Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jellemes, intelligens, komoly,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemes, intelligens, komoly, kedves, egészségtudatos, sportkedvelő, szenvedélymentes, romantikus, barátságos, illemtudó, lovagias, monogám, hűséges, erkölcsös, férfias, heterós, együtt élős komoly kapcsolatot kereső - Léteznek ilyen meleg férfiak?

Figyelt kérdés

Találkoztál már ilyenekkel? Ha igen, hol? Van olyan társkeresési forma, oldal, amit ez a típus kedvel?


Nekem itt kezdődik "A" férfi (én is igyekszem ilyen lenni), de nem tudom, hol találhatnék hasonlóakra. Nagyon gáz a meleg társkereső, amit ismerek. :/



2021. ápr. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig kergetjük az "ideális" jelöltet, végül nemhogy ideális, de semmilyen se lesz.
2021. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan pasi létezik amilyet te keresel, de komoly gondok vannak a fejedben. Nem gondolom hogy meg fogod találni a jelenlegi hozzáállásoddal. Rengeteg nem realisztikus torzítás van a gondolkodásodban.
2021. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%
kissé mintha túlgondolnád vagy körülményes vagy,ami egy idő után fárasztóvá válik.Inkább engedd el magad jobban.
2021. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki életre szóló komoly kapcsolat létesítése céljából, konkrét elvárásokkal, kritériumokkal nekivág az internetnek, az teljesen olyan, mint amikor valaki becsomagolja a semmit, majd elindul megkeresni a pont beleillő ajándékot amit kívülről majd belerakhat.
2021. ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:

#44 nem konkrétak az elvárásaim, ezek csak alapok, amire ráépül egy egyedi egyéniség, személyiség.

Én inkább ahhoz hasonlítanám, hogy van egy dobozom, aminek körülhatárolt paraméterei vannak, és nem mindenki fér bele. De aki belefér, az bármilyen ember lehet azon belül.


Nem értem, mitől jobb az, ha valaki úgy áll hozzá az ismerkedéshez, hogy fűvel-fával kavar, aztán hosszabb-rövidebb idő után úgyis szétmennek, mivel eleve sem illettek egymáshoz. Nem jobb eleve azt az embert keresni, akijó eséllyel passzol, és egy életet élhetsz le vele, ha egyszer megtalálod?

Nekem ez lenne a jó. Nem szeretek emberekkel kísérletezni, se magammal, se mással.

2021. ápr. 24. 10:14
 46/61 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy meg tudod találni azt, aki ennyire mindenben olyan,aki, amit elképzeltél.

Nyilván ez azért van, mert előző barátod annyira a lelkedben van, hogy nehéz más típust elképzelni.

Nézd, nekem is volt egy kapcsolatom,ahol egy év után, a barátom meghalt.35 éves volt, álmában érte a halál, megállt a szíve. Sajnos én erről csak egy héttel később értesültem, mert munkám miatt nem voltam a városban egy ideig.

Borzasztó volt, de elgyászoltam és úgy vettem , hogy fel kell állni a földről.

Három év után egy teljesen más kinézetű és személyiségű sráccal jöttem össze,véletlen műve volt. Nagyon jól megvoltam vele, mert nem sztereotípiák mentén néztem őt. Még alapjaiban sem volt meg semmi az előző személyiségéből.

De a hűség , hát az bizony nem volt erőssége. Hamar vége lett. Pár év szünet és megismertem azt, akiről azt hittem : forever....Ismét teljesen más személyiség, más kinézet.

A forever sajnos bő három évig tartott, mert ő sem tudott parancsolni magának.


Most egyedül vagyok,de még gondolatban sem állítok fel ennyi elvárást,igényt.

Jön, ha jön. És nem jön, ha nem.

Ettől még nem leszek búskomor, vagy az egész meleg világ ellen hadakozó Don Quote.

Muszáj lesz visszavenni az igényekből,mert mindenkit elriaszt egy ilyen kívánságlista.

