Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül, aktus után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül, aktus után, tiszta farokkal 1 perc. Lehet terhes? Magyarázat alább.

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy együtt voltam barátnőmmel 02.26-án pénteken! Rendes szex, de védekeztünk, beleélveztem, utána kivettük, leszedtük a gumit, stb... nincs szakadás, benne van az anyag, stb.. Ettől tudom, h nem terhes!! Aztán leszedtük a gumit, utána elmentem a fürdőbe, alaposan megmostam a farkam, majd betettem a barátnőmnek 1 percre! Nem mentem el, de előváladék kerülhetett belé szerintetek? vagy az előváladék az hogy van? miután elmész, lehet megint előváladék? Mennyi a valószínűsége annak, hogy terhes? Csak az elejébe tettem bele, tehát nem fel a méhéig! Barátnőm az aggódósabb, de megnyugtattam, viszont most én parázok! az tuti, hogy soha többet gumi nélkül! nem kell gyerek! Már nagyon megbántam.. csak a kíváncsiság.. Köszönöm a normális válaszokat! Légyszi segítsetek! 17/F barátnőm 16/L
2010. febr. 28. 17:24
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van. én is sorolhatom azokat az ismerőseimet, akik azért mentek abortuszra, mert " tiszta farokkal " csinálták. mi az, h tiszta farok? olyasmi eleve nincs, vmi bacik mindig vannak rajta, ha meg még merevedés is van, akkor előváladék. felelősség, fiatalok.
2010. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

tegnap azt mondta barátnőm, hogy érzi , hogy meg fog neki jönni (elvileg szombatra, 7 éve rendszeres neki)

görcsölt a hasa... ugye így már kizárt, hogy terhes?

2010. márc. 9. 20:30
 53/56 anonim ***** válasza:
ertsed mar meg, h nem kizárt, vannak, akik a terhességük első pár honapjat is végigmenstrualjak. akkor ők se terhesek? orvoshoz menjen el!
2010. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

de meg fog jönni neki, ugye?

neki 7 éve rendszeres a mensije.. nem hiszem, h a terhessége alatt is megjönne neki.. az a rendszerteleneknél szokott lenni..

2010. márc. 11. 18:27
 55/56 A kérdező kommentje:

hehe.. megjött neki.. innentől kezdve már tuti, hogy nem terhes.. neki mindig rendszeres, stb..

köszi mindenkinek a segítséget

2010. márc. 13. 08:08
 56/56 anonim válasza:
nekem volt hasonlót eset csak annyi a különbség hogy én csaj vagyok és nekem a barátom volt utánna WCn is és megtörölgette mi is először óvszerrel védekeztünk majd 4-5 órákára rá betette nekem gumi nélkül ne parázz
2013. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!