Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor volt havim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor volt havim (nem tudom hányadikan jött meg és hányadikan mult el),16. -án lefeküdtem egy fiuval egy este kétszer (megszakitasos "védekezéssel"), most még nem jött meg. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azert nem tudom meg pontosan mikor jött meg decemberben és mikor ért veget, mert akkoriban nem volt barátom és igy valahogy elfelejtettem megjegyezni. 16.-án a fiu idoben kivette mindkétszer, az elso utan megmosta, aztan most 26.-a és nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie. :S
2013. jan. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 A kérdező kommentje:
szépen megnyugodtam és várok reggelig, este pedig tényleg kevés vizet próbálok inni, mert különben éjszaka 3szor is fel kell kelnem.. :S
2013. febr. 1. 12:07
 72/90 A kérdező kommentje:
hát csajok, én boldog vagyok mert megjött ma, mikor felkeltem. :)) köszi a válaszaitokat!!! :**
2013. febr. 2. 11:11
 73/90 anonim ***** válasza:
Ajj, mázlista. Én viszont tuti terhes vagyok.:((((
2013. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 A kérdező kommentje:
miért, mi van????? :S csináltál tesztet???
2013. febr. 2. 11:23
 75/90 anonim ***** válasza:
Szintén megszakításos. Tegnap kellett volna megjönni. Tegnap reggel görcsölt a hasam és vettem be görcsoldót, aztóta csak közbe-közbe enyhén fájogat. De viszont a mellem nagyon fáj. :((
2013. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 A kérdező kommentje:

Nekem kb. egy hetet késett és látod csak megjött... :) Görcsölt a hasam néha meg olyasmiket éreztem, amiket eddig soha (pl. életemben nem fájt a derekam, a cicim sem szokott bizseregni, nem szokott szurkálni egyik oldalon meg semmi ilyesmi), de úgyis megjött (hála Istennek!!!). Ne félj, még bőven van időd.

Szerintem nem ártana egy teszt, az biztosan megnyugtatna. Nem gondolod? :S

2013. febr. 2. 12:13
 77/90 anonim ***** válasza:
Jövő héten veszek, meg majd nődokihoz is mennem kell úgyis. Ha van baba észrevenné szerinted?
2013. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom:S de ugye az utóbbi időben sokat olvasgattam erről és úgy emléksze, hogy a 16-2O napos már látszik ultrahangon, szóval ha késik, utána pár nappal már lehet menni dokihoz:) te mit csinálnál, ha az lennél véletlenül?:S
2013. febr. 2. 14:51
 79/90 anonim ***** válasza:
Megtartanám, akár egyedül is.:) És te mit csináltál volna? :))
2013. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 A kérdező kommentje:
Én is megtartottam volna, ebben biztos vagyok. :) Na majd irj, kivi vagyok hogy alakul a helyzeted. Rem minden rendben lesz!!!
2013. febr. 2. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!