetne levonni?


Azt se tudjuk megállapítani, hogy most késik a menszeszed, vagy sem.


Egyedül annyit tudunk, hogy nem védekeztél megfelelően és ez 16-án történt.


Tehát még mindig korán van a teszthez.

Még az orvos se látna semmit az ultrahangon.


SEMMI mást nem tehetsz, mint ülsz tovább a fenekeden és vársz.

Arra, hogy megjöjjön vagy arra, hogy végre legyen értelme egy terhességi tesztnek.


A monitor túloldaláról nem tudunk többet segíteni.


Próbálj megnyugodni, mert a stressztől is késhet.

2013. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 A kérdező kommentje:
29.-én jött meg az előző hónapban, ebben már biztos vagyok mivel történt aznap valami, amihez tudom kötni a dolgot. Szóval ma lesz a 33. nap és még nem jött meg. Hány napot várjak még a tesztig, ha netán ezután sem változna semmi ...?? :( Ilyenkor kellene éreznem már valamit? :S
2013. jan. 30. 00:05
 45/90 anonim ***** válasza:

Olvasni tényleg luxus?


Akkor minek írunk neked?


Legalább öten elmondták már, hogy mikor tesztelj!


16+14 az mennyi? 30?

Akkor ma reggel már tesztelhetnél egyet!


Ha tudsz vegyél "early predictor" tesztet (10-es erősségű).


Mostantól ne menj pisilni reggelig, akkor elég koncentrált lesz az első vizelet a teszthez.


Ha negatív, akkor is ismételd meg pár nap múlva, ha nem jönne meg!

2013. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 A kérdező kommentje:
Nem vettem tesztet. :( Mint a strucc, ilyenkor jobb homokba dugni a fejem, vagyis megnyugtatóbb. :| Én reggelig nem birom ki pisiles nélkül, tegnap éjszaka is 3szor kellett felkelnem..de ha holnap sem jon meg, veszek egyet és akkor meg biztosabb is lesz holnaputan, hogy az a negatív tényleg negatív.. :S Koszi a válaszokat, természetesen mindet elolvastam csak nagy dilemmában voltam a teszttel kapcsban meg mindig.
2013. jan. 30. 00:42
 47/90 anonim ***** válasza:
Figyi, ma vedd meg a tesztet. És holnap vagyis éjszaka, amikor a legelőször kimész pisilni, csináld meg a tesztet. Vagy ha ez így nem okés, akkor meg majd vasárnap környékén tesztelj, és akkor már délután is kimutatja a teszt/illetve nem kell akkor már feltétlen az első pisi, mert a későbbiben is lesz hcg hormon.
2013. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 A kérdező kommentje:

Én egész éjszaka pisilek.. :( Vagyis az éjszaka, mikor sikerült volna elaludnom kellett is kelnem, aztán még van 2szer és 4 körül sikerült normálisan elaludni, hogy most 1Okor pisiltem ma "először". Akkor ezzel a reggelivel csináljak tesztet, vagy az éjszakaival? :S

Így mennyi az esély, hogy száz százalékosan jó eredményt mutat és a negatív az tényleg negatív?

Mert én nagyon kibírom vasárnapig is, sőt.. :D Vagyis na.. :(

2013. jan. 30. 09:26
 49/90 anonim ***** válasza:
A reggeli pisid megvan még? Teszted van? Ha igen, akkor hajrá. :) Várom az eredményt.:)
2013. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 A kérdező kommentje:

Nincs meg, az már le van húzva a WCn. :D Akkor holnap reggel csináljak? :S Ne várjak vasárnapig?... Aznap épp vizsgám lenne, 11től... Ugye nem lesz "rossz" eredmény? :( Mert én nagyon abortuszellenes vagyok, arra nem lennék képes vagy ha mégis megtenném, biztosan belehalnék lelkileg. A fiút nem érdemes megkérdezni még most, hogy biztos-e benne, hogy mindent "normálisan" csinált, mint ahogy eddig szokta? :(

Köszi a szurkolást! :)

2013. jan. 30. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!