Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszex lányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszex lányok. Titeket is idegesít, hogy a heterók vannak többségben, és mi hozzájuk képest kevesen vagyunk?

Figyelt kérdés

Én szerintem az lenne a jó, hogy ha fele-fele arányban lehetnénk. Tehát ha a világ 50%-a lenne meleg, a többi 50% pedig heteró. De az még jobb lenne, ha mi lehetnénk a többség. Ti mit gondoltok erről?

Mert miért pont a heterók vannak többen? Ti nem akarnátok átvenni tőlük a "hatalmat"?

Csak mert azt olvastam, hogy a világ 97%-a heteró. De ez nem igazság szerintem.

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre. Meleg fiúk is írhatnak, de mivel én bi lány vagyok, ezért főleg a hozzám hasonlók és a leszbikusok véleményei érdekelnének.



2020. máj. 22. 22:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Ezer gratula, hogy elindultál az önmagad megismerése felé vezető úton! Így már érthető miért voltak ellenérzéseid. Önmagunk elfogadása bármilyen téren egy hosszú és nehéz folyamat tud lenni, de a nehezén már túl vagy szerintem. Örülök, hogy ezt kiírtad ide. Bocsánatkérés elfogadva! 🙂

Sok sikert az életben!

2021. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2021. jan. 11. 13:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!