Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ö hibája hogy nem birtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ö hibája hogy nem birtam elélvezni? (garantált zöld kéz a segitségért)

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom szexuális téren.

19 éves lány vagyok nem rég voltam elsönek együtt pasival. Többször szexeltünk(kb 10x) ebböl egyszer sem élveztem el. Jónak jó volt de nem volt nagy szám. Amikor elkezdtük és nyakamat,fülemet,mellemet csokolgatta és közben simogatott nagyon jo volt de amikor odakerült konkrétan a sor ...hát semmi! Hiába nyalt vagy hiába d u g o t t . Nem tudom miért lehet ez? (azota már nem vagyunk együtt,szakitottunk) igy most félek hogy ha majd együtt leszek valakivel tapasztalatlan leszek. Volt hogy szexeltünk és mivel én is probáltam mozogni kicsuszott belölem ezért is sokszor l e b a s z o t t hogy ne izeg mozogjak. Vagy volt hogy szex közben mondtam neki hogy simogasson elöl de neki nem ért oda a keze.

Szoval nem tudom hogy most miatta nem élveztem az egészet mert nem figyelt rám vagy magam miatt hogy nem mertem magam elengedni elötte. Nem tudom. De aggodok hogy nem fogom tudni élvezni. Mit tehetnék? Tapasztalatok?

Levelek kiméljenek egyre se fogok válaszolni!


2015. jún. 8. 17:25
1 2 3
 21/25 kiskivancsi79 ***** válasza:

Jaaa és nem leszel fadarabb ha épp te nem mozogsz. Majd mozogsz ha épp lovagolsz. Attól még nem vagy fa darab cask élvezd.

Akkor szokták mondani hogy fadarabb ha folyton állandóan elfekszik és cask várja a dolgot. De szerencsére lehet pózt is váltani közbe.

2015. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
írtam neked egy levelet Nyugalom címmel olvasd el:) és tégy úgy választ nem várok rá csak olvasd el :)
2015. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
17, 19: nem azt mondtam hogy mereven feküdj, hanem ha a férfi diktálja a ritmust, akkor te próbáld lekövetni, lereagálni, de szétesik a mozgás, ha mindkét fél a saját ritmusát erőlteti. Úgy van ez mint mint a táncban. Vagy mint ló és lovasa között. Nem véletlen, hogy a táncos és lovagló csajok többnyire az ágyban is jók.
2015. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Elolvastam a levelet és jol esett a segitség köszönöm szépen :) mindenkinek köszi a segitséget. Remélem a késöbbiekben ha ugy alakul valakivel nem leszünk ilyen szerencsétlen párositás. :)
2015. jún. 8. 18:20
 25/25 anonim ***** válasza:

"De most akkor az a baj ha mindketten mozgunk mert kicsuszik, de az is ha csak darab fa vagyok...akkor most mi? :/"


Az a baj, hogy nem érted a lényeget! Egy normális kapcsolatban NINCS olyan, hogy a szexben valami BAJ, amiben mondjuk kevésbé vagy ügyes. Az egésznek együtt kell működni, összehangolódni a párral, de mindkét félnek, türelemmel, elnézéssel, segítve a másikat. Igen, kicsúszik, semmi baj, próbálkozunk tovább. Férfi ismerőseim beszámolói alapján az élettelenül fekvő és tűrő nőnél nincs rosszabb, tehát igenis tessék bekapcsolódni a szexbe, akkor is, ha nem minden megy zökkenőmentesen.

2015. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!