Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ö hibája hogy nem birtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ö hibája hogy nem birtam elélvezni? (garantált zöld kéz a segitségért)

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom szexuális téren.

19 éves lány vagyok nem rég voltam elsönek együtt pasival. Többször szexeltünk(kb 10x) ebböl egyszer sem élveztem el. Jónak jó volt de nem volt nagy szám. Amikor elkezdtük és nyakamat,fülemet,mellemet csokolgatta és közben simogatott nagyon jo volt de amikor odakerült konkrétan a sor ...hát semmi! Hiába nyalt vagy hiába d u g o t t . Nem tudom miért lehet ez? (azota már nem vagyunk együtt,szakitottunk) igy most félek hogy ha majd együtt leszek valakivel tapasztalatlan leszek. Volt hogy szexeltünk és mivel én is probáltam mozogni kicsuszott belölem ezért is sokszor l e b a s z o t t hogy ne izeg mozogjak. Vagy volt hogy szex közben mondtam neki hogy simogasson elöl de neki nem ért oda a keze.

Szoval nem tudom hogy most miatta nem élveztem az egészet mert nem figyelt rám vagy magam miatt hogy nem mertem magam elengedni elötte. Nem tudom. De aggodok hogy nem fogom tudni élvezni. Mit tehetnék? Tapasztalatok?

Levelek kiméljenek egyre se fogok válaszolni!


2015. jún. 8. 17:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Az egy dolog hogy hány lánynak vetted el. Nekem sem fájt az elsö meg nem volt kellemetlen mint ahogy vártam. Mégsem tudtam elélvezni.

Volt hogy hátulrol csináltuk és huztam elöre a kezét de hogy nem kényelmes ugy neki. Meg volt hogy nyalt és mondtam hogy használja az ujjat. Akkor használta éreztem hogy sokkal jobb mint máskor meg olyasmi volt mint mikor magamnak. Akkor ez azt jelenti hogy ha tovább folytatta volna sikerült vna?

A zöld ment mindenkinek :)

2015. jún. 8. 17:52
 12/25 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

Jaaa és a zöld kezecske helyet inkább egy virtuális puszit kérek csak ha kiérdemeltem :)

Fel a fejjel. Jön majd egy másik srác aki figyelmesebb less veled és megtudod milyen érzés az amikor a végén a lábaid úgy remegnek mintha kocsonya lenne ;)

2015. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 datass ***** válasza:
100%

#8


Ha magadnak tudsz orgazmust okozni akkor később a szexben sem lesz problémád emiatt ne aggódj.


Fiú akivel lefeküdtél ritka nagy tapló lehetett, ha szex közben rád megjegyzéseket tett,mert azonkívül hogy ez degradáló még el is tereli a figyelmet és a gondolatokat a szexről. (aminek a felhőtlen érzékiességről kellene szólnia alapból)


Jobban jártál volna egy olyan fiúval aki tényleg szeret és nem csak "arra" akar használni nem törődve veled az egész folyamat során.

2015. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha magadnak sikerül, akkor nálad nincs nagy baj. Keress olyan férfit, aki nem csak a csodálatodat, rajongásodat akarja bezsebelni, hanem figyel rád, jól csókol, jókor és jól nyúl hozzád. Te pedig ne akard túljátszani a szerepedet az ágyban. Valóban idegesítő tud lenni, ha egy csaj pórnószínésznőt akar játszani megfelelő tapasztalat nélkül, és ütemtelenül, ritmustalanul közbemozdul, izeg-mozog. Vagy az egyikőtök, vagy a másik "vezessen", adja a ritmust, de ha mindkettő akar egyszerre, az nem vezet jóra.
2015. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem a hüvelyi orgazmusra meg is kell érni. De ha pl. szex közben simogatod magad/simogat a párod, és úgy elélvezel, akkor menni fog anélkül is hamarosan.
2015. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

":s ö sok lánnyal volt már együtt nem hiszem hogy tapasztalatlan lett volna"


Attól még nem lesz valaki feltétlenül ügyes, - lehet, hogy pont azért pattintották le sorra, - az érzelmi intelligencia meg megint másik kérdés.


A nagy tapasztalatról annyit, hogy a sokadik olyan kérdést olvasom, amikor valakinek pont a saját állítása szerint tapasztalt férfi okoz csalódást, és olvastam a tiédnél sokkal rosszabbakat is.


Meg olvastam már ezen a fórumon 26 éves nőtől lelkes beszámolót arról, hogy - több hosszabb-rövidebb párkapcsolattal a háta mögött - élete első hüvelyi orgazmusát az a barátja okozta, aki vele szeretkezett életében először, de odáig volt érte, és nagyon rá tudott hangolódni testére-lelkére.

2015. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Virtuális arcra puszit kaphatsz és köszönöm :)

szoval akkor ha szexelünk csak egyikünk mozogjon? De az nem olyan mintha egy fadarab lennék? :/

nem tudtam hogy ilyen lesz vele a szex szoval ez hogy nem ilyennel kellett volna lennem hát....nem direkt volt. Nem igy ismertem meg öt (megjátszotta magát csak erre késöbb jöttem rá) de ez nem ide tartozik :)

2015. jún. 8. 18:03
 18/25 anonim ***** válasza:

Tény, hogy lehetett volna megértőbb is vele, ha tisztában volt, hogy tapasztalatlan vagy, viszont te magad is segíthetsz nagyon sokat, ha nem úgy fekszel, mint egy darab fa, hanem együtt mozogtok, plusz ha ő nem ingerli a csiklódat, akkor megteszed te magad.

A férjem nekem sem csinálja, de csak azért, mert ő mondja is, hogy én sokkal jobban csinálom magamnak, mint ő nekem, jobban érzem, hogy hogy jó nekem, így mondja, hogy én csináljam magamnak.

Viszont előjáték során vagy csak úgy szimplán van orális szex, közben ujjazás is, amivel sokkal jobb és élvezetesebb a dolog.

Szóval szerintem mindkettőkön múlott, rajta azért, mert nem volt figyelmes és odaadó veled, rajtad meg azért, mert nem voltál kicsit határozottabb az igényeidet illetően, illetve nem segítettél közben te saját magadon.

És arra meg ne feltétlenül várj, hogy mindenféle csiklóingerlés nélkül a ki-be mozgástól lesz a hüvelyi orgazmusod, mert nem valószínű. Nagyon jól el kell találni hozzá a megfelelő partnert, a megfelelő pózt, a megfelelő hangulatot és kell hozzá némi tapasztalat is. De ez idővel alakul.

2015. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De most akkor az a baj ha mindketten mozgunk mert kicsuszik, de az is ha csak darab fa vagyok...akkor most mi? :/
2015. jún. 8. 18:10
 20/25 kiskivancsi79 ***** válasza:
A legközelebbi szexnél próbáld ki azt ( ha eléggé ügyes is a párod és tudd több felé figyelni) hogy mögödted fekszik és ö mozog, az egyik keze a lábad közt van ahol közbe simogat és ha annyira közel bújt hozzád közbe haználja a nyelvét vagy a fogait a mellbimbódnál. Te pedig csak élvezd ;)
2015. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!