Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek (meleg szülők)!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek (meleg szülők)! Ti is éreztek lelkiismeret furdalást, aggodalmat, amikor a gyermeketek azért éri atrocitás, az iskolában mert azonos nemű szülei vannak?

Figyelt kérdés
A kislányom (illetev a párom kislánya jogilag) 6 éves (nemsokára 7). Most fejezte be az első osztályt, de félévkor máris iskolát kellett váltania az őt ért sértések miatt. (Főleg az osztály társaitól, de két tanártól is). Jobb esetben csak folyton kérdezgetik a "papáiról", de sajnos kapott beszólásokat is, és sajnos nagyobb részben az nagyobb osztályokba járóktól. A párommal már nem is járunk ketten érte az új iskolájába, nehogy emiatt bántsák, és szegény nem igazán érti a dolgot. Szörnyen érzem magam, mert nagyon kevés barátja van. Mi a véleményetek?
2015. jún. 30. 09:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ugy akartam irni, hogy a 10-es hozzászólónak igaza van.
2015. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
92%

13!

Hitelt érdemlő alátámasztás hiányában a válaszod csak egy szimpla vélémény. Nem tudod és nem is akarod igazolni semmivel.

Ennyiből:

Egy barátom aki, az USA-ban dolgozik a Utah állam-beli oktatási minisztériumban, mondta nekem hogy végeztek egy felmérést ami alapján bebizonyosodott hogy a homofobia nagyan káros egy gyerek fejlődésére. 10 ből 9 gyerek pszichopata lett azért mert a szülei homofóbok voltak. Most készülnek benyújtani egy törvény tervezetet hogy homofób szülőknek tilos legyen gyereket nevelni.

2015. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
28%
tudod 24-es. Azt amit írtál elhiszem. Mert ha olyanok ülnek döntési jogkörben mint te akkor ez a reális valóság.
2015. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
26%
A cég neve Metalloglubus volt.
2015. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
94%

Ez az iskola sara, és őket kell felelősségre vonni.

A hátrányos megkülönböztetést nem úgy kell kezelni, hogy akit támadások érnek, azt el kell tüntetni a föld színéről.


Ha a tanár nem akar anti-bullying előadást tartani, sőt, még ő bántalmazza verbálisan a gyereket, az normális helyen a pedagógiai pálya végét jelenti.


Az iskolát feljelenteni az esélyegyenlőségieknél. Én azt sem tartanám hülyeségnek, hogy tüntetést rendezni szimpatizánsokkal, az iskola volt meleg diákjaival, olyan szülőkkel akik veletek egyetértenek.


Viszont a gyerekkel beszélni kell, hogy értse mit történik, és hogy tudja, hogy nem ő vagy ti vagytok a hibásak.

2015. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
19%
25 és mit csinálsz ilyen esetekben a bebőszült heteró szülőkkel?
2015. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
94%

26: szülői est, és tájékoztatás az esélyegyenlőségről.

Sőt, valószínűleg elhívnám egy melegszervezet képviselőit előadást tartani.

Felnőtt emberek, lehet velük beszélni. Ha nem tetszik, hogy az iskola ilyen szellemiségű, akkor vigyék ők vallási suliba a gyereket.

2015. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
A kislány érti, illetve reméljük, hogy érti hogy ő nem felelős. Azt már írtam, hogy ugye sajnos emiatt nem is jelenünk meg az iskolájánál ketten a párommal... egyáltalán nyilvánosan nem fogjuk egy más kezét semmi, puszi NEM CSÓK!, akkor ha a gyerek is ott van. Nem szeretnénk ha nekik bármiféle hátrány a lenne ebből.
2015. jún. 30. 16:48
 29/35 anonim ***** válasza:
4%
27-es. Én egy heteró szülő vagyok. Nem biztos, hogy a 4 éves fiammal azt akarom megértetni, hogy én férfiként az anyukájával hálok az osztálytársának meg apukája azzal a másikkal bácsival. Nincs az az Isten hogy én ezt elmondjam a gyereknek.
2015. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne elmondani a gyereknek hogy ilyen is létezik a világban? Puszta logikával (melegként is) nem a szülei elmagyarázásával a legjobb ha megtanulja?
2015. jún. 30. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!