Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elvetélni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és lehet hogy terhes... A barátommal mindig vigyáztunk, kivéve egy alkalmat...Én nagyon elővigyázatos vagyok ezügyben, de az alkohol (ami tudom hogy nem kifogás) megadta a löketet...így se bennem ment el, de olvastam hogy úgy is teherbe lehet esni...Kicsit több mint 4 hete történt, 3 hete kellett volna megjöjjön, és sorra jelenkeznek a korai tünetek..Tesztet még nem csináltam...Ha csinálok és kiderül hogy trhes vagyok, nem mondhatom el itthon...A szüleim nagyon konzervatívak, és nem értenének meg...Mit tegyek? Tudom hogy nagy hiba volt, de kérlek segítsetek!

2014. aug. 25. 13:52
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Olvasd el újra, amit írtam, mert nagyon félreértelmezted.
2014. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:

Szerintem egy baba az egy álldás és nem szabad elvetélned!

Amikor teherbe estem nem tudtam mitcsináljak,elakartam vetélnide nem tettem és most van egy gyönyörűszép 4 hónapos kisfiam.

Boldog vagyok vele és nem bántam meg , hogy megtartottam :)

2014. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyjátok békén már szerencsétlent? De tényleg. Szerintem nagyobb baja van, mint nektek, akik kioktatásokat írtok neki!!! Segítséget kért, és emiatt nem bántani kéne, hanem melléállni. A kérdező nevében írom: NEM SZERETNÉK MEGLÁTNI TÖBB KRITIKÁT ÉS BÁNTÁST! A ki mikor szexeljen kérdést beszéljétek meg máshol!

Kedves kérdező: Mi újság veled azóta?

2014. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek aki támogatott, attól függetlenül,hogy nem ismertek! :) Nagyon sokat segített, ugyanis csak itt tudtam ról "beszélni". A tesztem negatív lett, és tanultam az esetből. Mégegyszer köszönök mindent! :)
2014. szept. 17. 22:45
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
:D Nagyon örülök! A baba jöjjön akkor, amikor mindketten szeretnétek! :)
2014. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Szia! 16 éves kortól kérhető az abortusz szülők, törvényes képviselők nélkül!
2018. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!