Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek (meleg szülők)!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek (meleg szülők)! Ti is éreztek lelkiismeret furdalást, aggodalmat, amikor a gyermeketek azért éri atrocitás, az iskolában mert azonos nemű szülei vannak?

Figyelt kérdés
A kislányom (illetev a párom kislánya jogilag) 6 éves (nemsokára 7). Most fejezte be az első osztályt, de félévkor máris iskolát kellett váltania az őt ért sértések miatt. (Főleg az osztály társaitól, de két tanártól is). Jobb esetben csak folyton kérdezgetik a "papáiról", de sajnos kapott beszólásokat is, és sajnos nagyobb részben az nagyobb osztályokba járóktól. A párommal már nem is járunk ketten érte az új iskolájába, nehogy emiatt bántsák, és szegény nem igazán érti a dolgot. Szörnyen érzem magam, mert nagyon kevés barátja van. Mi a véleményetek?
2015. jún. 30. 09:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
3%
Te eltudod mondani egy férfi és nő szerelmét? Úgy hogy neked felteszi a kérdést a gyermeked hogy ti miért vagytok egyneműek? Az együttlét részletire egy 8-10 éves gyerek rákérdezhet. Én nem tudom elmondani hogy miért jó egy nőnek nővel lenni vagy egy férfinak férfival.
2015. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Én személyszerint bevallom, nem látok ebben túlsok más okot mint a "fajfentartási ösztön", de a párom igen. Ő biszexuális, és 2 évig házas is volt.
2015. jún. 30. 17:43
 33/35 anonim ***** válasza:
3%
Ti vagytok a betegek, nektek kell meghúzni magatokat. Nehogy már egy homár gyereke miatt kelljen elvinni a normális családból származó gyerekeket. Egy húsz fős osztályban egy homár gyereke van, akkor nem a maradék tizenkilencet kell kivenni onnan, hanem azt az egyet. Ezért nem lenne szabad homárokat még gyerekek közelébe se engedni, nem még hogy nevelni hagyni.
2015. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
92%

A gyereknek minél kevesebbet hazudtok, annál normálisabb ember lesz belőle, ez tapasztalat. Ugyanis ha hazudsz neki, ő is hazudni fog neked.

Aki a saját szemellenzőssége miatt ez nem megy, az bizony keményen megfizet érte a kamaszkor időszakában.

2015. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
93%
Hihetetlen mennyi homofób van ezen az oldalon. én heteroként egyáltalán nem látok abban problémát, hogy egy szerető pár mért ne nevelhetne fel egy gyermeket. az erkölcsi normákat tőlük is meg tudja kapni, és még elfogadóbb emberré is válik a gyermekük. inkább a társadalomnak kéne fejlődnie és meglatnia hogy nem a szexuális beálítottság tesz téged jó/ rossz emberré. sajnos ahogy az előttem lévő válaszokból is látszik,még nem tartunk ott... elég gáz ha már a tanárok is bántják emiatt szegény kislányt. a gyerekek tényleg mindig imádtak találni vmit amivel szekálni lehet a másikat,ezen nem fogtok tudni változtatni. de a sok hülye között mindig van egy-kettő normális is,ők legalább igaz barátok lesznek. 22L
2015. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!