Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szilveszterkor volt havim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor volt havim (nem tudom hányadikan jött meg és hányadikan mult el),16. -án lefeküdtem egy fiuval egy este kétszer (megszakitasos "védekezéssel"), most még nem jött meg. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azert nem tudom meg pontosan mikor jött meg decemberben és mikor ért veget, mert akkoriban nem volt barátom és igy valahogy elfelejtettem megjegyezni. 16.-án a fiu idoben kivette mindkétszer, az elso utan megmosta, aztan most 26.-a és nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie. :S
2013. jan. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:

Vizsga napján inkább ne tesztelj! Egy pozitív elszúrná a napodat, egy negatívtól meg úgyse nyugodnál meg az alapján, ahogy itt "megismertelek". :) Biztos azt gondolnád, hogy korai volt, vagy nem volt elég koncentrált a pisi.


Inkább várj pár napot! Minél később csinálod meg, annál biztosabban kimutatja a teszt, s nem csak a reggeli pisiből.


"A fiút nem érdemes megkérdezni még most, hogy biztos-e benne, hogy mindent "normálisan" csinált, mint ahogy eddig szokta? :( "


Ez felesleges.

Már az nem normális, hogy egy kezdődő kapcsolatban így merjen védekezni valaki.


Ez a "védekezés" lutri. Olyan, mint egy oroszrulet.

Ha mindent "normálisan" csinált, akkor is lehet belőle gyerek.


Egyébként most, hogy így "beszélgetünk", eszembe jutott, hogy nekem is dec. 29-én jött meg utoljára és mi is "kockáztattunk" azóta.

DE nem parázok, pedig egy-két nap késésben vagyok.


Miért? Mert a "fickóval" nem pár hete, hanem 7 éve vagyok együtt és nem bánnánk, ha becsúszna. Szeretnénk gyereket, csak épp még nem a legideálisabbak a körülmények (de ahhoz elég ideálisak, ha úgy adódna, már meg tudnánk oldani éhezés, nélkülözés nélkül). És ha minden számításom ellenére magamra hagyna, akkor is fel tudnám nevelni, mert elég idős vagyok és anyagilag is oké a helyzetem.


CSAK is ilyen, ilyesmi kapcsolatban szabadna így "védekezni"!


Akkor nincs felesleges aggódás.


Fogadd meg! Ne menj bele ilyen "védekezésbe" legközelebb! Akkor se, ha a a fiú ezer meg egyszer így csinálta már előtted.

Egyszer neki is elfogy a szerencséje.

Meg egyébként is. A betegségektől nem félsz?

Számos olyan nyavalya van, ami a férfiaknál nem okoz tünetet, TE viszont elkaphatod. Főleg, hogy az előző kapcsolataiban is gumi nélkül mókázott a fickó.


Szurkolok, hogy megjöjjön neked!

2013. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 A kérdező kommentje:

Mi ezzel a fiúval régebben kb. 7 hónapot jártunk és én azóta sem nagyon feküdtem le senki mással, mindig hozza húzott a szívem az az igazság, vagyis nekem ő a "szerelmem", senkivel nem tudtam utána normálisan járni. Egyszer megpróbáltam, összejött 2 hónap, de hát nem ment a részemről.

Aztán most sokat írogatott, beszéltünk, nem egy városban lakunk már, erre volt útja, moziztunk meg minden...és hát nem voltam képes neki ellenállni, óriási hatást tud gyakorolni rám (SAJNOS). :"> Nem szoktam én fűvel-fával lefeküdni, sőt, még csak ezért sem vagyok tisztában azzal, hogy hány napos a ciklusom, mivel úgy gondoltam nincs barát, nincs semmi veszély.

Jó neked, hogy ilyen szituban vagy. :) Akkor én még várok pár napot, vasárnapig csak meg kell jönnie de ha mégsem, akkor majd vizsga után, nappali pisiből csinálok egy tesztet. Ugye legyen így? Azért félek, de nagyon... Milyen "könnyű" azoknak, akik simán képesek lennének abortuszra... 1-2 hónap és túl vagy mindenen, de másoknak ez egy életre megváltoztathat mindent...

A 33 nap az azért már túl sok, igaz? Remélem megjön vasárnapig. Nagyon-nagyon fáj a derekam, de durván, tegnap kezdődött és azóta nem szűnik. Ez nem tudom minek a jele lehet, még nem volt részem hasonlóban. :S

2013. jan. 30. 11:59
 53/90 anonim ***** válasza:

A derekam nekem is nagyon fáj. :( Hétfőre vártam, eddig még semmi. Szintén megszakításos.

Majd mindenképp írd meg a teszt eredményét, vagy ha megjön, akkor azt.:))

2013. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
Még a 36 napos ciklus sem gáz. Sőt, még nagy ritkán felnőttkorban is kimaradhat.
2013. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:

A derekam szó szerint szakad le. Nagyon rossz érzés.

Köszi a válaszokat...akkor tényleg várok vasárnapig és nem pánikolok és nem fogdosom a cicim percenként, hogy fáj-e jobban vagy sem. :D

Azért forró vízbe sem jó beleülni, igaz? Mert én tegnapelőtt fogtam magam és nagyon forró fürdőt vettem, az egész hasam piros lett mivel a zuhanyrózsát ráraktam és a lehető legmelegebb vizet engedtem rá percekig, már menstruációs görcseim is kezdtek lenni. Ez azért nem ajánlatos, mert ha akar úgyis megjön, igaz? Vagy még csinálhatom 1-2 alkalommal, hogy "hozza meg" a havit? :S

2013. jan. 30. 14:34
 56/90 anonim ***** válasza:
Ilyen taktikákat ne alkalmazz. Majd megjön, ha meg akar, ha nem akkor meg úgysem fog. :)
2013. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 A kérdező kommentje:

MEGNŐTT A CICIM! Lányok, ez mit jelenthet? Nem beképzelem, semmi ilyesmi, de ráteszem a kezem és simán érzem, hogy nagyobb mint szokott. Ez most akkor jó vagy rossz? :S Nem igazán érzékeny meg semmi, a bimbóm kicsit, ha megfogom, de amúgy az egész cicimnek semmi baja.

Most akkor ezek alapján parázzak, vagy sem?

Te mennyi idős vagy (aki ugyanebben a szituban van mint én, csak azért sokkal biztosabb talajon :D)? :)

2013. jan. 30. 17:29
 58/90 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet basszus... Honnan tudnánk, hogy terhes vagy-e? Vagy hogy mitől nőtt meg a cicid? Ahelyett, hogy itt pánikolsz, már rég megcsinálhattál volna egy tesztet.
2013. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Írta, hogy vizsga utáni nap fog tesztelni. Nem ártana végig olvasni.
2013. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó! :)
2013. jan. 31. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!