Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan viszonyulnátok meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok meleg pár szomszedhoz és hogyan akkor ha gyereket is nevelnének?

Figyelt kérdés
kort és orientációt is légyszi

2014. júl. 28. 11:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%

"Nincs bajom a melegekkel, amig nem nyilvanosan csinaljak amiz csinalnak."


valaki, aki állandóan ezt a ostoba érvet hozza elő, magyarázza már el, hogyan lehet NEM NYILVÁNOSAN élni, nem nyilvánosan bevásárolni menni, nem nyilvánosan gyereket iskolába járatni, nem nyilvánosan részt venni egy társasági eseményen, nem nyilvánosan elmenni a munkahelyre? stb.. merthogy a kérdések mindig erről szólnak, és nem a nyilvános szexről.

2014. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Talán írtam is, hogy a nyilvános intimitásra gondolok.


Ne ölelkezzenek, csókolózzanak, szopjanak, dugjanak közterületen, mert ez a legtöbb emberből undort vált ki. Ez remélem még neked is elfogadható és nem vagy annyira "haladó szellemű", hogy szerinted bárki olyasmit csinálhasson, ami a többségi társadalmat zavarja fizikailag.


Ráadásul az ellen a legtöbb ember nem is tehet semmit, hogy egyszerűen felfordul a gyomra, ha két csókolózó férfit lát. Így születtünk, nem fogadsz el minket, a többséget?

2014. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

csakhogy a kérdés nem nyilvános szexről szól. miért hozod azt a témát ide? miért terelsz? miért forgatod ki mások kérdéseit?


és mi az, hogy ne ölelkezzenek? normális vagy? tehát két azonos nemű ne ölelhesse meg egymást, mert az már homoszexualitás? az ilyenek, mint te inkább betegek agyilag, mint bárki más.

2014. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

A többség legyen toleráns a kisebbséggel? De a kisebbség ne a többséggel?

Egy ölelés még önmagában nem bűn. Én is öleltem már meg fiú barátaim (igaz életemben ha kétszer) nyilvánosan.

Viszont például megértem azt a boltost, aki majd elhányta magát és kiment rászólni két melegre a bolt elé, akik nyilvánosan csókolóztak.

Hahó, hol a többséggel szembeni tolerancia, elfogadás a szexuális kisebbségek részéről?


[link]


Erről részletesebben kifejtve itt olvasni egy lényegre törő, nagyon jó írást. Nem éppen melegpropaganda, de nagyon remélem hogy szánsz rá 5 percet, hogy megismerd azt a véleményt is jobban kifejtve, kevésbé homályosan, amiről beszéltem.

2014. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
nagy hülyeséget írsz. ennyi erővel én is megverek bárkit, akit undorítónak tartok, mondjuk a szeplőseket, vagy a kövéreket.
2014. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

ja, és majd azzal fogok érvelni, miért nem tolerálják, hogy undorítónak tartom a szeplőseket.


és ne gyere azzal, hogy a többség undorodik a melegektől. tudtommal a legutóbbi prájdon volt 5000 szimpatizáns, meg 50 ellentüntető. szóval a magadfajták erős kisebbségben vannak.

2014. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már szegényt. Majd jön egy "liberális kutyák" szintű megnyílvánulás, és elfelejti az egészet.
2014. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

15:

Ki beszélt itt fizikai erőszakról? Az abszolút megvetendő és én sem értek vele egyet. Te igen?


16:

Figyelj, az undorodik nem azt jelenti, hogy megölné, megverné a melegeket. Miért keverjük a kettőt? Az hogy elhányom magam két csókolózó férfi látványára, nem azt jelenti hogy fizikailag ártani akarnék egy embernek, csak mert meleg.

Nekem is vannak homokos haverjaim, ismerőseim az egyetemen, mert olyan szakon vagyok, ahol vagyunk 3-an heteró fiúk, 2-en melegek, meg még 30 lány.


" volt 5000 szimpatizáns, meg 50 ellentüntető. szóval a magadfajták erős kisebbségben vannak."

Akartak tartani egy "családok napját", egyfajta ellentüntetésként, de azt a rendőrség nem engedélyezte. Ha a pride útvonalától 5 percre laknék, akkor sem mentem volna ki ellentüntetőnek, mert miért? Nem valami ellen, hanem valami mellett van értelme szerintem kiállni, tüntetni általában. Ez az 5000-50 nem logikus érv. Ha bármilyen más kontextusba helyezed, akkor van értelme? Ha egy 5000 fős Jobbikos tüntetésen van 50 ellentüntető, akkor meg az egész ország Jobbikos?

2014. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
de, igen, engedélyezték, alig voltak rajta. erről ennyit. ja, hogy a csókolózó párt nem akarod akadályozni annak ellenére, hogy undorodsz? akkor nincs gond, jól is teszed, hogy a 4 fal közt tartod az undorod :D
2014. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

csakhogy nincs 5000 fős jobbikos tüntetés :D


de rendben, ha nem logikus a példám, akkor hallgatlak, mire alapozod, hogy a egy meleg pár csókjával (ami semmivel sem több egy naponta 100x látott hetero csóktól) nem ért egyet a "többség". mutass akkor valami statisztikai adatot vagy felmérést.

2014. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!