Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor volt havim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor volt havim (nem tudom hányadikan jött meg és hányadikan mult el),16. -án lefeküdtem egy fiuval egy este kétszer (megszakitasos "védekezéssel"), most még nem jött meg. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azert nem tudom meg pontosan mikor jött meg decemberben és mikor ért veget, mert akkoriban nem volt barátom és igy valahogy elfelejtettem megjegyezni. 16.-án a fiu idoben kivette mindkétszer, az elso utan megmosta, aztan most 26.-a és nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie. :S
2013. jan. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
Mindenképp megírom.:)
2013. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jött meg. Kedden tesztelek, ha addig nem jön meg.
2013. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
Ma teszteltem, egyértelmű nega lett. De még mindig nem jött meg, a hasam viszont egyre többször fájdogál. Úgy nézem, ebből mindenképp nőgyógyász lesz. :-(
2013. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 A kérdező kommentje:
Na nem voltam mostanig neten. :| És hány napja késik?? Én örülök neked, hogy negatív, rossz dolog nem lehet szerintem!!! :)
2013. febr. 5. 09:55
 85/90 anonim ***** válasza:
8 napja késik. De már kezd olyan barnás izéé jönni belőlem. Remélem ma vagy legkésőbb holnap megjön. :)
2013. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 A kérdező kommentje:
Nekem is így kezdődött, egy napig csak olyan volt..aztán megjött rendesen. :D Mostanra neked is, igaz?
2013. febr. 6. 15:51
 87/90 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig nem jött meg. :( De ma reggel nagyon fájt a hasam. Talán a héten. Ha a héten sem, akkor végleg feladom. :((
2013. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
Még mindig csak barnázok, a hasam fáj. Jövő héten megyek nődokihoz. De mitől lehet ez? :( Terhes nem hiszem, hogy vagyok, hiszem lett 2 nega tesztem. .
2013. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 A kérdező kommentje:
Na mi lett???? Bocsi h nem irtam csak nem voltam netközelben, de nagyon kivancsi vagyok.. :S
2013. febr. 18. 13:18
 90/90 anonim ***** válasza:
Megjött.
2013. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!