Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor volt havim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor volt havim (nem tudom hányadikan jött meg és hányadikan mult el),16. -án lefeküdtem egy fiuval egy este kétszer (megszakitasos "védekezéssel"), most még nem jött meg. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azert nem tudom meg pontosan mikor jött meg decemberben és mikor ért veget, mert akkoriban nem volt barátom és igy valahogy elfelejtettem megjegyezni. 16.-án a fiu idoben kivette mindkétszer, az elso utan megmosta, aztan most 26.-a és nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie. :S
2013. jan. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:

Hova fejlődik (vissza) a világ!


Ha a 16-ai együttlét "sikeresnek" bizonyult, akkor mostanában ágyazódik be a méhed falába a kölyök.


Megtermékenyülés 1-3 nap.

Beágyazódás az aktustól számítva a 8.-10. napon kezdődik, és 5 napig tart.

Amikor befejeződik a beágyazódás, akkor már (szinte) biztosan kimutatható a terhesség egy teszttel.


Ezért mondják, hogy kb. két hetet kell várni az aktustól, hogy tesztelni lehessen.


Na és az mikor telik le?

Úgy van. Még 4 napot muszáj várnod.


Ha az negatív lesz, de még mindig nem jön meg, akkor ismételd meg pár nap múlva.


És egyébként egy 21 évesnek ahhoz is lehetne esze, hogy MINDIG feljegyezze, hogy mikor menstruál. ALAP.

2013. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 A kérdező kommentje:

"a kölyök" - pff, tényleg hova fejlődik a világ...

Ezeket mind tudom, csak az érdekelt volna, hogy mindennek MENNYI A VALÓSZÍNŰSÉGE.

2013. jan. 26. 18:10
 23/90 anonim ***** válasza:

Tényleg?


Kizárt, mert akkor nem kérdezted volna azt is, hogy mikor tesztelhetsz!


Százalékokat akarsz?

Tudod egyáltalán hogy működik?


Peteéréskor kb. 20 % az esélye, hogy létrejön a terhesség.

1 év alatt az általad favorizált módszerrel "védekező" párok kb. 35 %-ának sikerül összehoznia egy gyereket.


Ebben a statisztikában viszont benne vannak azok is, akiknek csak EGYETLEN EGYSZER kellett rizikóznia a "sikerhez",

és azok is, akiknek egy év alatt se lett pozitív a teszt.


Elégedett vagy?

2013. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:
A várt/nem várt után 1-2 nappal lehet tesztelni nyugodtan, ezeket tudom mivel tele van az internet. Ha csak ilyen lekezelő hangnemben tudsz beszélni, inkább hallgass.
2013. jan. 26. 18:18
 25/90 anonim ***** válasza:

A várt/nem várt után 1-2 nappal hiába tesztelsz, ha a baba mondjuk a várt/nem várt előtt 1-2 nappal fogant.


Előfordul, nem is egyszer.

Nem csak középidőben lehet valakinek peteérése, ezért mondják, hogy 2 HÉT AZ AKTUSTÓL.


A terhességi tesztek (mindegyike!) a HCG hormont mutatja ki a vizeletből.


Az pedig a beágyazódással kezd el termelődni az anya szervezetében és néhány nap alatt éri el azt a mennyiséget, amit ki lehet mutatni.

2013. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:

Van okod aggódni. A megszakítás kevesebb, mint 50%-os mérővel működik, mivel az előváladékban is van sperma.

Ez a módszer NEM védekezés!

Tehát ha egy kis szerencséd van, csak besokkolt a szervezeted a hormontól, esetleg más miatt késik. De nagyobb a valószínűsége a dolognak, hogy gondolkodnod kell, hogy megtartod-e avagy elveteted a gyereket.

Mellesleg: ha egy 21 évesnek ennyi esze van, akkor jobb, ha elveteti a gyereket és aláveti magát egy sterilizáló műtétnek, mert jobb teljesítményt nemigen fog az életben nyújtani. Mellesleg meg: szerintem max. 15 lehetsz agyilag, mert aki nem tudja felfogni, hogy óvszer nélkül nem d*gunk (ha már tabi nincs), annak baba való a kezébe, nem kuk@c.

2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 A kérdező kommentje:

Én sosem vezetnem el a gyerekemet mivel teljességgel abortuszellenes vagyok és tudom, hogy ez a módszer nem védekezés, nem vagyok hülye és senki ne ossza helyettem, hogy van-e eszem és plane ilyen kommentekre nem vagyok vevő, hogy sterilizaljam magam mert az életbe nem leszek ennél többre képes...pfff ez azert téged is jellemez kicsit, azt gondolom.

Koszonom a válaszod elso részét, hasznos volt!

2013. jan. 26. 22:16
 28/90 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett.
2013. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 A kérdező kommentje:

Még semmi, nem jött meg, eszembe jutott hányadikán kezdődött múlthónapban, ez a 3O. nap.

Ma szúrt kb. fél percig elég erősen jobboldalt, ott valahol a méhemben vagy a petefészkem környékén, de egyebet abszolút semmit nem érzek, sem havit sem semmi mást. Szerinted ez mit jelenthet?? Havit? 3O nap az még okés, igaz? :S

2013. jan. 27. 21:11
 30/90 anonim ***** válasza:
Ha oldalt szúrt, akkor a petefészked volt. A méhed középen van.
2013. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!