Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom elfogadni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni, hogy csúnya vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyrészt nem tudom elfogadni magam, a másik probléma az, hogy olyan srácokhoz vonzódom, akik számomra elérhetetlenek és ez nagyon rossz. Akik számomra elérhetőek, ők rendszerint nem jönnek be. Mégis mit tegyek, ha egyszerűen nem tudom beérni a kevesebbel? Még kezdeményezni sem merek, mert nagyon fáj az elutasítás attól, akiért megőrülök. 20/F

2017. nov. 15. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz mit írni, mert az egyetlen megoldás az lenne, hogy ne a külső alapján akarj magadnak partnert találni és próbálj valami vonzó dolgot keresni azokban, akiket el tudsz érni.
2017. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Nekem nagyon fontos a belső is, de ha egyszerűen nem vonzódom az illető külsejéhez, akkor nem tudok mit tenni. Kár belemenni, csak boldogtalan lennék.
2017. nov. 15. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Vannak fullos jopasik akiknek mind1 igazabol hogy milyen a masik. Csak nehez talalni olyat.
2017. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől érzed magad csúnyának? Az arcod? A tested? Mindkettő?
2017. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fejemet szívesen lecserélném. A többi rendben van.
2017. nov. 16. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt ha vannak belső értékeid.

Nekem pl nagyon nincs jó testem, ami ellen erősen próbálok tenni is, de közben nagyon sokat dolgozom a belső értékeimen.

Eddig két barátom volt, mindketten jobb srácok voltak nálam megjelenésre de annyira megkedveltek hogy nem érdekelte őket a külsőm.

2017. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen belső érték is pl az önelfogadás.

Nem túl jó ha valaki a saját feje miatt szorong, ellenben ha el tudod magad fogadni és ki vagy békülve önmagaddal az egy nagyon vonzó tulajdonság tud lenni.

2017. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kezdeményezel, nem fogja tudni, hogy ismerkednél, ha meg megszólítod, de elutasít, akkor legalább tudod. Ha velem próbálna olyan ismerkedni, aki valamiért nem vonzó számomra, akkor is tisztelettudóan tenném.

Én azt tudom tanácsolni, hogy közelíts azok a fiúk iránt, akik érdekelnek és kicsit legyél nyitottabb a "csúnyákra"(Bár a végefelé már mind azok leszünk).

De mit foglal magában a csúnya? Mármint sokan érzik magukat annak, miközben nem is azok, másrészt meg valakinek a vastag ajkú, a másiknak a nagy orrú, a harmadiknak a "macis", a negyediknek az olyan imádkozósáskák, mint én stb.


Ui: Engem helyesnek mondanak, de én is egy nyuszi vagyok.

Nameg inkább ismerkednék egy olyan sráccal, aki kevésbé vonzó, de értelmes, mint egy istenek által összekovácsolt testű öntelt, ítélkező, agyhalottal, akivel nem tudok egy rendes beszélgetést folytatni és csak magával van elfoglalva.

21/F

2017. nov. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!