Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok kizáró tényező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró tényező ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok, hogy a partneretek prostikal dugott gumi nélkül? Engem alapvetően nem zavar, ha előttem voltak kapcsolatai de egy hatalmas red flag lenne ha prostikal fekudt volna le.

2023. júl. 13. 03:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/129 anonim ***** válasza:
3%
Én házas voltam és prostikkak dugtam félre, ezzel mi a probléma?
2023. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/129 anonim ***** válasza:
58%

#10: bocs de ez bullshit.

Egyrészt nem, nem csak ez a három verzió van.

Másrészt hol írtam én olyat, hogy vonzó az, aki prostihoz jár?

Harmadsorban kérlek igyekezz értelmezni az előző kommentemet. Nem kell és nem is lehet senkit elítélni. Sem a prostikat, sem a prostizókat. Dícsérni sem kell őket, de gond sincs vele. És én csupán azt írtam, hogy egy prosti milyen alapon ítéli el azokat, akik hozzá járnak? Mivel különb a prosti mint a prostizó? Ez így elég egyoldalú és inkorrekt.

2023. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/129 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire értékelném az őszinteségét, de baromi felelőtlennek tartanám azért amit csinált. Nem lendítené előre a kapcsolatunkat az biztos.
2023. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/129 anonim ***** válasza:
66%

#12 de, bárkinek joga van elítélni, engem is és téged is. Az más téma, hogy kit mennyire érdekel mások véleménye, de joguk van hozzá. És továbbra is más egy prosti és egy prostizó megítélése. A prosti nem azért csinálja, mert nincs jobb dolga, elhiheted.


Mindegy, én akkor is gáznak tartom és nem járnék prostizott pasival, mert ha házasok leszünk, a hátam mögött is ezt fogja csinálni, mikor már nem leszek olyan feszes, mint egy 20 éves😀De azt is megértem, ha valaki az én múltam miatt nem járna velem. Joga van hozzá.

2023. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/129 anonim ***** válasza:
33%

#14: gondolom te majd szépen letagadod persze a pasid/férjed/leendő férjed elől, hogy prosti voltál. Pedig ugye a prosti sokkal jobb, mint a prostizó :D

Hidd el, el is ítélnek téged emiatt sokan, főleg az ilyen fellengzős dumád miatt, miszerint te különb vagy... (Spoiler: nem vagy.)

Meg amiatt, hogy azzal áltatod magad, hogy "a prosti nem azért csinálja, mert nincs jobb dolga...". Érdekes, rengeteg nő van aki boldogul enélkül is. Persze őszintén sajnálom azokat, akik ezt kényszer hatására tették/teszik, de neked volt választásod. Ezt választottad. A többi csak üres duma.

2023. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/129 anonim ***** válasza:
82%

#14

Én nem ítéllek el téged sem és manapság nem is olyan elítélendő dolog ez a mai társadalmi normák mellett DE, pont a mai társadalmi normákban deviánsabb a te viselkedések aki prostinak állt, mint a férfiaké, akik prostihoz jártak.

2023. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/129 anonim ***** válasza:
71%

#15 a párom tud róla. Az exeim közül egyet zavart, ő nem tudta elfogadni, mondtam is neki, hogy semmi gond, akkor nem egymást keressük.


Vergődhetsz akárhogy, akkor is lenne választásod, hogy mész-e prostihoz vagy sem. Senki nem kényszerít rá. Engem az anyagiak kényszerítettek a dologra. Persze felvehettem volna hitelt is, aztán fizethetném vissza a dupláját, de annál azért több eszem volt.

2023. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/129 anonim ***** válasza:
86%

Az.

Nem akarok semmilyen betegséget elkapni pláne, hogy vannak olyanok amik férfinak nem feltétlen okoznak tüneteket de attól lehet hordozó.

Ha kivizsgáltatja magát és negatív az eredmény akkor nem kizáró, bár személyes véleményem attól az, hogy elég luzer dolog.

2023. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/129 anonim ***** válasza:
36%

#17

"Engem az anyagiak kényszerítettek a dologra."

A férfit meg a kielégítetlen szexuális vágy.

Valójában neked is volt választásod, elmehettél volna dolgozni becsületes munkát is, ma aki akar talál munkát, én egyébként nem ítéllek el, de ez csak mellébeszélés amit írsz.

A 16. posztban az igazság.

2023. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/129 anonim ***** válasza:
14%

#18

Ez messze nem lúzer dolog, egy férfi nem mindig tud bombázó csajt megdugni, de bombázó prostit kereshet és azt pénzért megdughatja.

Egy nő se tud minden esetben magának tökéletes testű férfit találni aki megdugja, pedig a nőnek könnyebb lenne.

2023. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!