Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor volt havim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor volt havim (nem tudom hányadikan jött meg és hányadikan mult el),16. -án lefeküdtem egy fiuval egy este kétszer (megszakitasos "védekezéssel"), most még nem jött meg. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azert nem tudom meg pontosan mikor jött meg decemberben és mikor ért veget, mert akkoriban nem volt barátom és igy valahogy elfelejtettem megjegyezni. 16.-án a fiu idoben kivette mindkétszer, az elso utan megmosta, aztan most 26.-a és nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie. :S
2013. jan. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:

Végigolvastam. De most komolyan, te tudsz neki válaszolni, hogy mitől nőtt meg a cicije? Mi értelme ennek? A menzesznek, és terhességnek is lehet jele a feszülő cici. Ugyan ki fogja ezt neki itt megállapítani, hogy melyiktől?


Nem bántani akartam a kérdezőt, de én ha annyira be lennék sz*rva, nem érdekelne a vizsga, meg akarnám tudni mi van. Nem itt kérdezgetném.

2013. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 A kérdező kommentje:
Véleményeket és tanácsokat vártam, hogy basszus mégis mi lehet, kinek voltak ilyen "tünetei" stb..amúgy még mindig nem jött meg és lehet ez már a stressz miatt...mert tényleg be vagyok sz.rva! Csak kicsit könnyít az ember lelkén, ha leírhatja az ilyen dolgokat. Ennyi.
2013. jan. 31. 19:44
 63/90 A kérdező kommentje:
de szerintetek írjak a fiúnak, hogy könyörgöm nem akar megjönni és ő biztos-e a dolgában, mert én nem??? :S
2013. jan. 31. 19:45
 64/90 anonim ***** válasza:
Ez a hónap ilyen. Még nekem sem jött meg. Hétfőre vártam.:(
2013. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:

Rajtad áll! Aki bízik ebben a módszerben, az egészen addig bízni is fog, amíg be nem üt a krach.

És a srác bízik. Így biztos azt mondja majd, "persze, hogy mindent jól csináltam".


De már mondtam neked: ennél a módszernél NINCS olyan, hogy "jól csináltam". Mert ha mindent "jól is csinált", akkor is lehet belőle gyerek.


Mondjuk ettől függetlenül lehet, nem ártana "ráijeszteni". Csak hogy egy picit érezze, milyen felelőtlen, s ezzel mekkora fejfájást okoz.

--

Kérdezted: én 28 vagyok, s tegnap estére nekem meg is jött (nem "dicsekvésből" írom - csak ez olyan Murphy-s: akinek nem lenne probléma, annál működik a "módszer". Akinél gondot okoz a gyerek, annál...) .

2013. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 A kérdező kommentje:

oh örülök, hogy neked legalább megjött!!! :) az én cicim még duzzadt kicsit tegnap óta is és bizsereg, nem túlzottan, nem fáj vagy ilyesmi. a derekam még mindig szakad le, őszintén nem tudom mire fogni.. nagyon kezdek kiakadni. :( lehet írok a fiúnak, csak azt sem tudom mit, nem akarok "tolakodni" vagy bármi, de ha már ilyen szituba keveredtem és miatta is, érezhetné, hogy nem kellemes. :S

utolsóelőtti: neked lehetséges a terhesség? :S

2013. jan. 31. 20:36
 67/90 anonim ***** válasza:
Igen lehet terhesség. Megszakításos volt nálunk is, csak többször is.
2013. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 A kérdező kommentje:
hát nálunk 16.-án (majdnem középidőben mivel kisilabizáltam, hogy azelőtt 29.-én jött meg) és kétszer és őszintén nem emlékszem, hogy legalább pisilt-e a srác a kettő között. nem voltam magamnál, az biztos. :(
2013. jan. 31. 20:55
 69/90 A kérdező kommentje:
vettem egy tesztet mert olyan gyomoridegem van, hogy nem bírom ki vasárnapig.. ugye várjak és csak holnap reggel csináljam meg, első vizeletből??? :S
2013. febr. 1. 10:51
 70/90 anonim ***** válasza:
Holnap reggeli első pisi, mindenképp.
2013. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!