De bármilyen ember is jön,bármilyen értékes és szeret, élethosszig tartó kapcsolatra ne pályázzál.

És akkor nem fogsz csalódni.

2021. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
91%

Vannak olyan hetero férfiak nem is kevesen akik űzik az anális játékokat befogadó félként is és egyáltalán nem tekintik a férfiasságuk megcsorbulásának. Szóval hogy heteros lenne az aki nem szereti az anális szexet az egyszerűen nem igaz.


Nekem nincs bajom azzal ha valaki nem szereti, mert nem esik jól vagy nem kívánja. De így megideologizálni hogy azért nem mert a férfiasság megcsorbulása már unszimpatikus.


32 évesen nem vagy középkorú, fiatal vagy a férfiasságod tetején. Ha nekem valaki azt mondaná 30-asként hogy azért ismerkedik velem mert középkorú vagyok hát elküldeném a búsba. Persze nincs semmi baj azzal ha valaki középkorú csak az 50-es.

2021. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

Értem, amit mondasz, és ézem a jó szándékot is mögötte, de tévedsz, mert inkább azt mondanám, hogy a Társam is eleve azért volt ilyen, mert eleve már fiatalon is ezek mentén az erkölcsi ideálok mentén kerestem, ilyen voltam én is, és megéreztük ezt egymásban.

Még korábban a viszonzatlan szerelmem is ilyen volt (ilyen mai napig is), és szintén ezt láttam meg benne.

Tehát nálam az ideál volt mindig az alap, és az alapján találtam rá, részben ösztönösen mindig azokra, akikre kellett.


Másrészt pedig, mikor arról írsz


"De a hűség , hát az bizony nem volt erőssége. Hamar vége lett. Pár év szünet és megismertem azt, akiről azt hittem : forever....Ismét teljesen más személyiség, más kinézet.


A forever sajnos bő három évig tartott, mert ő sem tudott parancsolni magának."


-no, én ilyen fejezeteket nem szeretnék az életembe, olyat akarok találni, akiről tudom, hogy az értékrendje, a preferencia sorrendje miatt nem fér bele neki etikailag az ilyesmi.


Semmi értelme az egésznek számomra, ha nem életszövetségesként élhetek a párommal, feltétlen szeretetben, hűségben. Akkor inkább a szingliség. Ezt holt komolyan eldöntöttem már nagyon fiatalon, és most sem gondolom másként.

2021. ápr. 24. 10:52
 49/61 A kérdező kommentje:

A harmincas már fiatal középkorú. Ne viccelj, a harmincasok már érett felnőtt férfiak, nős családapák!

Én meg bocsi, de röhejesnek látom, amikor a meleg pasik harmincasként is fiatalnak akarják eladni magukat, mivel a melegnél már harmincasan jön a kapuzárási pánik, ahogy a heteróknál 50-esen.

Sokkal férfiasabb hozzáállás szerintem tudomásul venni az ember korát, minden előnyével, hátrányával együtt, úgy, ahogy van.


Nem abszolút igazságokat célom mondani, mikor megfogalmazom a saját álláspontomat, akár az anális szexről, akár más dolokról. Ez a saját, szubjektív, személyes véleményem, illetve személyes belső érzésem, álláspontom a saját életemben.


Érdekes, hogy nem Te vagy az első a válaszolók sorában, aki mintha nem tudna eközött a kettő között, a "kinyilatkoztatás" és a privát álláspont között különbséget tenni, és aztán kikéri magának, mintha rá vonatkozna az álláspontom, holott csak rám vonatkozik.

2021. ápr. 24. 11:00
 50/61 anonim ***** válasza:
100%

De olyat sajnos soha az életben nem fogsz találni, akiről teljesen biztosan tudod, hogy ő sosem fog elhagyni stb. Az emberek változnak, mint ahogy lehet előtted másnak mondta, hogy szeretlek, most meg neked.

Ezzel nem azt mondom, hogy nincsenek hűséges emberek, csak kB lehetetlen az ilyen helyzet

2021. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!