Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Élő, működő INGYENES magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élő, működő INGYENES magyar meleg társkeresők, ahol jellemzően komoly kapcsolatot is keresők vannak, és értelmiségiek is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 15:32
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

kedves #20-as

1. fogalmad nincs az életemről, vagy hogy korábban volt-e párkapcsolatom, és sikeres volt-e

2. nagyon nem bírom azokat az embereket, akik gyávák vagy gyengék szembenézni a valósággal, inkább mindent derűsen látnak, és ami nem illik bele a képbe, azt a szőnyeg alá söprik, és aki képes a maguk valójában szembenézni a dolgokkal, azt negatívozzák.

Ha lekezdesz öregedni, azt nem negatív gondolkodás tudomásul venni, hanem realista.

4. szánalmasnak/röhejesnek/ízléstelennek és gusztustalannak tartom azokat a férfiakat, akár heterok, akár melegek, akik képtelenek disztingválni és 30-40-50 pluszos korukban is huszonévesek után futnak. Van egy kor, amin felül konkrétan liliomtiprás az ilyesmi.

2021. márc. 31. 14:25
 22/28 A kérdező kommentje:
(Amúgy a válasz az, hogy volt, és olyan hosszútávú és igazi, amiről a legtöbb meleg álmodni sem merne.)
2021. márc. 31. 14:31
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

Remélem megtalálod a párod. Szerintem egy nagyon maximum 10 év korkülönbség amúgy még elmenne, de én is inkább 5 évre hajazok. De ez attól is függ, hogy mennyire működik köztetek a kémia.


Az viszont értékelendőnek vélem azt, hogy nem akarsz a fiatalokra ráhajtani. Sajnos a többség olyan, és még erősködnek is... Azt se akarjá felfogni, ha tömören és egyértelműen megírom nekik, hogy "Nem."


Amúgy nálam az öreg kategória inkánbb 40re és a fölé esik. Addig inkább talán idősebbnek nevezném magam? Bár ez még biztos fog változni az évek folyamán.


Akárhogyan is, sok sikert kívánok ahhoz, hogy megtaláld azt a személyt, aki viszont szeret és értékel! :)

2021. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

:D Jót mosolyogtam a fogalmazásodon, 23 :D

Biztos húszas éveid elején jársz még, a (szerintem teljesen egészséges és természetes) nézőpontod alapján.

Az igazság az, hogy harmincasan, de még negyvenesen, ötvenesen se lehet egy embert általánosságban "öregnek" nevezni, sem idősnek.

A harminc nyilván idősebb a húsznál, a negyven a harmincnál és így tovább, de 30-on túl is fiatalnak érzed magad - csak már nem vagy a n n y i r a (értsd dőlt betűnek) fiatal, és ezt is érzed, és tudomásul kell venni.


Biológiailag, anatómiailag azt mondják, hogy egy ember kb 30-35 éves korára ér el a képzeletbeli domb tetejére, addig épül és erősödik a szervezet, onnantól kezdve viszont megkezdödik a lassú, de biztos hanyatlás. Ez a természet rendje, ennyi.


Amit a fiatalokra hajtásról írsz, maximálisan osztom. Kiegészítve azzal hogy nem tudom, egy bő harmincas vagy Isten ne adja még idősebb pasi hogy vetemedik néha nem hogy huszoon, hanem tízenévesekre. Ne vedd sértésnek, de Harmincon túlról visszatekintve akár saját 21-2 éves koromra is, még csak gyereknek látom magam.

Az ilyen lehet, hogy jogi értelemben nem büntetendő (sajnos) de erkölcsileg attól még egy undorító liliomtiprás, és bár nem vagyok egy agresszív ember, de ha én lennék a fiatal apja, az én 17-18- 20 éves fiamat akarná lefektetni egy velem közel egykorú pacák, a belét taposnám ki érte.


És a másik meg az, hogy egy 17-18-19 éves meleg srác többnyire még javában vívódik önmagával, és ha kicsit is biszexuális, akkor még bizonytalan és képlékeny, és legfőképpen sérülékeny. Nem lenne szabad elcsábítani egy felnőtt férfinak a meleg irányba, ami azért egy nehézségekkel teli élet. Főleg, ha nem hosszútávra és felelősséggel tervez vele, kb. ahogy a hetero férfiak feleségül veszik a nőket. Ez egy iszonyú nagy felelősség, amibe persze a liliomtiprók nem gondolnak bele.

Én ilyen nagy felelősséget biztos nem tudnék tiszta lelkiismerettel vállalni, ennél kevesebbet sem. Egy másik ember egész további sorsa lehet akár a tét...


Mondj régimódinak, az is vagyok, de így gondolom...


A tíz év korkülönbséggel az a baj, hogy idővel nyomasztóvá válhat a fiatalabbik fél számára. 20 é 30 között még nem érződik, sé még talán 30 és 40 között se, de később az egyik fél már kezd öregedni, a másik meg még javában középkorú. És ez nem a test öregedéséről szól, hanem a legtöbb ember tempója, érdeklődése is megváltozik ezzel együtt, és ez a necces.


