Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszex lányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszex lányok. Titeket is idegesít, hogy a heterók vannak többségben, és mi hozzájuk képest kevesen vagyunk?

Figyelt kérdés

Én szerintem az lenne a jó, hogy ha fele-fele arányban lehetnénk. Tehát ha a világ 50%-a lenne meleg, a többi 50% pedig heteró. De az még jobb lenne, ha mi lehetnénk a többség. Ti mit gondoltok erről?

Mert miért pont a heterók vannak többen? Ti nem akarnátok átvenni tőlük a "hatalmat"?

Csak mert azt olvastam, hogy a világ 97%-a heteró. De ez nem igazság szerintem.

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre. Meleg fiúk is írhatnak, de mivel én bi lány vagyok, ezért főleg a hozzám hasonlók és a leszbikusok véleményei érdekelnének.



2020. máj. 22. 22:15
 61/92 A kérdező kommentje:
És a meleg párok, akiknek gyereke van, ők mire nevelik a gyereküket? És náluk mit lát a gyerek otthon? Hogy fogja megtanulni a nemi szerepeket? Pl női/anya szerep, férfi/apa szerep. Nem fogja tudni, hogy kell viselkedni, ha majd neki is lesz családja. Pl ha valakinek 2 apja/anyja van, és a gyerek heteró, akkor nem abban az esetben ha 2 anyja van és fiú a gyerek nem fogja tudni milyen egy apa, és ha lány gyerek van 2 apának, ő meg az anya szerepet nem fogja ismerni. Ez persze csak az én véleményem. Ezért nem tartom jónak, hogy a melegeknek gyerekük legyen. Értem, hogy joguk van hozzá, persze mindenkinek joga van a családalapításhoz, de a gyerek mit fog otthon látni?
2020. máj. 24. 15:04
 62/92 anonim ***** válasza:
100%
HÚ valaki válaszoljon a kérdezőnek, mert engem felidegesít egy kicsit. :(
2020. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudnék amúgy válaszolni, de szerintem más jobban meg tudja fogalmazni, amit én.

Előző voltam.


Amúgy akkor mi a helyzet kérdező az egyedülálló szülőkkel? Pl van egy anya és a fiát egyedül neveli, ő se lát apa szerepet az életében, mégis felnő, tudja a dolgokat felnőtt korában. Sőt lehet ő jobb apa is lesz az életben, mivel neki nem volt apja.


Ha meg arra gondolsz, hogy meleg lesz a gyerek akkor rosszul hiszed.

Nem lesz meleg a gyerek azért, mert két nő/ két férfi nevel valakit.

Mintahogy heteró szülők esetében pedig vannak meleg gyerekek. Szóval ez nem a szülőtől függ, hogy valaki meleg lesz-e vagy sem. Ennyi erővel én is lehettem volna heteró, mert a szüleim heterók, de mégis biszex vagyok (akit a nők jobban vonzanak).

2020. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
95%

És mit lát az a gyerek, akinek elváltak a szülei, vagy meghalt valamelyik szülője? Mit lát a gyerek, akinek az apja veri az anyát, vagy az anya alkoholista, vagy egyáltalán nem törődnek vele, azt hogy ez normális? Mindegy, hogy milyen körülmények között nevelkedik a gyerek, de a lényeg, hogy egy apa, meg egy anya legyen, semmi más nem számít??

Mit fog otthon látni a gyerek, talán azt hogy szeretik? Ezzel nem azt mondom, hogy csak meleg család szereti a gyereket, meg nincs normális hetero család mielőtt félreértenél, csak azt, hogy a társadalomban van nagyobb baj is, mint az, hogy egy azonos nemű pár nevel gyereket. Amúgy ezeket a szerepeket el lehet tanulni, nagyszülőktől, más rokonoktól, tanároktól is.

2020. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
100%

És igen, ahogy a 63. mondja nem ettől lesz meleg a gyerek és nem is attól, hogy a tv-ben látja. A legtöbb melegnek heterók a szülei...

Előző voltam.

2020. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 A kérdező kommentje:
Én nem is hiszem azt, hogy attól lesz meleg a gyerek mert a szülei azok. De a meleg szülők nem is akarják arra nevelni a gyereket, hogy meleg legyen? Tehát a meleg szülők azt is elfogadják, ha a gyerekük heteró?
2020. máj. 24. 15:56
 67/92 anonim ***** válasza:
2%

De azért bele lehetne gondolni abba is, mi lesz majd ha gyerek el kezd növekedni, mit mondonak majd neki az osztályba?? A szüleid, melegek?! Ki fogják szerencsétlent majd kezdeni, meg lehet majd meg is alázzák ezért!! De ne legyen igazam!!

Na márt minden másabb dologért ki cikizik egy mást! Hát akkor egy Ilyen ért mit fog kapni?? Ez nem a ti hibátok, ilyen a társadalom, és ezt is nézetek kell, mert ami nektek jó az nem biztos hogy jó lesz a gyereknek. Vagy majd ő is olyan lesz mint a szülő?! Tényleg csak kíváncsiságból kérdem ne hogy ki forgassátok a szavam!

2020. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
100%
Most vonatkoztassunk el attól, hogy meleg vagy heteró szülő neveli a gyermeket. Ha egy szülő jó szülő és szereti a gyermekét, az lesz számára a legfontosabb, hogy a gyermeke megtalálja a boldogságot, szülőként ebben támogatom, segítem. Az, hogy a gyermek kibe lesz szerelmes, ki mellett találja meg a boldogságot, nem befolyásolható, és normális szülő nem is szeretné befolyásolni. Bármilyen nemű párt választana a leendő gyermekem, örömmel befogadnám őt a családba, de természetesen csak akkor, ha jól bánik a gyermekemmel és szereti.
2020. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
94%

Na most a közvetlen ismeretségi körömben van sok ember akiknek elváltak a szülei, tudok olyat akit elhagyott az apja, tudok olyat akit elhagyott az anyja, apja meg nem is volt, tudok olyat aki öngyilkos lett miután az apját lecsukták, és tudok olyat is akit mindig kérdezgettünk miért nem jön iszogatni, miért nem hajlandó semmilyen buliban egy csepp alkoholt se inni, és nemrég tudtam meg hogy azért mert az apja alkoholista és minden este részegen ment haza és verte.

És sosem hallottam volna hogy bárki is ezeket az embereket számon kérte volna hogy miért vállaltak gyereket. Mivel heterok joguk van hozzá ugye, mindegy hogy milyen életet teremtettek nekik. De egy meleg párnak esélyt se adjunk, mindegy milyen emberek, jók vagy rosszak, nem számít, melegek akkor tuti nem lehetnek jó szülők.

Ezenkívül olyat is ismerek, akinek még kiskorában hunyt el az édesanyja vagy édesapja, tehát előttük se volt anya vagy apapélda, mégis teljesen normális,talpraesett emberek lettek.

2020. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a melegek milyen gyerekeket fogadnak örökbe? Ja igen a szent HETEROK által ilyen olyan okból kidobott gyerekeket. Nem is értem hogy merészelik ezek a mocskos b**ik ezt megtenni, hazavinni őket az árvaházból és szeretni őket. Kövezzétek meg őket. 🙃
2020. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!