Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszex lányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszex lányok. Titeket is idegesít, hogy a heterók vannak többségben, és mi hozzájuk képest kevesen vagyunk?

Figyelt kérdés

Én szerintem az lenne a jó, hogy ha fele-fele arányban lehetnénk. Tehát ha a világ 50%-a lenne meleg, a többi 50% pedig heteró. De az még jobb lenne, ha mi lehetnénk a többség. Ti mit gondoltok erről?

Mert miért pont a heterók vannak többen? Ti nem akarnátok átvenni tőlük a "hatalmat"?

Csak mert azt olvastam, hogy a világ 97%-a heteró. De ez nem igazság szerintem.

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre. Meleg fiúk is írhatnak, de mivel én bi lány vagyok, ezért főleg a hozzám hasonlók és a leszbikusok véleményei érdekelnének.



2020. máj. 22. 22:15
 11/92 anonim ***** válasza:
6%
Én már kommenteltem,de leírom,IGEN,jogosan vagy felháborodva,szerintem is felháborító...
2020. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes belegondolni egyszerűen matematikai oldalról is, és nem csak igazság vagy nem igazság (és nem nemi gazság) szempontjából.


Nagyon leegyszerűsítve nézzük ezt a két tényezőt:

1) termékenységi ráta, azaz kb. egy átlagos hetero párnak mennyi gyereke születik

2) ezeknek hány százalékának lesz ismét gyereke, és hánynak nem. Ők azok, akik pl idő előtt meghalnak, vagy nem is akarnak gyereket nemzeni/szülni. Az egyszerűség kedvéért mondjuk azt, hogy ők mind nem heterók.


A termékenységi rátának 2+X-nek kell lennie a fennmaradáshoz:

* 2 a két szülő pótlására, akik mondjuk heterók

* X a nem szaporodó emberek pótlására, akik mondjuk nem heterók


Ha a nem heterók aránya 10% lenne, akkor a fennmaradáshoz a termékenységi rátának 2,2-nek kellene lennie, hogy a 2 hetero szülőt pótló gyerek mellé legyen még 0,2 nem hetero gyerek. (Azaz minden ötödik párnak kellene pótolni egy nem hetero gyereket.)


Ha a nem heterók aránya 33.3% lenne, akkor a fennmaradáshoz a termékenységi rátának 3-nek kellene lennie, hogy a 2 hetero szülőt pótló gyerek mellé legyen még 1 nem hetero gyerek.


Ha a nem heterók aránya 50% lenne, akkor a fennmaradáshoz a termékenységi rátának 4-nek kellene lennie, mert a 2 hetero szülőt pótló gyerek mellé még kell 2 másik.


Ha a nem heterók aránya 75% lenne, akkor a fennmaradáshoz a termékenységi rátának 8-nek kellene lennie, mert a 2 hetero szülőt pótló gyerek mellé még kell 6 másik.


Mi a valóság?


Most a világon a valós, átlagos termékenységi ráta 2,43 és meredeken csökken amúgy (nő a népesség száma, de lassulva nő). Ha azt szeretnéd, hogy a népesség 50%-a nem heteró legyen, ez azt jelentené, hogy egy hetero párnak átlagosan 1,22 hetero gyereke születne, azaz meredeken elkezdene csökkenni a népességszám.


Ennek mondjuk én tökre tudnék örülni, szóval hajrá! Ha meg lecsökken egy optimális szintre, akkor ismét lehet elgondolkodni, vagy a heterókat megkérni, hogy szexeljenek többet.

2020. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
61%

Oké, nem a legszebben vezettem le, de röviden a lényeg, hogy ha 50% lenne a melegek aránya, az az egész bolygónak nagyon jót tudna tenni a következő évtizedekben, szóval én kiszámoltam, ti meg ültessétek át a gyakorlatba, hogy megmentsétek az emberiséget.


Én jellemzően hetero vagyok (eddig 2-es termékenységi rátával), bár az utóbbi időben egyre inkább kezdek nyitni - egyelőre gondolatban - a biszexualitás felé.

2020. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 A kérdező kommentje:

Oké, bevallom én is heteró vagyok. Csak van egy problémám, mégpedig az, hogy ítélkező vagyok a leszbikusokkal/női biszexuálisokkal szemben, és azért raktam ki ezt a kérdést, mert szerintem a melegek tényleg ezt akarják, hogy ők legyenek többségben, és szerintük normálisabb az ő kapcsolatuk, mint a heteró kapcsolatok. Tehát ők magukat tartják a jobbnak, és ők ugyanúgy elítélik a heterókat. Szerintem a saját képükre akarnak formálni mindenkit, ha rajtuk múlna az egész világ meleg lenne, de mindenképp ők lennének a többség, ha ez az ő választásuk lenne.

Lécci ne kövezzetek meg a kérdés miatt, csak érdekelt, hogy igazam van-e és tényleg ez-e a melegek szándéka. És ha az egyik válaszolót nézem, akkor neki tényleg ez a célja.

2020. máj. 23. 00:25
 15/92 anonim ***** válasza:
94%

Én a fenti számolgatós csávó vagyok.


Igen, a kérdésről az első gondolatom nekem is az volt, hogy talán valaki be akar ugratni másokat vele.


Ne így nézd.


Ne általánosítsd légyszi, mert azzal a megvizsgálandó dolgot szétkened egy nagy, ráadásul vélt, hibás átlaggá, mielőtt tényleg megvizsgálhatnád.


Egyszerűen minden csoportban vannak hülyén viselkedő és jól viselkedő emberek. A heteróknál, a leszbiknél, a melegeknél, stb stb stb.


