Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jellemes, intelligens, komoly,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemes, intelligens, komoly, kedves, egészségtudatos, sportkedvelő, szenvedélymentes, romantikus, barátságos, illemtudó, lovagias, monogám, hűséges, erkölcsös, férfias, heterós, együtt élős komoly kapcsolatot kereső - Léteznek ilyen meleg férfiak?

Figyelt kérdés

Találkoztál már ilyenekkel? Ha igen, hol? Van olyan társkeresési forma, oldal, amit ez a típus kedvel?


Nekem itt kezdődik "A" férfi (én is igyekszem ilyen lenni), de nem tudom, hol találhatnék hasonlóakra. Nagyon gáz a meleg társkereső, amit ismerek. :/



2021. ápr. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Ezért fontos nekem, hogy tudjam, hogy ÖNMAGÁVAL SZEMBEN elvárás nála, hogy hűséges legyen, vagy ÖNMAGÁTÓL vágyik élethosszig tartó kapcsolatra, a szilárd értékrendjéből fakadóan, és nem csak pillanatnyi fellángolástól vezérelve.

Azért azt lehet érezni egy emberen, ha tényleg korrekt, és stabil értékrendje van.

2021. ápr. 24. 12:14
 52/61 A kérdező kommentje:
A Társammal mi is átéltünk sok külvilágból érkező nehézséget is az életben, és néha érzelmi hullámhegyeket és hullámvölgyeket is, mint ahogy az minden hosszabb kapcsolatban előfordul. De a szeretet, az összetartozás, a közös értékrend mindig átsegített a hullámvölgyeken is, a gondokon is. Még ha furán is hangzik, de a hullámvölgyben is együtt voltunk, együtt vészeltük át.
2021. ápr. 24. 12:18
 53/61 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire tökéletes volt számodra, akkor miért lett vége? Tudod, hogy mindig mindkét fél hibás egy kapcsolatban, ha tönkremegy? Még a bántalmazó kapcsolatokban is. Pl ahol egy alkoholista pasas veri a feleségét, ott a nőnek elkéne mennie pszichológushoz+ügyvédhez és le lenne zárva az egész pár hónap alatt. Helyette tűrik évekig, míg lelki roncsok lesznek+gyerekek lelki világa is szétbasz*dik(ha van). Ez csak egy példa. Ebből tanul az ember. Tapasztalat által le tudod szűrni, hogy ki kamuzik és ki nem. Tanulj pszichológiát, mimika analizálást, máris könnyebb kiismerni a másikat.
2021. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Meghalt 10 év közös élet után.
2021. ápr. 24. 13:05
 55/61 A kérdező kommentje:
Ha élne, ma is együtt lennénk, 40 év múlva is.
2021. ápr. 24. 13:06
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rádférne pszichológus és ezt csak jószándékból mondom. Így nehezen fogsz nagyon ismerkedni.
2021. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy valaki hűséges dönthet úgy hogy elhagy mert nem érez irántad semmit. A párkapcsolat nem olyan mint a gyerekvállalás, mert a gyerekvállalás (jó esetben) egész életre szól. Ez a utolsó kommentem, mert nem tudod neked senki segíteni, mindenki téved, csak te nem.
2021. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:

Na, látod, Te magad fogalmazod meg remekül a modern értékrend és az én régimódi értékrendem különbségét!

Az én szememben, és a hozzám hasonló emberek szemében a párkapcsolat ugyanolyan életre szóló felelősségvállalás és elköteleződés, mint a gyerekvállalás.


Nem kell pszichológus, köszi. Aki régimódi, azt a modern felfogásúak mindig pszichológushoz akarják utalni. Egészséges gondolkodásom van, csak más, mint a Tiéd!


Segítséget meg igazából semmi másban nem kértem, mint hogy tippeket kapjak, hol ismerkedhetek magamhoz hasonlókkal, nem vagyok lelki válságban, és nincsenek önértékelési gondjaim sem.

Szóval köszönöm a jó szándékodat, de tényleg nem szorulok segítségre, jól vagyok. :)

2021. ápr. 24. 14:40
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
Neked végülis kell egy papucsálatka, aki nem kell mert papucs.
2021. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:

Ha Te így értelmezed, akkor értelmezd így.

Nektek meg kell egy két lábon járó biológiai, szerves alapú szórakoztató rendszer, lehetőleg minél több extrával, és ha ráuntok, vagy kijön új generáció belőle, szívfájdalom nélkül lecserélitek a tévéhez a mobilhoz és a kocsitokhoz hasonlóan.

Te állattartóhoz hasonlítottál, még ha papcsállatkával is, de ha állatot tart valaki, abban legalább benne van a szeretet és kötődés utáni vágy.

Míg a szórakoztató rendszer csak az önzésről szól.

Én is tudok pejoratív lenni. :)

2021. ápr. 24. 16:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!