Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül, aktus után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül, aktus után, tiszta farokkal 1 perc. Lehet terhes? Magyarázat alább.

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy együtt voltam barátnőmmel 02.26-án pénteken! Rendes szex, de védekeztünk, beleélveztem, utána kivettük, leszedtük a gumit, stb... nincs szakadás, benne van az anyag, stb.. Ettől tudom, h nem terhes!! Aztán leszedtük a gumit, utána elmentem a fürdőbe, alaposan megmostam a farkam, majd betettem a barátnőmnek 1 percre! Nem mentem el, de előváladék kerülhetett belé szerintetek? vagy az előváladék az hogy van? miután elmész, lehet megint előváladék? Mennyi a valószínűsége annak, hogy terhes? Csak az elejébe tettem bele, tehát nem fel a méhéig! Barátnőm az aggódósabb, de megnyugtattam, viszont most én parázok! az tuti, hogy soha többet gumi nélkül! nem kell gyerek! Már nagyon megbántam.. csak a kíváncsiság.. Köszönöm a normális válaszokat! Légyszi segítsetek! 17/F barátnőm 16/L
2010. febr. 28. 17:24
1 2 3 4 5 6
 41/56 LN09 ***** válasza:

18:24!

Szintén eü.-is :)

Csak nem te vagy az a másik fórumról :) :) :)

2010. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
De :):):) Te vársz ikreket? :):):)
2010. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 LN09 ***** válasza:

Aham :) :) :)

Megtaláljuk egymást mindenhol :) :) :)

2010. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Hát igen, az eüsök mindig összetartanak :):):) Mikorra vagy kiírva? :):) Ne haragudj ha már kérdeztem, mostanság kihagy az agyam, tudod már a nemüket a babáknak? :)
2010. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 LN09 ***** válasza:

Lányok, legalább is eddig úgy néz ki.

07.03.-ára hivatalosan, de amennyi ikres kismama szült meg mostanság idő elött ( 30. hétre, 27. hétre ) már nem is reménykedek benne, hogy addig kihordom őket. Meg minden alkalommal más a szülés időpontja. Volt már olyan, hogy 07. hó vége. Nah, persze :)

2010. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Nyugi, rendes időre fognak születni :):) Pontosan hány hetes vagy most? :)
2010. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Ja és mi lesz a nevük? :)
2010. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat..

még annyi, hogy egyébként egy szóval se mondtam, hogy nem jött meg neki, csak ettől tartok, hogy ha stresszel, akkor nem fog megjönni neki.. :)

jövőhét szombaton kiderül :)

köszi mindenkinek, gratula az ikrekhez

2010. márc. 5. 22:28
 49/56 LN09 ***** válasza:

23 hetes vagyok :)

A neveken még gondolkodunk :) :) :)


Kérdező!

Köszi :)

2010. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Ha nem pisiltál hiába mostad meg a húgycsőben marad még sperma ami ha berakva kicsorog akkor bajt okozhat.

A 99.99% hogy nem lesz terhes meg erős barokkos túlzás.

Ugyanannyi az esélye mint az előváladéktól.

Ami 50-50%

Vagy az lesz vagy nem. :S

Aktus után ha vizelsz az kitisztítja de ha be is teszed neki megmosva pisilés után ha megint felizgulsz megint lesz előváladék és megint lehet benne spermium azaz megint csak ugyanannyi az esélye.

Ez van.

Ha féltek a terhességtől akkor csak gumiban. Tudom jobb natúrban lenni a punciban de ez van. Vagy beriskeled vagy a biztonság.


Nem győzöm felemlegetni egy lányismerősömet akinek a pasi bedugta majd kihúzta és egyből gumi. A bejutott előváladék azóta megszületett és idén ősszel már iskolás lesz.

Igaz a csaj olyan szinten pregnáns, hogy egy gumiszakadásból (amiből megint csak pár csepp távozhatott) abortusz lett a vége. Van akinél ez bőven kevés ahhoz, hogy baj legyen. De ezt kockáztatni nem éri meg.

2010. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!