Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor volt havim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor volt havim (nem tudom hányadikan jött meg és hányadikan mult el),16. -án lefeküdtem egy fiuval egy este kétszer (megszakitasos "védekezéssel"), most még nem jött meg. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azert nem tudom meg pontosan mikor jött meg decemberben és mikor ért veget, mert akkoriban nem volt barátom és igy valahogy elfelejtettem megjegyezni. 16.-án a fiu idoben kivette mindkétszer, az elso utan megmosta, aztan most 26.-a és nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie. :S
2013. jan. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 A kérdező kommentje:
Igen, ennyit én is tudok:D, csak nem tudom eldönteni konkrétan, ott lent és kicsit oldalt, mindenképp jobb fele húz a dolog. Ez mitől lehet? Havit jelezhet? Vagy csak semmiség az egész?
2013. jan. 27. 21:21
 32/90 anonim ***** válasza:
A petefészek szúrka általában pé-t jelent. Szerda, csütörtök körül már lehet tesztelni. Egyébként a méh nem szúrkál, hanem ha megjön görcsöl.
2013. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 A kérdező kommentje:
hát de ilyenkor peteérés?? ez akkor most mi? :D szerinted mire van nagyobb esély...? :S
2013. jan. 27. 21:38
 34/90 A kérdező kommentje:
van egy ovulációs teszt itthon. szerinted megcsináljam?
2013. jan. 27. 21:44
 35/90 anonim ***** válasza:
Inkább terhes tesztet használj.
2013. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 A kérdező kommentje:
A 31 nap túl hosszú ciklusnak számít úgy általában? Tudom, h 26-35 nap között bármi normális, de amilyen hülye vagyok én őszintén nem tudom hány napos a ciklusom mert eddig erre sosem "kellett figyelnem", vagyis ilyen helyzetbe nem hoztam magam, hogy legyen okom félni (persze tudom, hogy nem csak emiatt kellene odafigyelnem a ciklusra)... :S
2013. jan. 28. 08:58
 37/90 A kérdező kommentje:
pfff most meg megy a hasam is. :S lehet valami betegséget szedtem össze. :S
2013. jan. 28. 10:22
 38/90 anonim ***** válasza:
Az átlag ciklus 28 nap. Az utolsó mensi első napjától kell számolni. De hogy lehetsz ilyen felelőtlen? ÍRNI KELL A MENSI MIKOR JÖN MEG!!!
2013. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 A kérdező kommentje:
Hát tudom...de ha nincs barát és nem szexelek, oszinten eszembe sem jut írni mert tudom, hogy ugyis mindig megjön... Igen, ugy számoltam és ez a 31. nap. Akkor most mitevo legyek? :S
2013. jan. 28. 11:12
 40/90 anonim ***** válasza:
Menj el valahova terhes tesztért. Holnap reggeli első pisiből meg megcsinálni.
2013. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!