Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg szemét vagyok, amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok, amiért nem engedném a legjobb barátomnak, hogy nálam aludjon, miután az egész estét a Magnum Szaunában töltötte?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés csak akkor lesz aktuális, ha feloldásra kerülnek a járványügyi korlátozások. Ha már kinyit a Magnum Szauna, vidéki barátom nálam akar aludni, mivel hajnalban bajos lenne neki hazautazni, én pedig budapesti vagyok. Viszont félek, ha utána a lakásomban lesz, elkaphatok a Magnumból valami fertőző betegséget.


30/F


2021. febr. 25. 22:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy én NEM vagyok meleg!!!
2021. febr. 26. 18:31
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor míg kapnál el tőle? Covidot? :)
2021. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 sandrisbp ***** válasza:
100%

Tényleg a legjobb barátod??? VAGY INKÁBB A SZERETŐD? esetleg az exed?

Ha valóban barátok vagytok és nem alapvetően szexuális kapcsolatban vagytok, akkor szerintem nem szép, ha nem engeded meg neki, hogy ott aludjon. Persze ha szíved mélyén inkább szexelnél vele, akkor nem biztos, hogy jó ötelt, mert egyfelől lehet. hogy ki lesz facsarva, másfelől meg ki tudja, mennyire van észnél és miket vállalt ott be.... de ha erről nem tudsz vele őszintén beszélni, akkor máskor se kéne vele együtt lenned.

2021. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Akkor míg kapnál el tőle? Covidot? :)"


Nyilván használná nálam a fürdőszobát és nem szeretnék AIDS-es lenni vagy bármi más... ha ott elkapja, nem is tud még róla, használja a wc-met én utána, aztán kész is a baj!

2021. febr. 26. 19:08
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Te nagyon sötét vagy, esetleg hatalmas troll!
2021. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván használná nálam a fürdőszobát és nem szeretnék AIDS-es lenni vagy bármi más... ha ott elkapja, nem is tud még róla, használja a wc-met én utána, aztán kész is a baj!"


Édesistenem :D

Ha te tényleg 30 éves vagy, akkor javaslom tanulmányozd a nemi betegségeket.

Te ilyen felelősségteljesen élsz nemi életet? :D


Másrészről már mások is írták.

Ha egy barátom, vagy haverom jönne fel hozzám vidékről (ha meleg, ha nem) szállást biztosítanék neki éjszakára, hisz a vendégem.

De azt azért tőlem se várják el, hogy hajnali 4-ig várjam, hogy betoppanjon hozzám és ledőljön aludni, majd menjen haza.

Nem a társaságom miatt jött (nem a szexre gondolok), csak egy motelként tekint rám.

Fordított esetben is, ha én mennék ilyen helyre, akkor vagy jönnék reggel haza az első vonattal (hajnali 4-től már indulnak), vagy bérelnék egy olcsó szállást. Ez sem drága.

2021. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem fogtok közös fogkefét használni.
2021. febr. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk a fürdőszobában, vagy a WC-n is el lehet kapni, csak hát, mint tudjuk nagyon kényelmetlen. Pláne, ha nem vagy MÉG meleg. :)
2021. febr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemi betegséget semmiképp nem fogsz elkapni tőle, nem így működnek. Ahogy mások is írták tájékozódj a kérdésben, az internet a barátod.


Ha a koronavírus terjedése nem hagy alább, de a korlátozásokon lazítanak, akkor ilyen szempontból viszont elgondolkodnék rajta hogy vállalod-e a kockázatát annak, hogy egy meleg szaunában órákat töltő személyt beengedsz-e a lakásodba.

2021. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!