Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok kizáró tényező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró tényező ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy a partneretek prostikal dugott gumi nélkül? Engem alapvetően nem zavar, ha előttem voltak kapcsolatai de egy hatalmas red flag lenne ha prostikal fekudt volna le.

2023. júl. 13. 03:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
85%

#19 dolgoztam is mellette, csak tudod nem minden állás fizet vagyonokat, ez most biztos új info a számodra.


#20 na itt a lényeg. Nem muszáj bombázóval szexelni, be lehet érni a saját szinteddel is. Pont ezért nem járnék ilyen pasival, mert amint nem lesz a párja már full feszes, akkor megy kvázni.

2023. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 anonim ***** válasza:
4%

#17: itt csak te vergődsz, hogy "kényszer" vitt rá. Nők milliói köszönik elvannak, és nem kell prostituálni magukat. Lehet tanulni, jól fizető állást keresni, attól, hogy te egy r.bi vagy, és a "könnyű" utat választottad, ez nem mentség. Inkább ciki.

De leginkább az ciki, hogy azokat szólod le és nézed le, akikből pénzt kerestél. (Erre mondják, hogy odaszarsz ahonnan enni kapsz...)

2023. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 anonim ***** válasza:
100%
#18: nem az a lúzer dolog, ha valaki prostinál volt, hanem az, ha gumi nélkül...
2023. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 anonim ***** válasza:
5%

#21

"...nem minden állás fizet vagyonokat.."

Indokot mindig lehet találni, de az kb. pont olyan indok, mint egy kurvázó férfinak, hogy nem minden nő jó testű, ... ez most biztos új info a számodra.

De, mondom én megértelek, havi nettó 2-3 millió és csak egy lakást kell bérelni meg dugni naponta 3x 15 percet.

2023. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 anonim ***** válasza:
31%

#21

"...nem minden állás fizet vagyonokat.."

Akkor miért nem olyat kerestél ami vagyonokat fizet, ... ja, hogy oda nem felelsz meg ..., mint ahogy vannak férfiak akik nem felelnek meg a jó testű nőknek, így hát kurváznak, mint ahogy neked meg marad a nagy pénzhez a kurválkodás.

2023. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/129 anonim ***** válasza:
25%
Persze, én is lehettem volna pl. ügyvéd vagy akármi, de nem úgy alakult az életem. Ez van, az időt már nem tudom visszaforgatni. Ettől még továbbra sem fogja egyik nő sem megtapsolni, amiért prostizol. A nemi vágyon jobban lehet uralkodni, mint az anyagi gondokon.
2023. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/129 anonim ***** válasza:
38%

25, szánalmas, hogy azt hiszitek férfiként bármit megtehettek. De amikor a nők vannak bajban, akar anyagilag vagy lakhatásilag, akkor már el vannak ítélve.



Édesanyám kemény fizikai munkát végzett, olyat,amit el nem tudsz képzelni. 150-200 kilós üvegeket emeltetett, hogy eltartson, mert az apám egy here, aki születésem óta nem támogat. Bele is rokkant..


Nem ítéltem volna el, ha bármi ilyet csinál, bár igaz, ő nagyon szigorú magával szemben is.



26. Megértelek, 11 éves korom óta dolgozom nőként. A hobbimért napi 12 órát dolgoztam. :)

Én nem ítéllek el. A kényszer nagy úr.



De sosem értem, hogy a nőknem miért van kevesebb joguk, bármihez is..

2023. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 anonim ***** válasza:
83%
#27 a férfiakban nincs önkritika. Még nem találkoztam olyan férfival, aki hárítás helyett magába nézett volna. Itt is ezt látod. Nem ismernék be, hogy gáz prostizni, csak a prostira mutogatnak, hogy ő a gáz. Mint az ovisok, mikor egymásra mutogatnak, hogy “de ő kezdte”. Én ezzel szemben totálisan elismerem, hogy prostinak lenni is gáz és nem zavar, ha valaki emiatt nem akar velem járni. Férfitól olvastál már itt ilyet? Én nem. Előbb ugranának le egy hídról, minthogy elismerjék, hogy gáz, amit csinálnak.
2023. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 anonim ***** válasza:
32%

28. Tudom, ezért sajnálom őket, mert szánalom az összes xD


Én egyszer nem viselkedtem úgy mint egy rbanc, de a párommal az ágyban mindent engedek. Jó, 1-2 kivétel van akár trauma miatt, bármi.


Deeeee.. hogyha nem kap meg valamit Xy, egyből rohannak a prostikhoz.



Pont egy ilyen kollégám mozdult rám. Nem kap otthon puncit, ezért mindenkivel félre is dug. Annyira a szemébe mondtam volna, hogy egy aljas, gerinctelen.. de sajnos már nem fogom látni. :(

Talán majd Messengeren. :)

2023. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 anonim ***** válasza:
66%
28. Szerintem nem gáz prostizni, pár évig csináltam, nem bántam meg soha. Prostinak lenni se gáz. Úgyhogy igazad van, a pasik nem bánják ezt meg.
2023. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!