Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez bunkóság volt a részemről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt a részemről az első randin? (lent)

Figyelt kérdés

Első tali. Képeket láttunk egymásról a társkereső app-ban.


Ő jött az én városomba, vasútállomáson tali.

Első látásra látom, hogy nem szeretnék vele kapcsolatot.

Abban állapodtunk meg, hogy séta és beülünk valahova enni vagy legalább egy kávéra.


Sétáltatom a belvárosban bő félórát és visszahozom a pályaudvarhoz. Ő nagy lelkesen még beszél, én meg elköszönök, hogy mennem kell és örültem a találkozásnak.


Bunkó volt, hogy nem tartottam be azt, hogy étterem/ital stb?

Hisz a részemről nem volt meg az érdeklődés, így úgy voltam vele ne raboljuk egymás idejét.



2022. dec. 2. 22:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
17. Mintha a saját "sztorimat" olvastam volna! Nálam ugyan már nem aktuális a történet, de én is megtanultam, hogy aki esélyt ad, az esélyt is kap és abból valami egész jó dolog is kisülhet.
2022. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatra kerestem volna, abszolút nem vagyok alkalmizós.

Sem kinézetre nem jött be személyesen, sem a stílusa nem tetszett. Ráadásul a közös érdeklődés sincs meg. (Beszéltünk a 40 perc alatt azért.)


Azért nem akartam folytatni mert még sima barátnak sem szeretném megtartani nemhogy többnek.


Lehet bunkó voltam akkor kicsit. Azt reméltem, hogy ha elköszönök és további minden jót kívánok abból lejön neki...

2022. dec. 3. 10:29
 23/38 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem semmi bunkóság nincs ebben
2022. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező: Nyilván te magadat a világ legtökéletesebb pasijának hiszed magad,igaz? Te vagy a világszépe akiben egy grammnyi hiba sincs.

Hányok az ilyen kis barbi fiúkáktól.


Hát bocs,de nem csodálkozom hogy egyedül vagy (és ahogy elnézem mentalitásodból úgy is maradsz). Keresd csak az álompasidat ilyen mentalitással,úgy se találod meg..


A srác aki meg leutazott hozzád,kidobott pénzt arra hogy találkozzon egy vidéki öntelt tahóval. Lehet jobban is járt hogy nem lett semmi,sőt a legszerencsésebb e tekintetben.

Én meg vigyáznék az ilyen szavakkal hogy "SZTK szemüveges" meg hasonlók,mert tudod a karma,és magaslóról lehet csak legnagyobbat esni...

2022. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Milyen barbi fiú?

Nem is értem miket hordasz itt össze.


Máskor majd egész estét elbeszélgetek vele amikor semmi közös témánk sincs, nem is tetszik és a képei is falsak voltak...

Vacsorázni és táncolni is elviszem.

2022. dec. 3. 14:31
 26/38 anonim ***** válasza:
87%
Ezt még a talalka előtt kellett volna eldöntened higy van e bennetek bármi közös, még akkor is ha külsőre nem volt pont olyan....
2022. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
68%

Jó okés... Akkor gondolom nem voltak kiretusáltak a képei,vagy milyen képekre gondolsz?.... De akkor is bunkóság így nyilatkozni bárkiről is amiről nem tehet és elhordani mindennek.. Gondolom te sem vagy egy mr.adonisz pasi.. Sőt meglátásom szerint pont az ilyeneknek legnagyobb a pofája (a semmire).


Barbi fiú= Azokra szokták mondani akik már annyira hiúk és műk hogy már a legapróbb hibára is ugranak. Elég magas nárcisztikus személyiségzavarral.


Azért kiváncsi lennék milyen pasik az eseteid,ha már egy szemüveg is így ki tud hozni téged.. A lepontozás látom megy,de csak megsúgom az a gyenge emberek fegyvere...

2022. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

A képei instagram-os retusált, filterezett képek voltak.

És lehet, hogy nem teljesen ő volt a képeken. Vagy legalábbis a képeken idősebbnek néz ki jóval. Szerintem a bátyja volt.


(Kínai fiú egyébként, így az arc egy sima ázsiai arc volt. Nem tudom ilyen szinten megkülönböztetni.)


A szemüveg önmagában nem lett volna zavaró, de így az összkép. Hogy egy kis 22 éves twink aki még tanul. És közben nem ez jött le a képeiről.


Az online beszélgetésekből csak annyi jött le, hogy mik a hobbijai stb. Olyan nagyon nem mentünk bele. Élőben szeretek beszélgetni.


Az élő benyomások pedig nem voltak olyanok, amik miatt akár a barátságot felajánlhattam volna. Sajnálom, nem éreztem semmit. Őszinte, de ez van.

Az egész 40 perc alatt azt vártam mikor jön meg valami érzés vagy valami. De semmi. Nulla.

2022. dec. 3. 15:02
 29/38 anonim ***** válasza:
Uhh bmeg... Azthiszem tudom ki az... Budapesti igaz? És H-val kezdődik az egyik neve?
2022. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Nem fogok kiadni privát infókat senkiről.

Nem budapesti egyébként.

2022. dec. 3. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!