Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és lehet hogy terhes... A barátommal mindig vigyáztunk, kivéve egy alkalmat...Én nagyon elővigyázatos vagyok ezügyben, de az alkohol (ami tudom hogy nem kifogás) megadta a löketet...így se bennem ment el, de olvastam hogy úgy is teherbe lehet esni...Kicsit több mint 4 hete történt, 3 hete kellett volna megjöjjön, és sorra jelenkeznek a korai tünetek..Tesztet még nem csináltam...Ha csinálok és kiderül hogy trhes vagyok, nem mondhatom el itthon...A szüleim nagyon konzervatívak, és nem értenének meg...Mit tegyek? Tudom hogy nagy hiba volt, de kérlek segítsetek!

2014. aug. 25. 13:52
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%

"Ha a tesz eredménye pozitív lesz, akkor se tarthatom meg.. Nem olyan az anyagi hátterünk, és még nagyon korai lenne...+


Hát többek között ezért sem kellene a te korodban szexelni. Most tényleg, azzal kezded a felnőttkort, hogy az első gyermeked darabokban végezte egy fémtálcában?

Felelőtlenség gyerekként szexelni.

2014. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
32%

"Pusztán amellett vagyok, hogy ha valaki nem áll rá készen, akkor nem szülje meg! Eljön majd ennek is az ideje. De nem 17 évesen. Hanem majd később, ha lesz megfelelő partner és anyagi háttér."


Akkor szexeljen, amikor már nem gond a gyermek felnevelése. Nem tiniként, aki még önmagára sem tud vigyázni.

2014. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez egy kicsit "vaskalapos" hozzáállás és nem is tudok mit kezdeni vele. :) Nem akkor kell szexuális életet kezdeni, ha már akár a gyerek is jöhet, hanem ha érett rá az ember. Nem mindenki vágyik gyerekre.
2014. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

"Felelőtlenség gyerekként szexelni."


Szerintem a 17 évesek túlnyomó része megteszi, sőt, akad aki jóval előbb. És írtam is hogy ezen egy alkalmon kívül mindig védekeztünk..Egy hiba..Egyetlen egy.. És meg kell kövezni érte... Pontosan tudom mekkora hiba volt! És bármilyen hihetetlen is, de nagyon bánom.. És nem értem hogy miért kell elítélni egy embert akit nem ismersz/ismer, és főként fogalma sincs arról hogy min ment eddig keresztül... A felnőttéválás sokkal előbb elkezdődött...


Ezt visszacsinálni már nem tudom...

2014. aug. 26. 22:13
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert más tinik felelőtlenek, nem mentség. Egyáltalán nem helyes dolog 16-17 évesen szexelni. Gyerekek vagytok, nem felnőttek. A szex a felnőttek sportja, nem a gyerekeké. És nem játék, mert egy új életet hívhattok vele életre. Az abortusz pedig megoldásnak tűnhet, pedig csak legális gyilkosság.
2014. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
91%

Én 23 évesen vesztettem el a szüzességem, de nem értem, miért kell valakit azért leoltani, mert 17 évesen már nemi életet él. Szerintem teljesen normális. Normálisabb, mint az, hogy én 23 éves koromig nem éltem.

Kérdező, egyébként szerintem minimális az esélye, hogy terhes legyél. Ovulációdon is túl voltál, a barátod sem ment el benned. Annak, hogy spontán peteérésed volt, az esetleges előnedvből elég jutott beléd ahhoz, hogy megtermékenyítse a petesejtet, és be is ágyazódjon, nagyon minimális az esélye.

Ráadásul az előnedv nem is mindig tartalma spermiumot, csak ha előtte 1-2 nappal volt magömlése a barátodnak.

2014. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem...De nem értem hogy akkor eddig miért nem jött meg...Nagyon rágyörcsöltem, és stresszes vagyok, de nem hiszem hogy ettől ennyit késhet...Tettem ki még egy kérdést, de nem kaptam rá választ...Most gyógyulgatok ki egy színusz-gyulladásból...És tudom hogy a gyulladástól késhet, de nem tudom hogy mennyit...
2014. aug. 27. 00:11
 28/46 anonim ***** válasza:

"Én 23 évesen vesztettem el a szüzességem, de nem értem, miért kell valakit azért leoltani, mert 17 évesen már nemi életet él. Szerintem teljesen normális. Normálisabb, mint az, hogy én 23 éves koromig nem éltem. "


Ebben tevedsz. Nem, nem normalis az, amikor gyereklanyok szexelnek, akkor sem, ha most ez a divat. Donto tobbseguk valami tehernek tartja a szuzesseget, amitol meg kell szabadulni, kulonben nem lesznek menok.

2014. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
88%

Neked meg mi bajod, nem kellesz senkinek és így vigasztalod magad?


17 évesen már nem gyerek az ember. Persze vannak kivételek, de ugyanúgy lehet agyatlan egy 28 éves nő is.

Akik meg gumival védekeznek, szinte kivétel nélkül elkövetettek már szex során legalább egyszer valami hibát. Nálunk is előfordult már, hogy gumi nélkül csináltuk, tudom, nem mentség, és nem kell rá büszkének lenni, de a gumis védekezésnél benne van a pakliban. Volt, hogy alkoholt fogyasztottunk, volt, hogy csak nem volt nálunk gumi és egyikünk sem bírt magával, akkor másképp méri ám fel az ember a dolgokat, utólag persze bánja és reálisan látja a dolgokat. Peteérésem körül még soha nem vesztettük el a fejünket, de "biztonságosabb" napokon volt már, hogy igen. Pedig nem 17 éves vagyok és nem kezdtem korán a dolgot.


Kérdező, lehet, hogy csak simán kimarad 1 menstruációd. De miért nem mész el tesztet venni?

2014. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
70%
Bar engen itt nagyon lepontoztak, de a szex tema: 17 evesen szerintem szexeljenek nyugodtan. 14 evesen ne. Vedekezzenek, ha nem, vallaljaka felelosseget. En az abortusz ellen vagyok, mert az rossz hatassal van nem csak a NO TESTERE, de a LELKERE is. Ha mindenaron vetelni kell, akkor az eheztetes es a hanytatas a negoldas. A szervezet vedekezik es kiloki azt a sejtcsomot, ami energiat sziv el. De ezt se javaslom, mert veszelyes. Vannak gyogynovenyek, amik nyugtatok es segitenek a menstruacio meginditasaban. Ezt javaslom. Teszt eredmeny? :)
2014. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!