Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/131 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha az izmos test kell nekik, akkor miért nem teszel érte hogy neked is az legyen?

Önsajnálatba tényleg könnyebb bele merülni minthogy energiát fektess bele.

2021. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/131 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Abban igazad van hogy komoly hátrányt élvez az,aki nem jól néz ki...és valóban igazságtalan hogy sokkal többet kell tennie a sikerért.Ráadásul a sikerhez vezető úton sok visszautasításba,csalódásba kell hogy ütközzön.És megértem a frusztráltságod hogy más jó géneket örökölt,és ez elég a sikerhez...aki meg szerencsétlenebb ilyen téren,az meg küzdjön,és viselje el ha belerúgnak.

Ezt a részét megértem,mert valóban igazságtalan...viszont azt rohadtul nem tudom megérteni hogy ezen miért nem vagy képes túllépni.És változtatni az életeden.És nem másokat nézni,és irigykedni rájuk,hanem csak magaddal foglalkozni,és kihozni magadból a legjobbat.Ha akkor se jön össze,akkor legalább tiszta lelkiismerettel mondhatnád hogy te mindent megtettél az ügy érdekében,mégsem jött össze...és akkor valahol jogos lehet a mostani rinyálásod is.De így,hogy dacból sem vagy hajlandó változtatni,mert nem érzed fairnak hogy másnak semmit nem kell tennie a sikerért...ez így gázos rád nézve.Egyszerűen hülye vagy! Ezzel a hozzáállásoddal nem fogod meghatni azokat a fiúkat akik jól néznek ki,és össze vissza dugnak.És azokat a lányokat se,akik csak jól kinéző emberekkel állnak le.Attól hogy te nem vagy hajlandó változtatni ők élik vígan az életüket,és élvezik azt.És le se sz.rnak téged!

2021. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/131 anonim ***** válasza:
59%
úúgyvan mind 'izmis bunkó férfiakkal jár' 😁
2021. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/131 A kérdező kommentje:
Mert ezeknek ősálalt kell. Nem egy inteligens művelt férfi. Az összes lány akit ismerek, egy két ritka, igen ritka, kivételtől mind iylen ős-bunkókkal van együtt. Izmos sportoló. Aki életében nem olvasott könyvet. Annyázza a másikat, büntető fékez, lerugja a visszapillantódat. Aláz. Ez kell a nőknek. Számukra ez a férfi. Akkor jó a humora ha megaláz másokat, és ezen ők jót röhöghetnek. Ez kell nekik. A primitív, suttyó bunkó. Mert ezt nyomja a média a fejükbe. Boldogok ha megverik őket mert legalább van szenvedély meg van miről pletykálni a pláza phica barátnőikkel. Az ha valaki kúlturáltan, egyszerüen közelít az nem jó. Semmi nem jó. Inkább várnak valami rambóra, hogy jól mutasson a selfyn és irigykedjenek rájuk. Értitek, nők ezek vagytok! Felfogtátok?
2021. jún. 27. 09:43
 15/131 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem fogtam fel. Voltam együtt izmos pasival aki járt edzeni, nem volt bunkó, nem alázott meg másokat, nem volt agresszív, nem ütött meg. Igaz könyvet nem olvasott, mert nem kötötte le, de ettől függetlenül nem volt primitív.

Egyik barátnőmnek sem volt ilyen párja mint amit te felsoroltál.

Előbb nézz magadba, ne másokba keresd a hibát.

2021. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/131 A kérdező kommentje:
Ezt a hazugságot még el is hiszed?
2021. jún. 27. 09:48
 17/131 anonim ***** válasza:
93%
Van sok olyan lány akire neked van szükséged, csak elmész mellettük az utcán. Észre sem akarod venni őket. Téged csak a harag vezérel.
2021. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/131 anonim ***** válasza:
100%

Na erről van szó, bárki bármit mondd te már elkönyvelted magadba hogy minden nő pénzéhes, csak a bunkó palikkal jönnek össze.

Mit csodálkozol rajta hogy 25 évesen egy nő sem jött össze? Ilyen gondolkodásmóddal nem is fog össze jönni, úgyhogy törődj bele.

2021. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/131 A kérdező kommentje:

Ismertem egy srácot vékony volt kigyúrta magát, mert pénzes volt és megtehette, drága ruhái voltak, és láss csodát jobnál job női voltak, igaz bár egyszerű mint a faék de nem baj. Ja és már gazdasági egyetemet végzet. Miről beszéltek?

Az összes lány csak alázott engem.


Még egy kedves mosolyt sem kaptam soha, mert nem vagyok jó képü, izmos. Miről beszéltek? Ti nem éltek a valóságban.

2021. jún. 27. 09:56
 20/131 anonim ***** válasza:
93%
Te egy provokátor vagy! Az építő tanácsokat meg se hallod,és nem reagálsz rá ha nem tudsz belekötni...változtatni neszed ágába sincs,csak sajnáltatod magad,és ez nem elég neked,még másokat is le akarsz húzni.Úgyhogy ne provokáld itt a népet,tartsd meg magadnak a problémáidat,ha képtelen vagy elfogadni az építő kritikát,és nem is akarsz változtatni.Menjél,inkább verd ki,vagy vágjál fát...vezesd ilyenekbe le a feszkót!
2021. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!