Az arány majdhogynem mindegy is. Amit tenni kell: 1) feltételezni, hogy igenis minden csoportban vannak a többi csoporttal együttműködésre, együttélésre hajlandó egyének. Ha nem ezt teszed, ezzel gyakorlatilag megbántod őket. 2) NEKED is az együttműködést és az együttélést kell megcéloznod és bátorítanod minden csoport minden tagjában. Ez a kérdés nem a legjobb módja volt ennek, de az utolsó kommented már igen.

2020. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
75%

Biológia... ha nem a heterók vannak többségben az a faj kihal. Ettől még nem kell zsigerből gyűlölni azért valakit mert másképpen gondolkozik, érez - az ő dolga.

Egyébként meg jaj, de jó, "szeressük" már egymást gyerekek. Ha te másként azt várod hogy elfogadjanak, akkor te is fogadd el hogy vannak akik nem akarnak mások lenni.

2020. máj. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
82%
Nanana. Valaki unatkozik ès egy kis internetes fröcskölődèsre vágyik vagy mi? Nem szèp dolog az embereket szórakozásból egymásnak ugrasztani😀
2020. máj. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 A kérdező kommentje:

Nem állt szándékomban senkit sem a másiknak ugrasztani.

Mint mondtam én ítélkező vagyok a melegekkel (de csak a női melegekkel szemben), és ezen szeretnék változtatni. Csak meg akartam bizonyosodni róla, hogy ők egyáltalán nem így gondolkoznak, ahogy én hiszem. Én tényleg utálok gyűlölködő lenni, és kirekesztő, ezen akartam változtatni. Feltettem ezt a kérdést, hogy a válaszokból lássam, hogy ők nem olyan emberek amilyeneknek én gondoltam őket, és, hogy ez is egy +pont legyen, hogy elfogadjam őket valamennyire.

15-nek köszönöm! :) Igyekszem.

2020. máj. 23. 02:18
 19/92 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindenki úgy jó ahogy van. Nem kell senkiből se több se kevesebb ,csak egy kis megértés.


És had világosítsalak fel, amit leírtál az pont a heterókra igaz. Nem tudják elfogadni hogy más is létezik rajtuk kívül. Aláírást gyűjtenek ellenünk, közmédiában ócsárolnak vagy elég ide jönni. Minden harmadik leszbikus kérdésbe beleokoskodik egy pasi. Minden másodikra válaszol valami heteró csávó vagy bige, csak mert azt hiszik muszáj vagy mert észre sem veszik a kategóriát mert MINDENHOL a hetero az egyértelmű. Megnézném milyen port kavarna ha egy meleg menne egy hetero kérdésbe és válaszolna mintha melegeknek szólna... vagy a meleg srácok kérdéseire rengeteg ilyen komment érkezik hogy “búza vagy” most mit szólnál ha mi tennénk ezt “ahh hülye hetero...” ... de nem tesszük igaz? Persze vannak akik nagyon nyomják a meleg témát mert a sok elutasítás után örülnek/ örülnének ha egy hozzájuk hasonló közösségbe csöppenhetnének de ezek a melegséget nyíltan válalók annyival rosszabbak lennének mint az utcán nők után fütyülő munkásfaszik, a részeges ribiskedő fiatal kiscsajok vagy azok a csávók akik éppen csoportosan beszélik meg hogy “megrántanám azt a sunát”. Ne érts félre én nem teszek különbséget, eszembe sem jutna valakivel máshogy bánni nemi identibtás szerint ha hetero ha meleg, inkább természet szerint. Neked is ezt kéne tenned.


Miért ne érezhetnénk magunk a bőrünkben, miért ne akarnánk meleg közösségbe járni? De szerintem kb senki nem gondolkodik így mint ahogy próbáltad megjátszani.


És ha azt hiszed 97% heteró had szomorítsalak el. Inkább 87%. Csak te ezt nem veszed észre mert a hozzád hasonlóak a 10 évvel ezelőtti Steiner Kristófot veszik etalonnak és nem jön rá hogy éjjel nappal melegeket lát. Pl a pécsi orvosin az ismerősi köröm 20% LMBT egyén tehát remélem a nagy ítéletedben nem bánod ha az orvosaid majdnem negyede b*zi lesz 😘

De légyszi menj vissza a a GYIK valamelyik másik rovatába amelyik a heteroknak van és nem minket piszkálj, nem lesz nehéz mert szinte mind rólatok szól😉

2020. máj. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ez sosem fordult meg a fejemben egyébként.

Ki biztosan nem halánánk még ha 50% is lenne szerintem 2 dolog miatt, ezt megoldották volna az elődeink is.

Attól mert valaki meleg képes a szaporodásra.Ha valamit nagyon akarunk, azt akár undorodva is de megtesszük (értve ezt a régi időkre), a nőnek nem kell élvezni a szexet, hogy teherbe essen. Tehát (most nem az erőszakra gondolok) valakivel lefeküdt megpróbált elvonatkoztatni és talán sikerrel járhatott.

A mai modern dolgokról meg ne beszéljünk,spremabank, beültetés nem kell már szexelni sem, és gyereked lehet.Ha pedig férfi pár szeretne gyereket az is mindig megoldható volt.Kicsit macerásabb hanem akar nővel szexelni de megoldható.


Egyetlen dologban talán lenne jobb ha kicsivel többen lennénk, hogy egy nagyobb közösséget jobban elfogadnának, és talán elhinnék hogy léteznek ilyen emberek is.

Nekem nincs bajom a heterókkal, a legtöbb barátom az. Talán még annyibban lenne jó, hogy nagyobb lenne a választási lehetőség is, mert kb megismersz valakit és lehet az exed exének az exe vagy pont az exed exe, szóval kicsi a kör.

24/leszbi

2020. máj. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!