Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan viszonyulnátok meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok meleg pár szomszedhoz és hogyan akkor ha gyereket is nevelnének?

Figyelt kérdés
kort és orientációt is légyszi

2014. júl. 28. 11:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%

pride.hu - Homofób a magyarok többsége


[link]


Másik forrás, amit most hirtelen találtam:


"Dombos Tamás, a CEU munkatársa a lapnak elmondta, hogy 1982-ben még a magyarok közel 90 százaléka mondta, hogy a homoszexualitás semmivel nem igazolható, 2008-ban ötven százalék vélekedett így. Arra a kérdésre, hogy elfogadna-e egy meleget szomszédnak, 1990-ben harminc százalék, 2010-ben több mint 60 százalék válaszolt igennel."


[link]


Te tényleg úgy gondolod, hogy a társadalom többsége "elfogadó"? Persze kérdés, hogy nagyon pontosan mi iránt is a témán belül.

2014. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%

Azért remélem tudtok róla hogy akiket melegek nevelnek azokat nem rabolták el a szüleiktől hanem !figyelj! a hetero szülök baszták ki valahonnan/hagyták ott valahol. Gondolom aki őket elítéli az még életében nem járt árvaházban... Legjobb barátomat örökbe fogadta egy meleg pár és ő azt mesélte hogy előtte egy pokol volt az élete(árvaházban bántották,kiközösítették, nincs aki szeret) de ott kapott lehetőséget egy jó élethez. Ma felesége van 1 gyereke és egy szép lakása. Lehet hogy a melegek nem tudnak gyereket csinálni, de ők nevelik fel a nagy hetero "szülök" gyerekeit sokszor.

Kérdésre válaszolva én úgy viszonyulnék hozzájuk mint minden másik emberhez. Biztos jobb lenne mint a mostani szomszéd hetero szülök akik a gyereken vezetik le a feszültséget és üvöltenek szerencsétlen 4 évessel...

2014. júl. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

22:

Szóval minden heteró szülő szar és minden meleg szülő jó?

Azért nem kellene átesni ebbe a végletbe. Melegek között miért ne lehetnének ugyanolyan szörnyű szülők?


[link]

2 éves korától molesztálta a kisgyerekét a két örökbefogadó apa. Az egész ausztrál sajtó propagálta őket, hogy milyen jó szülők és melegek (őket példaként beállítva, mert sok interjúban szerepeltek), közben pedig titokban 8 másik pedofilnak is felajánlották a gyereküket.

2014. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"Dombos Tamás, a CEU munkatársa a lapnak elmondta, hogy 1982-ben még a magyarok közel 90 százaléka mondta, hogy a homoszexualitás semmivel nem igazolható, 2008-ban ötven százalék vélekedett így. Arra a kérdésre, hogy elfogadna-e egy meleget szomszédnak, 1990-ben harminc százalék, 2010-ben több mint 60 százalék válaszolt igennel."


köszi, hogy belinkeltél egy olyan felmérést, ami engem igazol :D vagyis ha 2010 már 60% volt elfogadó, akkor mostanra még több, szóval erős kisebbségben vannak a homofóbok.

2014. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon érdekelnek a szomszédjaim ügyei, csak maradjanak relatíve csöndben, felőlem még a kölyök is zajonghat, csak ne boruljanak a bútorok és ne keljek arra, hogy üvöltözik valaki - ez esetben felőlem a pápa is mellém költözhetne - ha jó fejek, még barátkozok is :)


amúgy meg a szexuális preferenciámba a pasik tartoznak és 36/N

2014. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

24:

Miért, miért egyértelmű hogy a trend örökre és örökre az időben előre haladva mindig csökkenni fog?


Most abszolút többségről beszéltünk? Ha az emberek 49%-a "homofób" (akármit is jelentsen ez), az téged már nem zavar, mert van 51%, aki "elfogadó"?


Ráadásul a többire nem reagálsz. pride.hu - Homofób a magyarok többsége. Ez nem érdekel?

2014. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, hát fél órája olvasom ezt a fenomenális kérdést. A hangulatom megosztott lett.

!Előszöris azon felhasználóknak, akik pozitívan nyilatkoztak emelem kalapom! És személyszerint örülnék ha ilyen szomszédaim lennének! Nagyon jó volt olvasni a pozitiv megnyilvánulást, szóval köszönöm minden meleg nevében, ha mondhatom így!!! :)


Na de a kedvesnek éppen nem mondhatók véleményén igazábol nevetni tudtam, hogy mennyi h*lye van ebben az országban. Na meg azon hozzászóló, nem tudom és nem is érdekel hogy hanyadik volt, de olyan módon próbáltál minket megalázni, hogy saját magadat, sokkalinkább a felfogásodat járattad le. Arra a cikkre amit belinkeltél arra annyit akarok mondani, hogy én személyszerint megkérdezném a szerzőjét, hogy elgurult-e a bilibogyója????...a Kristófról meg annyit, hogy osztom a véleményét!

Mit ne vigyek ki az utcára??? Előszöris miből gondoljátok, hogy magasabbrendű volnál?? Abszolút nem vagy az!! Sőtt a törvény nem tesz különbséget senki közt. Egyenjogúság van, tudod az a két párhuzamos, vízszintes vonal. A gyenge matekosok kedvéért -> =

Azt meg honnan veszitek hogy ki van többségben?? :D Végigmentél az országon és megkérdezgetted?

