Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik ebben a helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ebben a helyzetben voltak/vannak éreztetek így ti is?

Figyelt kérdés

Akik, egyáltalán nem mondhatják el otthon, hogy mi a helyzet, tehát hogy leszbikusok, mert tudják a család nem fogadná el a dolgot. Sokszor hangoztatják azt, hogy szerintük ez undorító illetve, nem támogatják.

Ti éreztetek úgy, hogy kicsit mintha eltávolodtatok volna a szüleitektől emiatt? Mert úgy érzitek hogy nem bizhattok meg bennük teljesen?



2019. aug. 17. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Bár én biszex vagyok így egy picivel könnyebb helyzetben vagyok, de én is ezt érzem. Hiába a családom úgy érzem mégsem bízhatok meg bennük és őszintén szólva néha úgy érzem, hogy talán nem is szeretnek eléggé, hiszen aki szeret az elfogad úgy ahogy vagyok és megérti, hogy ha egy azonos neművel vagyok boldog, akkor vele akarok lenni és a lényeg, hogy boldog legyek hisz mi értelme egy olyan kapcsolatnak, amiben azt érzem, hogy nem vagyok boldog. Hiába az a normális meg az elfogadott, aki ebbe kényszerít, hogy inkább legyél normális, mint boldog úgy gondolom az nem szeret eléggé...

És fáj az igazság, de sajnos ez van.

2019. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válasz miért lett lepontozva?
2019. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én zöld kezet adtam rá. Viszont volt itt egy, csávó aki vagy 3 kommentet írt hogy kezeltessük magunkat, szerintem neki van hozzá köze.
2019. aug. 18. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért lett jelentve a kommentem, mi volt benne a sértő???

Ki jelentette???

2019. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eleinte apám nem fogadta el, hogy én leszbikus vagyok, de változnak az idők, kicsit elfogadóbb lett. Édesanyámtól nem féltem soha, tudtam hogy majdnem ő lesz az egyetlen, aki nem vet meg azért, amilyen vagyok. Én is ugyan úgy eltávolodtam, főleg apámtól, azóta kicsit már javult a helyzet.
2019. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem természetes, hogy ilyenkor eltávolodsz tőlük. Még én is eltávolodtam kicsit amíg nem mondtam nekik meg, pedig nálunk esélyesebb volt, hogy jól fogadják mégis féltem, nyilván titkolóznom kellett, ha történt valami a párommal akkor azt valahogy úgy előadni, hogy ne derüljön ki, ezek nehéz dolgok. Bizalmat csak úgy tudsz építeni valakivel, ha tudod, hogy ő úgy és olyannak fogad el amilyen vagy. Ha ez nincs meg máris megjátszod magad, nem mondasz igazat te sem és nyilván tudod jól, hogy a feltételhez kötött szeretet az nem igazi szeretet. Ilyen viszonyok mellett teljesen természetes, hogy eltávolodsz tőlük.
2019. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!