Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/151 anonim ***** válasza:
6%
Jogilag teljesen tiszta, a családban, rokonságban viszont garantált a botrány. Emberileg pedig hányinger.
2020. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/151 anonim válasza:
95%
Nem vagytok vérrokonok, tehát jogilag semmi gond. Ha esetleg később komolyra fordulna, még gyereket is simán vállalhattok. Az egyetlen buktató az lehet, hogy ha ezek után összevesztek, akkor is "családtagok" maradtok és el kell viselnetek egymást.
2020. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/151 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ez titok marad. Vagy lekoccantok ha lehet és folytatjátok kevésbé titkosan.
2020. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/151 A kérdező kommentje:

#12 Igen, ez tényleg elég szar, hogy ha netán össze veszünk, akkor is nézhetjük örökké egymást.

Szülők előtt hogy vállaljuk fel? Engem anyám kinyírna, ha ezt megtudná

2020. nov. 29. 19:18
 15/151 anonim ***** válasza:
100%
Erre annyit mondok hogy barátnőm a mostha tesójával járt 1 évet... Szakítás után elég érdekes hangulatban teltek a karácsonyi családi ebédek.
2020. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/151 anonim ***** válasza:
1%
Szomorú dolog az ha az ember már nem kell senkinek csak a mostohatestvérének :(
2020. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/151 A kérdező kommentje:

#16 Drágaság, nem kell féltékenynek lenned, csak mert te rohadtul nem kellesz senkinek;)

Hidd el, van sok jelentkezőm, de nekem Ő kellett és kész pont

2020. nov. 29. 19:24
 18/151 anonim ***** válasza:
1%

Féltékeny arra, hogy a tesód rak? :)

Erre csak 1 rassz lenne féltékeny "drágaság"

De így a stílusod alapján már értem, hogy miért csak ő hágott meg :)

2020. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/151 A kérdező kommentje:

#18 Te meg még a tesódnak se kellenél:)

Nem csak ő, nyugi, volt már jó pár kapcsolatom, szóval ezt benézted

2020. nov. 29. 19:30
 20/151 anonim ***** válasza:
16%

Nem csak ő?

Azzal ne akarj felvágni, hogy átment rajtad az egész család :(

2020. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!