Miaz, hogy nem lehet nekünk az utcán semmit csinálni? Először is közterület, szóval ne te mond meg, hogy mit tehetek! Zavar ha két srác megcsókolja egymást? Hát baz*meg, ne nézz oda!!!! Hánynod kell?? Adok zacskót, meg egy Daedalone-t és mindjárt nem fogsz hányni!

Ha ideges leszel, akkor meg egy levél Xanaxot is.

Amugy ne pattogjatok, ti egymás torkát eszitek az utcán, a buszon, a suliba..stb. Ti nektek melyik törvény engedi ezt meg? :O Ja, egyikbe se említi ezt? Akkor semmi jogod tőllünk megfosztani!!! És a cikkben is volt szó a jogszabályozásról. Bizony, van ilyen de ezt se egy rendelet, se törvény, se ediktum, se semmi más nem szabályozza hogy két azonosnemű mit tehet. Ergó ugyanazt, mint a te hetero pajtásaid. Szóval, én ebből adódóan a párom kezét fogva megyek az utcán, az étteremben is megpuszilom ja és a parkokban odabujva hozzá ülünk, mert engem semmi sem korlátoz a lelki és gondolati megnyilvánulásom gyakorlásában. Ja, és honnan veszitek ezt a hülyeséget, hogy amíg nem viszik az utcára nem baj???? :O Láttál te már két srácot közösülni?? Én még nem, heterót a buszon láttam már hogy a csaj a srác micsodáján ugrált, és mikor megláttam, szivbaj nélkül odamentem és megkérdeztem, hogy ha ilyen bunkók vagytok nem akarok leszálni?? Erre szépen leszáltak :D De én két srácot nem láttam még. De szerintem ebben az országban nem is fogok egy darabig. Szóval a heterókat se istenítsed mert semmi különbség nincs kettőnk közt. Akármit is nyilatkozol.


A gyerekről meg annyit, hogy miért ront el két srác egy gyereket??? Egy alkoholista, igénytelen család is tönkre teszi, és ott mien képet lát?? Hogy inni kell?? Szép...

Azon hozzázóló aki egy ilyen példával támasztottad alá az érved, hogy egy meleg pár molesztált, hát akkor én meg alátámasztom azzal, hogy ha apuci meg anyuci agyonverik a gyereket akkor a gyerek lekivilágát az jobban megfogja mint két srác nevelése. Vagyis a te gondolatmeneteddel élve, a heteroknak se lehet gyerekük, mert ők se tudnak nevelni! Meg én nem hallottam még a hiradóban olyat, hogy két srác ezt vagy azt csinált egy gyerekkkel, sőt inkább heterókrol hallom ez...na mivel vagytok jobbak?? Semmivel.


De! Itt az én eszme rendszerem különbsége, azon hetero párok akik szeretik és tisztességes módon nevelik gyereküket, legyen az saját, vagy örökbe fogadott, azokat nagyra tartom és becsülöm, a gyermekük iránti figyelmet, segítséget, törődést. És biztosan van ezen országban jópár olyan meleg akik szeretnének szeretetben felnevelni egy gyereket, hiszen a gyerekben ez nem tesz kárt. Ezt pszichológusok támasztották alá!! Hogy a melegek által nevelt gyerekek a megpróbáltatásokat egyszerübben, gördülékenyebben veszik és azonnal alkalmaszkodnak ahoz ha bántó megjegyzést kapnak. Amugy a hetero gyerekeket is bánthatják, szóval semmi különbség. Ezek csak hül*e indokok, mert nem tudtok normális érveket felhozni.


ÓÓÓ a kérdéstöl eltértem nagyon :D

Nem zavarna a szopmszédban se egy melegpár (mivel meleg vagyok). A gyerek sem. Én is akarok. :D


Hát ezen kis eposz végére értem, akik vették a fáratságot és vigig olvasták, köszönöm nektek. Akár melik véleményt osztod, köszönöm, hogy végigolvastad, ezzel is tiszteletben tartottad mások véleményét és meghollgattad, vagy olvastad :)

2014. júl. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Béla211 ***** válasza:
100%
Én együtt élek a párommal.Egyik szomszédtól sem tapasztaltam semmi negatívumot velünk kapcsolatban. vagy rossz megjegyzést mindegyik normálisan viselkedik.Amúgy meg Nem mondtuk nekik hogy azok vagyunk de biztosan tudják elég vékonyak ahhoz a falak sajnos:D
2014. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, miért egyértelmű hogy a trend örökre és örökre az időben előre haladva mindig csökkenni fog? "


pont abból a felmérésből, amit linkeltél, plusz saját tapasztalat, plusz ha nem burokban élsz, akkor egyre több és több országban adnak ugyanolyan jogokat a meleg pároknak, mint a heteróknak. de majd jelentkezz, ha valahol betiltják a korábban engdélyezett házasságot a meleg pároknak.


az a prájdos cikk meg tíz éves, pont arról szól a másik cikk, hogy azóta már kisebbségben vagy, szóval ne is erőlködj, így jártál, fricikém :D

2014. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!