Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez bunkóság volt a részemről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt a részemről az első randin? (lent)

Figyelt kérdés

Első tali. Képeket láttunk egymásról a társkereső app-ban.


Ő jött az én városomba, vasútállomáson tali.

Első látásra látom, hogy nem szeretnék vele kapcsolatot.

Abban állapodtunk meg, hogy séta és beülünk valahova enni vagy legalább egy kávéra.


Sétáltatom a belvárosban bő félórát és visszahozom a pályaudvarhoz. Ő nagy lelkesen még beszél, én meg elköszönök, hogy mennem kell és örültem a találkozásnak.


Bunkó volt, hogy nem tartottam be azt, hogy étterem/ital stb?

Hisz a részemről nem volt meg az érdeklődés, így úgy voltam vele ne raboljuk egymás idejét.



2022. dec. 2. 22:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
57%

Mind1 de te sem vagy százas az tuti...


"És lehet, hogy nem teljesen ő volt a képeken. Vagy legalábbis a képeken idősebbnek néz ki jóval. Szerintem a bátyja volt."


Nyilván... Hát van egód az tuti,a semmire...

2022. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
75%
Vagy csak a szemüveg miatt fiatalbbnak tűnt
2022. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Hát ti biztos ott voltatok.


Láttátok, ugye?

2022. dec. 3. 16:13
 34/38 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem miért esnek neki egyesek a kérdezőnek a pasi kamuzott vagy manipulált a képeivel.

Szerintem az egyetlen gázos dolog a sztoriban hogy kifogással léptél le. Annyit kellett volna mondanod hogy “azt hiszem nem egymást keressük de köszönöm hogy időt szántál a találkozásra és sok sikert”. Ennyi, így nem bántod meg de tiszta a helyzet. De ha nem ír akkor valszeg levágta vagy lehet hogy ő sem akarná folytatni ha nincs vonzalom/közös érdeklődés.

2022. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem azokat akik azt mondják, hogy még a találkozás előtt el kell dönteni hogy bejön e vagy sem,tudtok beszélgetni vagy sem..pont hogy az első randi az(meg összességgében a randizás időszaka), ahol már kap az ember egy ténylegesen valódi képet a másikról, amikor közelről jobban(!) megismerheti. A valóság soha nem egyenlő a virtuális valósággal! Az hogy neten látunk valakiről pár képet és beszélgetünk ideig óráig az arra jó, hogy megtudd érdekes lehet e számodra a másik vagy sem. Ha ez kölcsönös, akkor lehet tovább lépni, közeledni. Az első találkozásnál pedig kaptok egymásról egy valódi összképet, ami alapján el lehet dönteni hogy igen, szeretném vagy nem, nem szeretném folytatni.

A probléma szerintem 2 dologgal van.:

1.Ha nem megfelelően utasítod vissza a másikat.

2.Ha nem akarod elfogadni amikor a másik nemet mond.

Valaki írta és ezzel egyet is értek: a kifogással való kihátrálás valóban nem a legjobb megoldás. Úgy hiszem a legmegfelelőbb ha őszintén elmondjuk, hogy nem a másikat keressük, nem érezzük a várt vonzódást, stb..

2022. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező a internetes photoshoppolt képek hibájába esett bele. A nők szeretik magukat tökéletesen kinézőnek reklámozni hogy minél jobban felfigyeljenek rájuk. Pasik ezt annyira nem űzik de a pasi hiába szerkeszti a képeit nem lesz tőle sokkal nagyobb ember de a nőket már barbibabának lehet nézni a sok filtertől. Tanulság! Mielőtt társkereső oldalról valakivel találkozol akkor hívd fel videóhívásban vagy kérj tőle smink nélküli képet! Ennyit tudok javasolni. Elég képmutató világot élünk!
2022. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
76%
36-os nézd meg a kategóriát itt nem nőkről van szó 😃
2022. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen az voltál bocsi….:(

Ha szimpatikus ha nem a út ígérnek be tartom… kávé , reggeli első randira inkább reggelre tervezem a találkozót.

2022. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!