Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jellemes, intelligens, komoly,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemes, intelligens, komoly, kedves, egészségtudatos, sportkedvelő, szenvedélymentes, romantikus, barátságos, illemtudó, lovagias, monogám, hűséges, erkölcsös, férfias, heterós, együtt élős komoly kapcsolatot kereső - Léteznek ilyen meleg férfiak?

Figyelt kérdés

Találkoztál már ilyenekkel? Ha igen, hol? Van olyan társkeresési forma, oldal, amit ez a típus kedvel?


Nekem itt kezdődik "A" férfi (én is igyekszem ilyen lenni), de nem tudom, hol találhatnék hasonlóakra. Nagyon gáz a meleg társkereső, amit ismerek. :/



2021. ápr. 23. 22:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Amúgy minden közjátéktól eltekintve köszönöm és értékelem a jó szándékodat, és kívánom, hogy tényleg sok embernek tudj majd segíteni a pályád során :)
2021. ápr. 24. 02:45
 32/61 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, hogy te inkább vagy transz nő (aki hetero), mintsem meleg férfi? Csak mert nekem kezd ez lejönni.
2021. ápr. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

Nem, hidd el, hogy volt bőven időm és késztetésem minden lehetőséget végigzongorázni.


-Nem vagyok klasszikus értelemben homoszexuális, mert az anális szex taszít, a férfitestem meggyalázásának élném meg.


-De nem vagyok aszexuális sem, mert nagyon is széles szexuális spektrumom van, még ha a gyakorlatban önmegtartóztató életvitelt folytatok is, mivel a szex helye számomra komoly párkapcsolatban lenne, szerelemben.


-Nem vagyok transznemű nő sem, mert habár van egy női énem lélekben, és agyilag is, de a férfitestemet szeretem úgy, ahogy van, amióta kiserkent, azóta hordok szakállat, a klasszikusan férfias színekben és öltözékekben érzem igazán otthonosan magam, és el nem tudnám képzelni, hogy a testem olyan puha és gömbölyű legyen, mint egy nőé, az nekem maga lenne a rettenet - testben egyértelműen férfi vagyok, és szeretek az lenni


-Mindezek ellenére a szexuális aktust ösztönösen úgy szeretném megélni, ha vágyom valakire, mintha nő lennék - misszionárius pózban, vaginával, befogadva a szerelmemet - és megjelent már bennem olyan teljesen ösztönös vágy is, mikor szerelmes voltam, hogy gyereket szeretnék szülni a szeretett srácnak - holott ez nyilvánvaló képtelenség, és tudati szinten ezt tudtam akkor is.



Ha önmagamat körül kell írnom, én egy olyan ember vagyok, akiben két személyiség van, egy szexuálisan érett, felnőtt hetero nőé, aki férje, családra vágyna, de nincs "karosszériája" (eddigi életemben ösztönösen mindig hetero férfiakba szerettem bele, és ha bárkit bevonzottam, az mindig biszex volt, sosem meleg, vagyis a férfiak is érzik ezt a személyiségemben!)

És emellett egy nemileg éretlen, hetero kamasz srác is lakik bennem, aki a férfiakhoz csak hetero barátság, példaképkeresés, vagy edzőhaverság formájában tudna, vágyna kapcsolódni, akiben egy helyes férfi nem a bárcsak lefekhetnék vele!, hanem a bárcsak olyan lehetnék, mint ő! gondolatot ébreszti.

Ezé a hetero srácé a "karosszéria", és hetero módra is viszonyul a testéhez, pl anális szex szempontjából is.


Mind a kettő ugyanúgy az elfogadásra vágyó, egyformán fontos részem, mind a kettő megélésére szükségem lenne egy párkapcsolatban.


Ez vagyok én. Röviden egy hetero srác és egy hetero nő egyben, de nem meleg és nem transznemű.


Nem vagyok homofób, nem vagyok rasszista, nem gyűlölök semmilyen csoportot, akár azonosulok az értékrendjükkel, akár nem; nem vagyok előítéletes, nem vagyok kirekesztő. Éppen ezért nem tagadok le semmit, nem fojtok el semmit önmagammal kapcsolatban sem.

