Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és lehet hogy terhes... A barátommal mindig vigyáztunk, kivéve egy alkalmat...Én nagyon elővigyázatos vagyok ezügyben, de az alkohol (ami tudom hogy nem kifogás) megadta a löketet...így se bennem ment el, de olvastam hogy úgy is teherbe lehet esni...Kicsit több mint 4 hete történt, 3 hete kellett volna megjöjjön, és sorra jelenkeznek a korai tünetek..Tesztet még nem csináltam...Ha csinálok és kiderül hogy trhes vagyok, nem mondhatom el itthon...A szüleim nagyon konzervatívak, és nem értenének meg...Mit tegyek? Tudom hogy nagy hiba volt, de kérlek segítsetek!

2014. aug. 25. 13:52
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
47%

Elvetélni nem lehet, vagyis szerencse, azaz szerencsétlenség kell hozzá. DE! Egy ember életével ne játssz! Esemény utánit kellett volna bevenned, nem tudom, hogy abban a stádiumban vagy-e, ahol az abortusz megengedett.

L

2014. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
54%

Tesztelj, és állj a szüleid elé.

Vállald a felelősséget azért, ha gyereklányként felnőttest játszol.

Nem tudod felnevelni? Akkor egy magzatgyilkossággal kezdenéd a felnőtt életet? Mert az abortusz után nem lennél soha többet gyerek, az ráül a lelkedre, és talán többet gyereked sem lehet - ez ugyanis még ma is mellékhatása.....


Tökéletes példa vagy arra, hogy miért is nem kéne tiniként szexelni. A szex az egymásért és magukért és az esetleges létrejövő babáért is felelősséget vállaló FELNŐTTEK sportja, nem a hozzád hasonló gyereklányoké!


Az elvetélés sem úgy megy, hogy kiszakad belőled, el is vérezhetsz!!!!


17 évesen szexelsz és alkoholizálsz. Bravo! Anyád és apád helyében segítenék a baba felnevelésében, de az biztos, hogy egy-egy fal-adja-a-másikat méretű pofonnal jutalmaználak.

2014. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
16%

Egyet ertek. Ha valaki nem tudja vallalni a felelosseget az esetleges babaert, az ne szexeljen gumi nelkul. Ne menj abortuszra!! Az megol valamit a lelkedben is! A rendes terhesseg alatt a spontan vetelesnek is van eselye.

1, Teszt, ha negativ nyugi, ha pozitiv akkor

2, Allj a baratoddal EGYUTT a szuleitek ele es kerjetek segitseget

3, Nogyogyasz es terhesgondozas

4, Eskuvo, hogy a gyerek ne apa nelkul szulessen

5, Az okos baratod kezdjen munkat keresni, hogy eltartson titeket.

6, Te is, mert 180 nap minimum munkaviszony utan jar csak a gyes...

7, Sok boldogsagot es a gyerekedet tanitsd meg, hogy szexelni jo es szabad, de csak esszel erdemes.

2014. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, nem kioktatást... Épp eléggé fáj így is... Én se így akartam... Nem gondoltam hogy egyetlen bortlásból ez lesz..
2014. aug. 25. 14:12
 5/46 anonim ***** válasza:
0%

Most már ez van, tesztelj. Ha szerencséd van, nem vagy terhes, tanulj az esetből és várj a szexszel addig, amíg felelősségteljesen tudod csinálni.


Ha viszont terhes vagy, mielőbb mondd meg, hogy fel tudjatok készülni a baba érkezésére. Kérvényezheted a házasságot is, a gyámhatóság engedni fogja. Iskolát elkezdheted, fél évet járhatsz, aztán a többit magántanulóként fejezed be.

2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg vegyél egytesztet, nem feltétlenül kell gyógyszertárban, ahol ismernek, ha városi vagy, Rossmannban, DM-ben elég olcsón, 4-500 forintért lehet venni. Tesztelj, és addig ne idegeskedj, nekem is volt 16 évesen egy hasonló helyzet, egyszerűen csak kimaradt egy ideig, és megjött. Én is nagyon izgultam, főleg úgy, hogy még a doki is tapintásos vizsgálat alapján azt mondta, hogy terhes vagyok. Gondolhatod....:( De a következő heti UH már negatív volt. Csinálj tesztet és írj, hogy mi volt! Elvetélni mindenféle hülye módszerrel nem tudsz, ha a baba élni akar, élni is fog, vagy ha mindenféle butaságot magadbatömsz, csak annyit érsz vele, hogy lehet betegen fog születni. Az abortuszhoz is a szülők engedélye kell, de azt is csak a 12. héti végzik el, úgyhogy ne vesztegesd az időd. Ahogyan számolom kb. 7-8 hetes lehetsz. Lehet kapsz 1-2 pofont, de kibírható, és ha lenyugodtak, döntötök. Nem támogatom az abortuszt, de mindenkinek saját felelőssége eldönteni ezt a dolgot, és azt, hogy ezzel meg tud-e majd birkózni lelkileg. Sok sikert, és teszted eredményét írd majd meg!
2014. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodj meg! :)

Mindenképpen tesztelj!

Ha pozitiv fordulj orvoshoz!Amig nincs "2 csikos" teszted ne agyalj azon hogyan tudnál elvetélni.Vegyél még ma 1 tesztet és holnap reggel első vizletnél tesztelj!Drukkolok Neked!

2014. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Vettem volna már tesztet, de szerbiában élek, egy faluban, ahol ismernek a gyógyszertárban, boltban pedig itt nem kapható...:/
2014. aug. 25. 15:46
 9/46 anonim ***** válasza:
17%

És mi van, ha ismernek a boltban? Vedd meg.

Ha ahhoz elég felnőtt voltál, hogy szexelj, vedd meg a tesztet is.


Tudod, éjjel legény, nappal lepény...?

2014. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
10%
Szerinten 10 en leirtak a negoldast,en pontokba szedve. A kioktatas ugymond a gratisz a csomagban. Ne kifogasokat keress, hanem megoldast. a felnott lethez hozzavtartozik ez is. Amikor nalunk szakadt ki a gumi, akkor en mentem el a menyasszonyommal tesztert. Negativ lett, de akkor is megmondtam, ha pozitiv lesz vallalom a babat. Most mar tervezzuk a gyereket. Ne itt rinyalj, mert kicsuszol az idobol. A lelki vonzatairol pedig olvass utana!
2014. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!