Meg a másik, ami ilyen nagy korkülönbségnél engem zavarni tudna, ha elkezdenék számolgatni, és rájönnék, hogy a másik még épp hogy elkezdett iskolába járni, amikor én érettségiztem, és hasonlók... Ez nagyon zavaró és frusztáló tud lenni, legalábbis nekem, és legalábbis, ha én lennék az idősebb fél. Főlként, hogy alapból, ha lehetne inkább magamnál 3-4 évvel idősebb pasit választanék.


Persze a szerelem vak, nem állítom, hogy 10 éves korkülönbséggel bűn, vagy élhetetlen egy kapcsolat. Sőt, tudok nagyon szép ellenpéldát is rá személyes életemből. De nem így indulnék eleve neki a párkeresésnek, azért a kb. 5 év lenne az ideális.


A jó kívánságokat köszönöm, ha olvasod esetleg, áruld el légyszi, kíváncsi lennék rád, hány éves lehetsz. :)

2021. ápr. 1. 00:03
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

23. vagyok


Erre a korkülönbségbeli összehasonlításra nem is gondoltam. Teljesen igazad van. Alapból vannak a meleg kapcsolatokban olyan összehasonlitgatások, amik egy hetero kapcsolatba nem fordulnak elő (pl.ha a barátoddal többen szóba állnak, esetleg ő jobban néz ki, meg hasonlók - az én esetemben már azt is irigyelném, hogyha könnyebben szóba tud állni másokkal. De ez az introvertáltságom miatt van, tehát kb ugyan úgy irigyelek mindenkit ki extrovertált - bár az elmúlt évben elkezdtem megszeretni ezt a tulajdonságomat). Na, szóval csak annyit szerettem volna írni, hogy több dolog is van, ami egy ilyen kapcsolatot megnehezítene. Mondjuk ez személy függő - aki erkölcsileg 0, annak nyilván nem számí, hogy mekkora a korkülönbség.


Amúgy eltaláltad, még a 20-as éveim elején járok, most 22 vagyok. Ezért is mondtam, hogy idővel még változhat a gondolkodásmódom - sőt, szerintem fog is, már az elmúlt 5 évben is ha visszatekintek, sokat változott, és szerintem jó irányba. Már csak teljesen el kellene tudnom fogadni magam, de több fronton is "háborút" vívok magammal, szóval kicsit necces lesz, de remélem majd sikerül! :))

2021. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Ha elfogadsz egy jó tanácsot ezzel kapcsolatban: MINDIG hallgass a lelkiismeretedre, akkor is ha hlyének néznek, vagy hátrány ér miatta, és SOHA semmi olyanba ne menj bele, ne próbálj ki, amit nem akarnál Te magad is őszintén.

Tudom, milyenek a férfiak, heterok is, melegek is. A legtöbbjük nagyon tud fűzni, nagyon tud rábeszélni, manipulálni, főleg szexszel kapcsolatos dolgokban. Soha ne légy megalkuvó, ne hagyd magad elcsábítani, ha nem vagy meggyőződve arról, hogy te magad is akarod.

Aki nem tisztel (és szeret) annyira, hogy igazodjon a tempódhoz, a vágyaidhoz, attól nem fogsz kapni semmit cserébe azért, ha mindent megadsz neki - csak megalázást és megbánást. NEM ÉRI MEG.

2021. ápr. 1. 12:38
 27/28 anonim ***** válasza:
87%

Köszönöm szépen a tanácsot! Szerencsére eléggé makacs tudok lenni, amikor bentlakásban voltam volt egy csávó aki nagyon meg akart győzni arról, hogy próbáljam ki a szivart. (mármint a rendeset)... Nem jött össze, sőt még el is taszított, pedig addig gondolkoztam, hogy kipróbáljam-e milyen? XD


Amit fent írtál, azt a társadalmi elvárásokra is szoktam alkalmazni. Például nem iszok alkoholt, mert nem szeretem különösebben az ízét. Aztán, ha valaki belém köt, akkor ez van. Bár, majd miután coming outoltam nem hiszem, hogy azzal lesz a legnagyobb gondja egyeseknek...


(23as voltam)

2021. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Szerintem a coming outtal sincs semmi gond, ha nem ész nélkül csinálod.

Az egyik nagy baja a melegeknek nyugaton az, hogy sokan már totál fordítva ülnek a lovon, és szándékosan polgárpukkasztást csinálnak a hajlamukból. Meg a meleg lobbit is valahol nonszensznek tartom, és azt gondolom, hogy jogosan érzik sokan "soknak", zavarónak a heterók közül.

Szerintem éppen emiatt kell ésszel időzíteni és megfelelően tálalni egy coming out-ot. Ha nem ajtóstul rontasz a házba, nem ezzel kezded a bemutatkozást, és nem várod el, hogy csak veled legyenek elfogadóak és toleránsan a hetero ismerősök, hanem érezteted velük, hogy te

is tolerálod, ha nem tudják hova tenni hirtelenjében a dolgot, és hagysz nekik időt rá, nem sértődsz be, és építően állsz hozzá, akkor az ismerőseid 99%-a jól fog reagálni, és még az is jó eséllyel túllép a dolgon veled szemben, aki elméletben és általánosságban homofób.


Ennyi a titok, "élni és élni hagyni"

2021. ápr. 1. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!