Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek (meleg szülők)!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek (meleg szülők)! Ti is éreztek lelkiismeret furdalást, aggodalmat, amikor a gyermeketek azért éri atrocitás, az iskolában mert azonos nemű szülei vannak?

Figyelt kérdés
A kislányom (illetev a párom kislánya jogilag) 6 éves (nemsokára 7). Most fejezte be az első osztályt, de félévkor máris iskolát kellett váltania az őt ért sértések miatt. (Főleg az osztály társaitól, de két tanártól is). Jobb esetben csak folyton kérdezgetik a "papáiról", de sajnos kapott beszólásokat is, és sajnos nagyobb részben az nagyobb osztályokba járóktól. A párommal már nem is járunk ketten érte az új iskolájába, nehogy emiatt bántsák, és szegény nem igazán érti a dolgot. Szörnyen érzem magam, mert nagyon kevés barátja van. Mi a véleményetek?
2015. jún. 30. 09:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9%
Szegény gyerek. Fel kellene titekwt nyomni a gyámügynél.
2015. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
8%

Van ismerősöm aki Brüsszelben és már vagy 20 éve. Szociális területen dolgozik. Ott is sok az egynemű pár és sokan fogadtak örökbe gyereket. Van már felmérés ezekről. Általában a férfii párok kisfiút vesznek magukhoz. A felnövő fiatal fiúk több mint 80%-a homoszexuális lesz mint ahogy a nevelőszülei!!!!! Női pároknál a lányok nagyon szórt eredményt mutatnak 50-50% százalék hogy melyik nemhez fognak vonzódni. A fiúkkal más a helyzet. A női pároknál nevelt fiú gyermekek itt is nagyobb százalékban/több mint 60%/ homoszexuális lesz. Tehát nyilvánvaló hogy nagyobb részben a szülök beállítottságát fogja tovább vinni a gyermek. Ezért nem szabad egynemű pároknak gyermeket adni!

Nekem is volt olyan házaspár aki azért vette ki a lányát az óvodából mert az férfi egynemű pár nevelt fiú gyermeke mocskolt kislányt. Amikor megkérdezték tőle miért teszi azt mondta neki otthon a papája mondta, hogy a nők milyen ocsmányak. Amikor ezt megkérdezte az óvónő akkor egymásra mutogatott a két férfi és hogy ez miért olyan fontos azt egy heterók által gerjesztett rágalmazásnak állították be. Nagyon nem elfogadható az egynemű párok gyerekei a heteró párok között.

2015. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

13!


Linkeld a tanulmányt!

Ha nem tudod linkelni akkor meg valószínűleg csak hazudsz.

2015. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
13%
Hogyan linkeljem? Egy Belga felmérést készítettek amit a gyámügy/ mert itt dolgozik az ismerősöm/ kért mert egyre több az egynemű párok által benyújtott igény az örökbefogadásra. Ettől még nem tagadták meg az örökbe adást. De ha egy olyan országban ahol már sokkal régebb óta fogadhatnak örökbe egynemű párok gyermeket miért ne lehetne egy hivatalnak ilyen statisztikára igénye? Nem az ismerősöm készítette a tanulmány csak arra titkárságra kérték be ahol dolgozik. Lehet hogy ott másképp döntenek és volt esetleg vita ebből de ott ezt nem közlik a nyilvánossággal. Nem kell elhinned. De szerintem majd egy ilyen statisztika elkészítése Magyarországon is esedékes lesz majd egyszer.
2015. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
14%
Nem kell semmiféle statisztika, elég ha józan paraszti ésszel végiggondolja az ember. Ha a gyerek ezt látja otthon, ez lesz neki a minta, ez lesz a természetes.
2015. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%

Én meg csipkerózsika hamucipője vagyok...


Ilyen felmérést kapásból értelmetlen csinálni, mert a homoszexualitás nem a szülők nemi orientációjától függ - mert ez esetben nem lehetnének heteró szülők gyerekei homokosok.


Aztán felesleges is lenne csinálni, mert egy rakás pénzbe kerül, gyakorlati haszna meg nulla. Ha nem az örökbefogadások meggátolásának alátámasztására készült volna, akkor mi a ráknak? Hogy a hivatali dolgozók lapozgassák a kávészünetben? (Mert ha nyilvános lenne, akkor pdf formátumban hozzáférhető lenne a tanulmány a szervezet honlapján)


Aztán közel lehetetlen is lenne kivitelezni, mert honnan tudják a felnőtt örökbefogadott emberről megállapítani, hogy homoszexuális? Elmennek a kérdezőbiztosok a lakására, mutatnak neki meztelen férfiakról képet, és ha feláll a cerka, akkor bejelölik a megfelelő négyzetet?


Szóval ne fárassz minket ezekkel a fhaszságokkal, köszönjük.:D

2015. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
10%
15 ben amit leírtak azt a 16-os egyszerű logikával kikövetkeztette. Miért szerinted egy 16 éves akit megkérdeznek az nem mondja el hogy mihez vonzódik? Miért ne merné elmondani. Ha már akkora nagy fene nagy szabadság van. Igenis nagyon fontos egy nemi irányultság sokszor. Voltam már olyan munkakörben ahol kiderült a férfi homoszexualitása. A többi férfi kérte, hogy nyissanak neki másik zuhanyzót vagy öltözőt. A vezetőség erre nem volt hajlandó. Akkora volt az ellenállás hogy a homoszexuálist elbocsájtották. Ez 1997 évben történt egy vaskereskedelmi cégnél. A dolgozók 99% férfi volt. Én ott dolgoztam pontosan tudom.
2015. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
De ha már csak lepontozni sikerült, akkor legalább linkelhetnéd a "gyámügy" honlapjának linkjét is... A szervezeti és működési szabályzatuk biztosan nyilvános és az alapján is ki fog derülni, hogy ilyen felméréseket valójában is végeznek, vagy csak legfeljebb a képzeletedben...:)
2015. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
61%

Haha ez is jó mese... A vezetőség, aki '97-ben enged a munkások nyomásának, ahelyett, hogy mindet kirakná mint macskát szharni, és felvenné a kapu előtt tolongó munkanélkülieket...:D


Na mi volt a vaskereskedelmi cég neve? (Utána tudok nézni, hogy valóban létezett-e..:))

2015. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
90%
A '0-esnek igaza van. Azt a két tanárt meg két lábbal rugnám ki ha én lennék az igazgató. Ha már az osztálytársaktól és azok szüleitől nem várhat az ember megértést, akkor a tanároknak kellene egy kicsit segíteni ezen. És még ők is megszomorítják ezt a kislányt? szégyelljék magukat. Azt kívánom nekik, hogy az ő gyerekük is meleg vagy leszbiukus legyen!
2015. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!