Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül, aktus után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül, aktus után, tiszta farokkal 1 perc. Lehet terhes? Magyarázat alább.

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy együtt voltam barátnőmmel 02.26-án pénteken! Rendes szex, de védekeztünk, beleélveztem, utána kivettük, leszedtük a gumit, stb... nincs szakadás, benne van az anyag, stb.. Ettől tudom, h nem terhes!! Aztán leszedtük a gumit, utána elmentem a fürdőbe, alaposan megmostam a farkam, majd betettem a barátnőmnek 1 percre! Nem mentem el, de előváladék kerülhetett belé szerintetek? vagy az előváladék az hogy van? miután elmész, lehet megint előváladék? Mennyi a valószínűsége annak, hogy terhes? Csak az elejébe tettem bele, tehát nem fel a méhéig! Barátnőm az aggódósabb, de megnyugtattam, viszont most én parázok! az tuti, hogy soha többet gumi nélkül! nem kell gyerek! Már nagyon megbántam.. csak a kíváncsiság.. Köszönöm a normális válaszokat! Légyszi segítsetek! 17/F barátnőm 16/L
2010. febr. 28. 17:24
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
valakinek egyébként volt már hasonló esete, tapasztalata vagy akármi?
2010. febr. 28. 18:19
 22/56 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, mint már előtte is, hogy szülői kérdés ha nem bízol magadban és ideges vagy, idegeskedés árt.

Nem azt mondom hogy rohanj anyudékhoz,csak jótanács a jövőre nézve..

Most biztos h nem lehet semmi.

De szerintem ne próbálgass ilyeneket,hogy gumi nélkül,lessz majd rá idő mikor a gyerekvállalásra adjátok a fejeteket :)

2010. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Megszakításos védekezésben nagyon sokan tudnának innen nyilatkozni. Nekem nem volt belőle problémám sosem, bár én azért idősebb vagyok nálatok, szóval nálam nem is lett volna tragédia, de sosem lettem terhes. Naptármódszerrel ugyan kombináltam, tehát kihagytam a termékeny napokat.
2010. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

már nem izgulok annyira, hála nektek!

DE az biztos, hogy soha többé gumi nélkül!!! (legalábbis vagy 25 éves koromig)

am nem mondanám "megszakításos közösülésnek", csak az érzést próbáltuk ki, h másabb e a felszíne, nem komoly menetre kell gondolni :)

köszi a válaszokat, jöhetnek még

2010. febr. 28. 18:33
 25/56 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kedves válaszolók kommentjeit, várom a többiekét is
2010. febr. 28. 18:53
 26/56 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy mielőtt a gumi nélküli "akció" történt, már voltatok együtt, volt magömlésed, utána megmosdottál..., de akkor is, nem véletlen létezik az óvszer, azért, hogy védjen a terhességtől. Igazából, az előváladék nem lehet tudni, hogy mennyi szivárog adott esetben egy-egy férfinél. Most igazából újra volt egy aktusotok - ha csak 1 perc is -, például az izgalom hatására nem lehet tudni, hogy képződött-e éppen izgalmi nedv, és abban minimális mennyiségű spermium volt-e, és ha igen? Szóval kicsi az esélye a terhességnek elméletileg - de azért lehetséges - és főleg az veszélyes, hogy pont a legtermékenyebb időszakban voltatok együtt. Szerintem - ha most "megússzátok", legközelebb, soha ne próbálkozzatok egy másodpercre se óvszer nélkül, "natúrban", csak akkor, ha a barátnőd mondjuk fogamzásgátló tablettát szed..., egyébként nem éri meg reszkírozni egy nem kívánt terhességet! 38/N
2010. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
10%
mivel nem védekeztetek, lehet. kit érdekel, h előtte volt ovszer? amugy ha mar elmentél, akkor h tetted be neki? aztan lelankad, nem?
2010. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
márakinek lelankad... az enyém nagyon is bírja, többszöri elmenetel után is harcra kész :)
2010. márc. 1. 17:47
 29/56 anonim ***** válasza:

Magömlés után lelankad ne is tagadd...

de utána hozható ujra izgalmi állapotba.. ez természetes,és másodiknál már tovább bírja az ember:)

szal a 2 aktus nekem kb 2óra körül van, attól függ mennyire vagyok formában^^ de ha nem vagyok nagyon az sem baj mert barátnőmet mindenféleképp kellőképp letudom nyűgözni:)

de óvszer nélkül egyenlőre soha!

2010. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

jó, persze,elkezd lankadni, de nem nyugalmiba áll vissza..

nekem ha elkezdene lankadni, de a csajom hozzáér, rögtön kemény lesz.. és ismét harcra kész

2010. márc. 1. 20:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!