Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és lehet hogy terhes... A barátommal mindig vigyáztunk, kivéve egy alkalmat...Én nagyon elővigyázatos vagyok ezügyben, de az alkohol (ami tudom hogy nem kifogás) megadta a löketet...így se bennem ment el, de olvastam hogy úgy is teherbe lehet esni...Kicsit több mint 4 hete történt, 3 hete kellett volna megjöjjön, és sorra jelenkeznek a korai tünetek..Tesztet még nem csináltam...Ha csinálok és kiderül hogy trhes vagyok, nem mondhatom el itthon...A szüleim nagyon konzervatívak, és nem értenének meg...Mit tegyek? Tudom hogy nagy hiba volt, de kérlek segítsetek!

2014. aug. 25. 13:52
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
28%

Egy barátnőd esetleg akiben megbizol?Ő sem tudná Neked megvenni?


Amúgy a sok lepontozást nem értem :(

Mindenki próbál segiteni.

2014. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
78%

Abortuszra három hónapod van. Nehogy megszüld azért, mert mások itt leoltanak!

Ha nem álltok készen a gyerekre (márpedig nem), akkor el kell vetetni.

2014. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen esetleg egy kedves megértő rokonod, keresztanya, szomszéd modern felfogású néni? Esetleg ő megvehetné a teszted. Vagy ha van lehetőséged ülj fel egy buszra, hogy mész vásárolni a városra, és ott vegyél. Oldd meg, ezt ne halogasd! :( Tényleg, én szívből szurkolok neked, hogy csak vaklárma volt!
2014. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, milyen lett a teszt eredménye?
2014. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
18%

"Nehogy megszüld azért, mert mások itt leoltanak!

Ha nem álltok készen a gyerekre (márpedig nem), akkor el kell vetetni."


Persze, ezt kell belenevelni a kis taknyokba, hogy szexeljenek nyugodtan, maximum kikaparják a magzatot, mert az nem is élet, csak valami sejtcsomó. Ez az, így neveld felelősségre a gyereket, hogy nincs rizikó, max megölik a magzatot.

2014. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a megértést! Hamarosan megcsinálom a tesztet, és én is remélem hogy vaklárma...
2014. aug. 26. 10:23
 17/46 anonim ***** válasza:
Szurkolunk, és az eredményt légyszi írd meg, már sokan szorítanak neked! :)
2014. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
88%

15ös!

Nem azt mondom, hogy szexeljenek ész nélkül! Szó sincs erről!

Pusztán amellett vagyok, hogy ha valaki nem áll rá készen, akkor nem szülje meg! Eljön majd ennek is az ideje. De nem 17 évesen. Hanem majd később, ha lesz megfelelő partner és anyagi háttér.

2014. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat! Nagy szükségem volt rá.. Aki pedig elítél, annak is igaza van....Elég volt egyszer felelőtlenül döntenem ahhoz, hogy baj legyen..:/ Ha a tesz eredménye pozitív lesz, akkor se tarthatom meg.. Nem olyan az anyagi hátterünk, és még nagyon korai lenne... De remélem hogy nem így lesz..Tanultam az esetből...
2014. aug. 26. 18:02
 20/46 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy pozitív vagy negatív lett az eredményt, oké?:D
2014. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!