Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi idióta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi idióta?

Figyelt kérdés
Idióta, pszichopata, kattant romeon. Most komolyan kamu képekkel irogatnak a "fiatalokra", es ez még a "jobbik"eset, lopják más képét amivel irogatnak másoknak, ami ráadásul bűncselekmény. Most is állandóan regisztral valaki aki egy fiatal képeivel él vissza es azt állitja kapcsolatban vannak na persze.. undorito emberek vannak. Miért kell ezt csinálni? Miért nem takarodnak el az ilyenek a fenébe az oldalról? Ti mit gondoltok? Volt már valamilyen kellemetlenségetek abból, hogy tettetek fel képet?

2018. márc. 23. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A felhasznalok tobbsege unalomuzeskent van fent, esetleg gyors kielegules remenyeben. Senkit nem szabad komolyan venni. En ezeken mar reg nem akadok fent. 24
2018. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam kiszűrni a kamusokat, hogy irány minél hamarabb Snap Skype vagy tali :D Max 1-2 napig vagyok hajlandó rómeón beszélni vkivel pont ezért!
2018. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nagyon durva storyk vannak. Nekem is volt ilyen pár. A kedvencem mikor rájöttem, plusz arra is, hogy ki a személy és kinek a képét használja. Mikor megírtam annak a srácnak akinek a képeit használja még ő osztott ki engem. Vicc. Amúgy meg hidd el vannak normálisak is. Csak keresni kell.
2018. márc. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A megoldás nagyon egyszerű amúgy:


Véleményem szerint levelezgetni azon az oldalon bárkivel sokáig teljesen felesleges.


Megbeszélünk pár alapdolgot magunkról, ez nem sok üzenetváltás. És ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor találkozzunk, és élőben folytatjuk.


Ennyi. Teljesen felesleges több napig levelezni bárkivel szerintem.

2018. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy dagadt, zsíros, kopasz hájpacnival nem állna szóba senki
2018. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!