Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül, aktus után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül, aktus után, tiszta farokkal 1 perc. Lehet terhes? Magyarázat alább.

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy együtt voltam barátnőmmel 02.26-án pénteken! Rendes szex, de védekeztünk, beleélveztem, utána kivettük, leszedtük a gumit, stb... nincs szakadás, benne van az anyag, stb.. Ettől tudom, h nem terhes!! Aztán leszedtük a gumit, utána elmentem a fürdőbe, alaposan megmostam a farkam, majd betettem a barátnőmnek 1 percre! Nem mentem el, de előváladék kerülhetett belé szerintetek? vagy az előváladék az hogy van? miután elmész, lehet megint előváladék? Mennyi a valószínűsége annak, hogy terhes? Csak az elejébe tettem bele, tehát nem fel a méhéig! Barátnőm az aggódósabb, de megnyugtattam, viszont most én parázok! az tuti, hogy soha többet gumi nélkül! nem kell gyerek! Már nagyon megbántam.. csak a kíváncsiság.. Köszönöm a normális válaszokat! Légyszi segítsetek! 17/F barátnőm 16/L
2010. febr. 28. 17:24
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
a lényeg, h vegyen be 72 orasat.
2010. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

nem vesz be 72 órásat... neki 7 éve rendszeres a msnsese, nem kell, hogy felboruljon az egész hormonháztartása! am meg már késő lenne! már csak a remény van! szorítsatok, h ne legyen terhes!

köszi a válaszokat, és a segítőkészségeteket!

2010. márc. 2. 20:42
 33/56 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy közbe kérdezek, de azt írtad 7 éve rendszeres a menstruációja. 9 éves kora óta van menstruációja a barátnődnek? Ez iszonyú ritka. Egy erős szervezető nőnek is általában 11-13 éves korában jön meg legkorábban. Nem sok ilyen esetet látni, hogy valaki 9 évesen már beállt menstruációs ciklussal rendelkezik.
2010. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
ha terhes lesz, az is felboritja. sztem a tabletta lett volna a kisebb rossz. na, ti tudjátok :) én nem vállaltam volna be a kockázatot, de mindenki a saját hibájából tanul. vagy nem. :S
2010. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
pedig elhiheted, 9 évesen volt neki először meg.. ő volt a legelső az évfolyamon, akinek megjött.. ritka, de ez van..
2010. márc. 3. 17:32
 36/56 anonim ***** válasza:

egy picit,több mintha előtte nem lett volna szex.

Mert így még maradtak benned spermák.

de nem nagy az esélye

2010. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 LN09 ***** válasza:

Szerintem nem terhes, csak azért késik neki, mert stresszel.

Amúgy igen a legtermékenyebb napon voltatok együtt.


Csakhogy segítsek: mi babát terveztünk, a 14. napon voltunk együtt, és teherbe estem. Bár mi nem pazaroltuk az anyagot, úgyhogy én most babát várok.


De szerintem nálatok nem áll fent ez a dolog. Pláne ha megmostad, szappannal, akkor a savas közeg miatt nem biztos, hogy életképes spermiumok maradtak.

2010. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 LN09 ***** válasza:

18:09-es vagyok!

Nekem is 9 évesen jött meg először, bár nekem nem volt sosem rendszeres!

Miért ne menstruálhatna 9 évesen egy lány???


Van akinek 16 éves korában sem jön meg!

2010. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

18:13 Azért csodálkoztam csak el, mert én eüs vagyok és hidd el iszonyú ritka, hogy valaki ilyen fiatalon menstruáljon. Tényleg nagyon ritka. A legerősebb szervezetű lányoknak is általában 11-13 éves korukban jön meg először. Az gyakori, ha valakinek nem jön meg 16 éves koráig, de az, hogy valaki 9 évesen menstruál tényleg nagyon ritka.

Gratulálok a babádhoz! :) Végre valaki aki pozitív teherbeesési élményről számol be :):)

2010. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:

Nincs sok esely ra. Az elobb kerdezted hogy volt valaki hasonlo helyzetben? Ezert is irtam, nekem volt hasonlo helyzetem, az elso aktus utan a baratom csk megtorolte es utanna betette.De nm hinnem h volna ok sokat aggodni, nm mondhatom biztosra, nalunk nem volt gond...de hat sosem lehet tudni! szoritok, mert tudom milyen erzes ilyen dolog miatt aggodni, sajnos:(

de ahhoz h tanuljak elkellet kovessem a hibat...mint latom ti is, de remelem nem lessz gond:)

2010. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!