Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és lehet hogy terhes... A barátommal mindig vigyáztunk, kivéve egy alkalmat...Én nagyon elővigyázatos vagyok ezügyben, de az alkohol (ami tudom hogy nem kifogás) megadta a löketet...így se bennem ment el, de olvastam hogy úgy is teherbe lehet esni...Kicsit több mint 4 hete történt, 3 hete kellett volna megjöjjön, és sorra jelenkeznek a korai tünetek..Tesztet még nem csináltam...Ha csinálok és kiderül hogy trhes vagyok, nem mondhatom el itthon...A szüleim nagyon konzervatívak, és nem értenének meg...Mit tegyek? Tudom hogy nagy hiba volt, de kérlek segítsetek!

2014. aug. 25. 13:52
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
68%

"Neked meg mi bajod, nem kellesz senkinek és így vigasztalod magad?"


Így 34 évesen, férjnél, nagyon vigasztalnom kell magam :)

Azt gondolod, hogy mert valaki felelősségteljesen gondolkodik, akkor biztos csak valami savanyú banya lehet?


Én minden szexuális együttlétemkor úgy voltam vele, hogy ha baba lesz, megtartjuk. Nem feküdtem le akárkivel, pláne nem gyerekként.


Aki azt mondja, hogy 'max kikapartatjuk', az felelőtlen.

Aki 17 évesen szexelni akar, akkor vállalja a rizikót is, hogy gyermeke lesz. Ha nem tudja vállalni, akkor még nem elég érett hozzá. És 99 százalékban nem érettek a 17 éves gyereklányok.

2014. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
91%

Te meg azt gondolod, hogy aki egyszer hibázik, csak felelőtlen tini lehet?

4-5 ismerősömről is tudom, akik gumival védekeznek, hogy követtek már el hibát. Pedig mind érettek, mert nagykorúak (szerinted ugye a nagykorúak érettek, a tinik nem), 20-30 évesek.


Bárki hibázhat, mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy egy esetleges terhesség esetén megtartja a magzatot vagy sem. Felelőtlenség nem védekezni, de istenem, egyetlen alkalom miatt ne nézz már úgy a kérdezőre, mintha orrba-szájba d*gatná magát minden jöttmenttel 15 évesen.

17 évesen, állandó partnere van, ittak, elvesztették a fejüket, ennyi. Megesik.

Mi megtartanánk, ha becsúszna egy baba, pedig nagyon nincs még itt az ideje. Képtelen lennék abortuszra, de teljes mértékben megértem, aki az abortuszt választja.

2014. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
És nem mondja, azt, hogy "max. kikapartatjuk", mert egyetlen alkalomról van szó. Ha rendszeresen védekeznének megszakításos módszerrel, max. akkor állná meg a kijelentésed a helyét.
2014. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Egyetlen kikapartatás is magzatgyilkosság.


Szex csak felelősséggel. Egy életet lehet létrehozni vele. És hiába legális az abortusz, attól az még ugyanolyan gyilkosság, mint amikor lelőnek valakit.


Én kizárólag akkor fogadom el az abortuszt, ha beteg a magzat, vagy az anya életét veszélyezteti. Minden más alkalom undorító gyilkosság.

2014. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Egyet kihagytál. Ha valakit megerőszakolnak/bedrogoznak....
2014. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Mi az hogy a tinik a szüzességet tehernek érzik? Előítéletek alapján szóljuk le az embert...Főleg mikor segítséget kért...Rúgjunk bele mégegyet, mert az biztos segít neki... Nem akartam itt kiakadni, de miért hiszed azt, hogy jobban tudod mit miért teszek, mint én? Ismersz? Nem! Az esetleg lehetetlennek tűnik hogy egy "éretlen és felelőtlen" tini azért veszti el a szüzességét mert gégóta együtt van a párjával, és mert szeretik egymást? És szerinted nekem az nem fáj, amit tettem? Ja nem, mert "a tinik nem fogják fel az élet dolgait mert kiskorúak"...
2014. aug. 27. 11:11
 37/46 anonim ***** válasza:
44%

"Egyet kihagytál. Ha valakit megerőszakolnak/bedrogoznak...."


Erőszak és drogozás után van 72 órás tabletta.

2014. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

"Az esetleg lehetetlennek tűnik hogy egy "éretlen és felelőtlen" tini azért veszti el a szüzességét mert gégóta együtt van a párjával, és mert szeretik egymást?"


Tini vagy 17 évesen, nem felnőtt. A tini kapcsolatba nem tartozik bele a szex, hiába érzed magad felnőttnek. Kiskorú vagy, nem felnőtt. Még jogilag is a szüleid felelősek érted. Neked még nagyon korai szexelni, hiába vagy együtt régóta a barátoddal. Csak akkor nem korai, ha a becsúszott babát is el tudod fogadni. Tudod, a szex célja a szaporodás, az csak a természet ajándéka, hogy élvezet is tartozik hozzá! Felelősséggel!!!!!!!!

2014. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
93%

Már nem bírom nézni.

38. válaszoló! Te nagyon be vagy gyepesedve, már ne haragudj.

Igen, a mai tinik nagy része felelőtlen, de vannak olyanok is, akik éretten tudnak hozzáállni a szexualitáshoz és felelősséget tudnak vállalni.

Igen, a kérdező hibázott, egyszer, de mégsem kéne csak azért letámadni, mert nem egy 30 éves nő. Szerinted egy 30-as nem hibázott tinédzser korában? Dehogynem.

Inkább örülni kéne, hogy a kérdező nem az a fajta, aki minden hétvégén a diszkóban 6 pasival b**szatja szét magát és még a védekezést is ismeri, mégha egyszer részegen ki is maradt. Jó kis tanulópénz neki ez is, de talán segíteni kellene nem rögtön letámadni.


Most azért, mert neked a fiatal koraid el lettek b**szva és senki nem d**gott meg téged, már elnézést, nem kéne úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy csak az szexeljen, akinél nem gond a baba.

Aki esetleg nem akar gyereket, az meg maradjon örök életére szűz?

2014. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
70%

Aki azt mondja, hogy felelősséggel kell szexelni, az bizonyára csak olyan lehet, aki nem szexelt fiatalon, ugye? :)


Bocs, de amíg ennyire éretlenül gondolkozol, nem véletlen, hogy nem érted, amiről beszélek.

2014. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!