Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül, aktus után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül, aktus után, tiszta farokkal 1 perc. Lehet terhes? Magyarázat alább.

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy együtt voltam barátnőmmel 02.26-án pénteken! Rendes szex, de védekeztünk, beleélveztem, utána kivettük, leszedtük a gumit, stb... nincs szakadás, benne van az anyag, stb.. Ettől tudom, h nem terhes!! Aztán leszedtük a gumit, utána elmentem a fürdőbe, alaposan megmostam a farkam, majd betettem a barátnőmnek 1 percre! Nem mentem el, de előváladék kerülhetett belé szerintetek? vagy az előváladék az hogy van? miután elmész, lehet megint előváladék? Mennyi a valószínűsége annak, hogy terhes? Csak az elejébe tettem bele, tehát nem fel a méhéig! Barátnőm az aggódósabb, de megnyugtattam, viszont most én parázok! az tuti, hogy soha többet gumi nélkül! nem kell gyerek! Már nagyon megbántam.. csak a kíváncsiság.. Köszönöm a normális válaszokat! Légyszi segítsetek! 17/F barátnőm 16/L
2010. febr. 28. 17:24
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs sok esély rá hogy terhes legyen.

ha késik neki a havija akkor sem kell kétségbe esni mert ha sokat stresszel akkor a stressz miatt is késhet..

azis mérvadó hogy menstruáció után hány nappal voltatok együtt.

legközelebb szerintem ha baleset történik, vagy hülyeség akkor szóljatok szülőknek, ők segítenek... vannak ilyen esetekre is tabletták.. de ezek csak ilyen 1 évben 1-2 szer alkalmazható,mert károsodást okozhatnak...

2010. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) A másik dolog, amit az előttem szóló ír, hogy a ciklusa hanyadik napján voltatok együtt. Ha leírod mikor jött meg neki a legutóbbi menstruációja és hány naponta szokott megjönni neki, akkor termékenységi szempontból is meg tudom mondani mennyi esély van rá :)
2010. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Nem valószínű!
2010. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

február 13-án jött meg neki, azaz 13 napja, a következő is 13.ára fog esni a február miatt!

a szülők kinyírnának, ha megtudnák, h ilyeneket csinálunk, még "csak" 4,5 hónapja vagyunk együtt, és ez volt a 6. alkalom...

2010. febr. 28. 17:58
 15/56 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

17:54 es! kiszámolnád nekem akkor? tehát 13 napja jött meg neki, és 7 éve rendszeresen 28 nap

2010. febr. 28. 17:59
 16/56 anonim ***** válasza:

Pont a 14. napon voltatok együtt :) A legtermékenyebb napon, félidőben :) Ekkor van általában egy nőnek peteérése, ilyenkor szoktak azok együtt lenni, akik babát terveznek, ettől függetlenül az esély ugyanúgy csekély a megtermékenyítésre a "fáradt" spermiumok miatt, szóval szerintem nem kell aggódnod. Valamilyen tablettát vett be a barátnőd?

Egyébként nem hiszem, hogy gond lesz, tényleg késhet majd neki a stressztől, szóval nyugodjatok meg, más évekig próbálkozik gyerekkel. Egy normálisan végigcsinált aktus, amely peteéréskor történik, akkor 60% esélyjel esik csak teherbe a nő, szóval nálatok szinte esélytelen a dolog. Nyugalom :)

2010. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

pont a legtermékenyebb napon? basszus..

am nem szed semmilyen tablettát...

nem ő stresszel, hanem én, én megnyugtattam őt, csak magamat nem sikerült :P

még sose késett neki, most se fog szerintem.. csak jöjjön meg!


köszi a választ

2010. febr. 28. 18:08
 18/56 anonim ***** válasza:

a 17:52-es vagyok ujra(remélem jól írtam XD )

a szülők jobban haragszanak ha nem mondjátok el.

velem is volt olyan mikor dönteni kellett hogy szülők v várakozok barátnőmmel hogy jöjjön a havi vérzése... szerinted mit döntöttem?

a barátnőm édesanyja szigortartó,de inkább szóltunk nekik, és segítettek,tanácsot adtak inkább ahelyett h lebaszás lett volna. szóval inkább szóljatok legközelebb..

a szülő arra van h segítséged nyújtson akkor amikor szükséged/szükségetek van rájuk

2010. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
Mondom nyugodj meg, el ne mondd a barátnődnek, hogy ideges vagy! Akkor még beparázik :) Hidd el, nem lesz gond :)
2010. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

köszi szépen.. igyekszem..


nem fogom azzal elrontani, hogy mondom neki, hogy ideges vagyok, amikor már sikerült elérnem, hogy ne parázzon!

Az első alkalom után volt az, h nagyon parázott... azóta nem

szerintem se lehet terhes, ne de a lényeg ezen van: szerintem! ezért nem lehetek 100% nyugodt..

13.áig kibírom, és ha nem jön meg neki, szólok anyuéknak


köszi a válaszokat

2010. febr. 28. 18:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!