Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hiszik az emberek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik az emberek hogy aki otthon van az LMBTQ témában az tagja is lesz mindennek?

Figyelt kérdés
-bocsánat az offért az előző rossz alkategóriában ment ki-

2018. dec. 30. 21:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kedves 19.es ! Megszabad tudni az “egyesület” (?) nevét? :)
2019. jan. 9. 15:29
 22/23 anonim ***** válasza:
23%

az vagyok aki azt írta, hogy "Az a gáz, hogy egyre több betűből áll..."


válaszolnék erre:


"Azért az, hogy a válaszadók azon filóznak, hogy mi az az LMBTQ, meg, hogy valaki azt írta, hogy egyre több betűből áll, elég sokat elmond arról, hogy a magyar társadalom mennyire tájékozatlan a témában és emiatt (is) tele van előítéletekkel."


Tisztában vagyok vele, hogy mi ez, de el kell ismerni, hogy igazat írtam. Én úgy tudom (vagy legalább is olvastam olyat), hogy ez már nem LMBT (mert, hogy talán így kezdődött), hanem már LMBTQQIAAP. Most komolyan.... annyiféle minden szexuális ember van már, hogy csak röhögni tudok rajta. Az a nevetséges, hogy ennek a fele ugyanaz, mint a többi csak "nehogymár biszexuális legyek, én pánszexuális vagyok ha, hova gondolsz?"... na mind1, sokat lehetne még ezen felbaszni az agyam.

2019. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
#22, végre valaki, akivel hasonló a gondolkodásmódom...
2019. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!