Csak kakukktojás vagyok. Ennyi. :)

2021. ápr. 24. 03:10
 34/61 A kérdező kommentje:
Persze ezt a két személyiséget nem klinikai értelemben vett kettős személyiségnek kell értelmezni, ezek nem váltva jelennek meg, vagy irányítanak, hanem egymással párhuzamosan ezen a két szemüvegen át élem meg az életemet, a világot, de ez egyetlen érme két oldala bennem, nem két különböző individuum.
2021. ápr. 24. 03:43
 35/61 anonim ***** válasza:
84%

Valamit szerintem nagyon félreértesz. Hetero férfinak lenni nem egy világszemlélet vagy egy életstílus, de még csak nem is egy jellemvonásegyüttes, hanem azt jelenti, hogy egy punci tulajdonosával szeretnél intim közelségbe kerülni, nem pedig egy olyan emberrel, akinek hús-vér fallosza van, mint neked. Van egy rakás férfi, akit izgat a pegging (tehát az, hogy egy NŐ dugja őt fenékbe straponnal), de másik pasihoz semmi pénzért nem nyúlna; ahogyan egyébként megfér a melegség mellett az a tény, hogy nem kérsz kukit a valagadba, illetve a tiédet se szeretnéd valaki máséba tolni. Annak, hogy miként viszonyulsz az anális szexhez – legyen szó akár aktív, akár passzív szerepről –, gyakorlatilag nulla köze van a szexuális orientációdhoz. Ezt azért tisztázzuk.

Továbbá:

"a meleg világban ha valaki azt hallja, hogy 10 évig tart egy kapcsolat, már elismerését fejezi ki, hogy ez ott mennyire ritka, mert jellemzően az emberek nem bírnak magukkal, illetve nem kötődnek eléggé lelkileg egymáshoz, hogy életszövetségest lássanak a párjukban, és jóban-rosszban kölcsönösen kitartsanak évtizedeken át szeretetből"

Ez a posztmodern korszellemben van benne, nem "a meleg világban". Nem látod a válási statisztikákat? Nincsenek hetero ismerőseid, akik jó esetben is 2-3 évente lecserélik a "párjukat"? Általános válsága a mai világnak, hogy a párkapcsolatok is egyre inkább a fogyasztási cikkek működési mechanizmusát veszik át. Az elvallástalanodás és a konzervatív értékek háttérbe szorulása szintén olyan jelenség, amely társadalmi szinten érinti a nyugati országokat, nem csupán azoknak a meleg állampolgárait. Neked több mint valószínű, hogy akkor is hasonló társkeresési problémáid lennének, ha cisznemű, heteroszexuális nő (vagy akár férfi) lennél, mert a korszellemből lógsz ki, nem a melegek közösségéből.

2021. ápr. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

Ez azért nem igaz, mert pl. vallásos közösségben, tehát ahol jellemzően hasonló értékrendű emberek vannak, heteroként könnyedén ismerkedhetnék.

Sajnos mivel a kereszténység még éppen csak most kezd nyitni nagyon lassan és óvatosan a melegek elfogadása irányába, így melegként hasonló lehetőségről nem is álmodhatnék.


Amúgy jól és jó megérzéssel tudok választani, a fiatalkori szerelmem például ma már pont olyan családcentrikus, mintaférj és mintaapa, amilyennek első pillanattól fiatalkorunkban is hittem, mert egyszerűen benne volt a személyiségében, éppen ebbe szerettem bele.

Sajnos nem az én férjem, és nem az én gyerekem apja, de ha nő lettem volna, nagyon valószínű, hogy az enyém volna.


a hetero életvitel azért igenis egy életstílust is jelöl, és nyilván ilyenkor egy stilizált, régimódi modellre gondol az ember, nem a zavaros posztmodern korra. De valamivel jelölni kell fogalmakat, akkor is, ha ezek csak stilizáltak...

2021. ápr. 24. 04:11
 37/61 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen igazad van, hogy a meleg világ értékválsága nem egyedi jelenség, a heterok világában is benne van, csak ott az arányok nem annyira szélsőségesek, mint a meleg világban. Ami a hetero világban 50%-50%, az a meleg világban 90%-10%, vagy annyi se biztos, legalábbis én ezt látom, de örülök, ha tévedek.
2021. ápr. 24. 04:14
 38/61 A kérdező kommentje:
Az anális szexnek elméletben talán nulla köze, de gyakorlatban én még egyetlen olyan meleg férfiról se hallottam, vagy beszéltem ilyennek akár futólag is, akinek ne ez lett volna a központi kérdés.
2021. ápr. 24. 04:35
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit magasak az elvárásaid
2021. ápr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel az anal
2021. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!