Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jellemes, intelligens, komoly,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemes, intelligens, komoly, kedves, egészségtudatos, sportkedvelő, szenvedélymentes, romantikus, barátságos, illemtudó, lovagias, monogám, hűséges, erkölcsös, férfias, heterós, együtt élős komoly kapcsolatot kereső - Léteznek ilyen meleg férfiak?

Figyelt kérdés

Találkoztál már ilyenekkel? Ha igen, hol? Van olyan társkeresési forma, oldal, amit ez a típus kedvel?


Nekem itt kezdődik "A" férfi (én is igyekszem ilyen lenni), de nem tudom, hol találhatnék hasonlóakra. Nagyon gáz a meleg társkereső, amit ismerek. :/



2021. ápr. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%
Ezt értem, de ahhoz ismerkedni kell. Találkozni élőben is, stb. Tehát ez nem megy ilyen gyorsan.
2021. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

oké, de pl én írtam egy elég komoly bemutatkozót, ami már egy alap képet ad rólam. amit társkeresőt ismerek, ott nagyon ritka az ilyen, de felteszem, hogy aki hasonlóan komolyat keres, az szintén ír, és azzal már el lehet indulni az ismerkedésben


én 12 éve használtam utoljára meleg társkeresőt, akkor még nem votl se okosteló, se semmi, még a facebook is akkoriban kezdődött... fogalmam sincs, most hogy mennek ezek a dolgok, és főként hol...

2021. ápr. 23. 22:37
 13/61 A kérdező kommentje:
és csak hetero ismerőseim vannak, ők ebben nem tudnak tippet adni
2021. ápr. 23. 22:39
 14/61 anonim ***** válasza:
100%
Már írtak példákat. Egyébként google-be beirod, hogy meleg társkereső. Találsz egy csomót.
2021. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, erre rájöttem. Csak egyiket se ismerem, reméltem kapok tanácsot, melyik a nekem való köztük, ahol jó eséllyel találok magamfajtát
2021. ápr. 23. 22:43
 16/61 A kérdező kommentje:
a randi.gay-t ismerem egyedül, de ott 1-2 nekem való srác van összesen, de korban már ők is túl fiatalok hozzám.
2021. ápr. 23. 22:45
 17/61 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiken találhatsz. Ki keres, az talál. Tudod...
2021. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Grindr,planetrome, stb..
2021. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
92%

Van probléma az elvárásokkal kezdem a heterossal. Ez azt sugallja hogy lenézed azokat a melegeket akik másmilyenek mint te és nincs rosszabb annál amikor egy meleg homofób. Főleg hogy egy tévképzeten alapul, mert a heterok sem egyformák, köztük is vannak férfiasabb külsejű meg jellemű emberek meg nőiesebbek is. Eleve mi az hogy férfias, meg nőies ugyebár? Mai világban teljesen mást jelent mint akár pár évtizede vagy még régebben.

Erkölcsös ez is szubjektív, milyen erkölcs, keresztény? Abból nem kérek pedig igyekszem “jó” emberként élni, nem bántani másokat.

Ezzel csak azt akarom mondani hogy azért nem találsz párt mert ítélkezel és aki amúgy megfelelne személyiségben a leírásodnak azt is elriasztod vele.

2021. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Oké, csak abban reménykedtem, talán van olyan oldal, amit kimondottan komolyabbak látogatnak, nem a kalandorok
2021. ápr. 23. 22:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!