Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszex lányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszex lányok. Titeket is idegesít, hogy a heterók vannak többségben, és mi hozzájuk képest kevesen vagyunk?

Figyelt kérdés

Én szerintem az lenne a jó, hogy ha fele-fele arányban lehetnénk. Tehát ha a világ 50%-a lenne meleg, a többi 50% pedig heteró. De az még jobb lenne, ha mi lehetnénk a többség. Ti mit gondoltok erről?

Mert miért pont a heterók vannak többen? Ti nem akarnátok átvenni tőlük a "hatalmat"?

Csak mert azt olvastam, hogy a világ 97%-a heteró. De ez nem igazság szerintem.

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre. Meleg fiúk is írhatnak, de mivel én bi lány vagyok, ezért főleg a hozzám hasonlók és a leszbikusok véleményei érdekelnének.



2020. máj. 22. 22:15
 21/92 anonim ***** válasza:
68%

A mai világban sajnos vannak még mindig olyan országok, társadalmak, ahol a melegeket, leszbikusokat nem fogadják el ( az egész LMBTQ+ közösséget ). Szóval sok olyan ember is van (itt az országban is nálunk), akik nem is vállalják fel magukat vagy csak igen kis szűk közösségben, mert félnek a társadalom vagy éppen a család reakciójától, kirekesztésétől, akik még a 90-es évek előtt szocializálódtak. És vannak emberek, akik pl ezért heteró kapcsolatban élnek, közben melegek, leszbikusok.


Sokan azt mondják, hogy napjainkban több a meleg, leszbikus stb. Nem, nem több, csak többen vállalják fel magukat mint 50, 100 stb évvel ezelőtt. Mert sok társadalomban, országban elfogadják őket. De még mai napig is, mint írtam, sok ország, társadalom van, ahol nem fogadják el. Sőt ugye olyan országok is vannak, ahol sajnos eleve nők szerepe eléggé alárendelt.


Az igaz, hogy ha már a melegeket, leszbikusokat (és a többi LMBTQ+ embert) elfogadják a heterók, akkor fordítva is el kellene fogadni őket. De alapvetően a meleg és leszbikus és a többi LMBTQ+ közösségen belül is vannak olyanok, akik nem fogadják el egymást. Egyszerű példát hozok, nem szeretnék senkit se megsérteni, de régen én is olvastam itt ezt, hogy egyes leszbikus nők a biszexeket nem fogadják el, vagyis undorodnak bizonyos szinten tőlük azért, mert voltak életükben férfival. Alapvetően szerintem az ilyen leszbikus nők száma kicsi, de én láttam már ilyet is, persze nem minden leszbikus ilyen.

Én biszex vagyok és például, emiatt mikor ismerkedek és közlöm, hogy biszex vagyok, akkor kicsit "félek", hogy a leszbikus lány/nő már nem akarna velem beszélni. Mert vannak, akik egyszerűen nem azért nem lennének biszexszel, mert volt férfival, csak attól tartanak, hogy mi van ha az illető biszex elhagyja őket egy pasi miatt. Bár hiába vagyok biszex, ettől én is tartanék.

2020. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
72%

21. vagyok.

Egyébként engem nem zavarnak a heterók, barátaim többsége heteró. Ők is elfogadnak engem és én is őket lehet velük lányokról is beszélni és persze velem is lehet az ő pasi ügyeikről beszélni. Szóval kölcsönös a megértés, támogatás.


Talán azért lehetne nagyobb a leszbikus, biszex közösség, ahogy írta előttem is valaki, hogy nagyobb eséllyel lehessen párt találni.

2020. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
22%
Nagy szerencse, hogy nem ti vagytok a többség.
2020. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
60%
23:Na és neked miért az utolsóka?Nem mindegy neked,így sem akar téged senki bottal sem megpiszkálni.😉😉
2020. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
79%
Nem értettem soha aki nem bír minket meg a meleg fiúkaz mégis minek jön ezekbe a kategoriába 🤷🏽‍♀️
2020. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
93%
Gondoltam, hogy kamu kérdés, esetleg a melegek egy kis része gondolja így. A többség nem azt akarja, hogy az egész világ meleg legyen, csak azt, hogy elfogadóak legyenek velük. Amúgy ahogy te kiadtad magad másnak, úgy a válaszolók is hazudhatnak, szóval nagy következtetéseket én nem vonnék le a helyedben, mármint most heteróként bárki írhatja, hogy azt gondolja, hogy mindenkinek melegnek kellene lennie, és átvenni a hatalmat, ezzel szítva az ellentéteket.
2020. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 A kérdező kommentje:

Én csak azt szeretném megérteni, hogy ők s ugyanolyan emberek, velük is olyan dolgokról lehet beszélni mint bárki mással, ők is lehetnek kedvesek. De sajnos ezt nem tudom megérteni, pedig higgyétek el, én tényleg nem akarok kirekesztő lenni. A meleg fiúkkal nincs semmi bajom, sőt akiket ismerek melegeket ők kifejezetten jófejek. De a leszbikusokat nem tudom elfogadni, bárhogy is próbálom. A biszexeket még talán, mert ők pasival is lehetnek, és nekik van esélyük arra, hogy egy pasival éljék le az életket, ha éppen benne találják meg a szerelmet.

Lehet azért se tudom elfogadni a leszbikusokat a melegekkel ellentétben, mert én is lány vagyok, ráadásul hetero, szóval nem tudok belegondolni a helyzetükbe.

Attól is félek,hogy előbb-utóbb ők lesznek a többség (és most az egész LMBTQ-ra gondolok). És a heteró lesz a kisebbség.

Hogy ha ez a veszély nem fenyegetne minket heterokat, hogy esetleg kisebbség leszünk, akkor nem lenne bajom velük, legalábbis jobban elfogadnám őket. És most lécci ne sértődjön meg senki, de én tényleg nem szeretném, hogy a heterok legyenek kevesebben.

2020. máj. 23. 13:41
 28/92 anonim ***** válasza:
79%

Jézus csajszi, nem lesztek elnyomva nyugodj meg...

Mi az hogy egyszerűen nem tudod őket elfogadni? Mit ártottunk neked? De úgy látom hiába bizonygatod magad nem is akarod. Tehát számodra csak az a normális aki férfiakkal közösül? De most tényleg? Mi olyan nagy szám bennük? Mennyi idős vagy? 16 vagy mi?

Én 24 éves vagyok tanult nő. Régebben többször is próbálkoztam pasikkal, és egyszerűen nem. Csak azt értem el hogy feszengek szex közben, egyik sem tudott fizikálisan kielégíteni, érzelmileg meg nem is akart. De elfogadom hogy más nőknek működik. Most, hogy megtaláltam a pàrom aki életem szerelme boldognak érzem magam. Olyan nehéz eszt elhinni és elfogadni? Vagy tudod mit ne is fogadd el hiszen nekem attól nem lesz se több se kevesebb...

Csak nagyon idegesítőek ezek a felszínes hetero csaj dolgok hogy jajj “szívem csajos nap a meleg bff-emmel” közbe meg a meleg nőket eltörölné a világ színéről...


Nem körötted forog a világ...

2020. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de totál az jön le, hogy a saját identitásodat félted. Nyugi, senki nem akar leszbivé varázsolni téged, és egyelőre még a homofób heterok verik/ölik a melegeket, nem fordítva (meg merem kockáztatni, hogy fordítva nem is nagyon történne ilyen, a melegek ugyanis sokkal empatikusabbak tudnak lenni [elenyésző kivétellel]).


Minden további nyöszörgésed, csak a belső feszültségedről árulkodik.


Mélységes tisztelettel: egy önazonos leszbikus, aki rohadtul nem akarja globális felmelegedéssel sújtani a világot.

2020. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező fejében a baj nem kicsi.😂😂
2020. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!