Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszex lányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszex lányok. Titeket is idegesít, hogy a heterók vannak többségben, és mi hozzájuk képest kevesen vagyunk?

Figyelt kérdés

Én szerintem az lenne a jó, hogy ha fele-fele arányban lehetnénk. Tehát ha a világ 50%-a lenne meleg, a többi 50% pedig heteró. De az még jobb lenne, ha mi lehetnénk a többség. Ti mit gondoltok erről?

Mert miért pont a heterók vannak többen? Ti nem akarnátok átvenni tőlük a "hatalmat"?

Csak mert azt olvastam, hogy a világ 97%-a heteró. De ez nem igazság szerintem.

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre. Meleg fiúk is írhatnak, de mivel én bi lány vagyok, ezért főleg a hozzám hasonlók és a leszbikusok véleményei érdekelnének.



2020. máj. 22. 22:15
 71/92 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát a meleg szülők azt is elfogadják, ha a gyerekük heteró?"


Te jóságos atyaúristen. Mi az istenért ne fogadnák el ha heterok? Kérlek mond hogy ezt csak hülyeségből írtad. Honnan veszel ekkora hülyeséget hogy azt akarják hogy meleg legyen? Ez fájt. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2020. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező?
2020. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 A kérdező kommentje:
Miért pontozzátok le a 67-est? Ő csak megmondta a véleményét, és külön azt is elmondta, hogy nem akar senkit megbántani ezzel, és nem rossz szándékból írta amit írt. És én sem rossz szándékból írom ezt most, de ő csak megmondta a véleményét. Ti is megmondhatjátok a véleményeteket, én senkit nem pontoztam le. Akkor ti miért pontozzátok őt le?
2020. máj. 24. 16:33
 74/92 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a baj ha valaki úgy kezd egy mondatot, hogy nem akarlak megbántani DE... akkor általában mindig elég bántó volt.


Szerinted hogy a gyerekek milyen gonoszságokkal piszkálják a másikat az a piszkált kisgyerek szüleinek a hibája? Ha két vöröshajú szeplős szemüveges ember tudja hogy az ilyen kisgyerekeket piszkálják akkor ne vállaljanak gyereket? Istenem


Inkább az undok kisgyerekek szüleinek kéne a gyereket megtanítani, hogy ne keserítse meg más gyerek életét...

2020. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
97%

És hogy miért pontozzuk le?? Most komolyan ide jöttök egy kategóriába ami nekünk van fenntartva, egy platform amin végre mi vagyunk többségben így a mi életünk szempontjából releváns dolgokra kaphatunk választ, felteszel egy uszító kamu kérdést melegnek kiadva magad, ítélkeztek, és úgy adtok választ mintha nagyon elfogadóak lennétek DE...

És akkor beírsz ilyen full hülyeségeket tényként hogy


Nem vállalhatunk családot


A gyerekeinket nem fogadjuk el heteroként


Szakemberre van szükségünk


ÁT AKARJUK VENNI AZ IRÁNYÍTÁST ( ez a személyes kedvencem)


És akkor azt várjátok hogy az ilyeneket pontozzuk fel mi, akik ellen beszéltek.

Nevetséges

2020. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
92%
Kezdjük ott,hogy teljesen mindegy,hogy 2 anyukád van vagy éppen 2 apukád.Egy heteró kapcsolatba is ugyan az a lényeg,mint egy leszbikusba.Szeressék egymást és a gyereket ha van.Egy normális kapcsolatba egyenlőek a felek.Nincs olyan,amit az egyik nem nem tud megcsinálni.Egy nő is taníthat sportolni,szerelni,egy pasi is tud lányos dolgokat.Pont mi lmbtq+ tagok tudjuk,hogy milyen mikor a szexuális irányultságod miatt piszkálnak,így nem akarnánk másokat is pont emiatt elítélni,főleg nem a saját gyerekünk.Egy normális iskola nem tűri,ha másokat piszkálnak pont emiatt.Így akár iskolát váltatnék,ha a gyerekemet piszkálják.Én max külföldön szeretnék gyereket,ott pedig sokkal elfogadóbbak ilyen téren.Persze mindenhol vannak homofóbok,de sokkal kevesebb mint itt.Amúgy miért nem árulod el a korod?
2020. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen egyetértek 74. és 75. válaszolóval. Azért lett lepontozva, mert azt írja, hogy nem a mi hibánk, de azért mégis, érezzük rosszul magunkat, érezzük úgy hogy a mi hibánk, hogy a társadalom nem fogadja el. Talán a gyereknek kellene megtanítani, hogyha valaki más az nem baj. Érdekes más országokban ez már sikerült, ugyanúgy elfogadják a melegeket, meleg szülőket, mint a heterókat. Amúgy lehetne erről normálisan is beszélni, ha érdekel, hogy mi, hogy van utána lehet olvasni, itt is szerintem normális válaszokat kapsz, de ahogy kezdted az egészet, meg ahogy általánosítasz, meg teljesen hülyeségeket írsz ide, így nem lehet.
2020. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
1%
Gyerek!!! Le vagyok pontozva kur@vára nem tud érdekelni!! Le pontoznak mert meg mondom az igazságot. Amit ők saját maguknak nem akarnak be ismerni. Csak megy itt a szánalom, meg a siránkozás!!! Engem nem érdekel a Juliskát Andika jól meg tömi egy mübrokival, vagy épp ki ny@lják egymást. Csak egy gyerek életével ne játszanak!! Nekünk is nehéz nevelni 3 gyereket, úgy hogy mind két szűlő ugyan azt akarja. Egy biztos és lehet megint sz@rtig le pontozni nem érdekel, de egy férfi nem tud pótolni egy anyát, egy nő nem tud pótolni sem egy anyát sem pedig egy apát!!! Lehet akkor pontozni lefelé!!!!
2020. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem minek kell a leszbikusok, melegek életébe belekontárkodni. Ennyire unalmas az életetek, hogy ide feljártok összeuszítani a népet? Foglalkozzatok a ti életetekkel. Örüljetek, hogy nektek egyes dolgok az életben egyszerűbbek, mint egy melegnek, leszbikusnak, pl gyerekvállalás.

Miért baj az nektek, ha valaki meleg, leszbikus és nem az ellenkező nemmel akar majd a jövőben családot?


Amúgy kérdező, nem lehet, hogy a leszbikusokat azért nem tudod elfogadni, mert pl legbelül mélyen érdeklődsz a nők iránt is ? És ezzel az egésszel próbálod ezt magadban eltusolni, hogy a leszbikusokat nem fogadod el?


Nyugi, nem akar téged senki se leszbivé tenni, ez csak egy felvetés volt. Mert nyilván a homoszexualitás/biszexualitás nem választás kérdése, hanem az emberrel vele született dolog. Van olyan ember is, aki hosszú házasság után jön rá, hogy a saját neméhez vonzódik. Mert igen, ilyenre is van egy jó pár példa a világban. Nem mindenki tizenévesen jön rá.

2020. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 A kérdező kommentje:

17 vagyok. És nem, nem érdeklődök a lányok iránt. Nekem mindig is fiúk tetszettek, az egyikbe halálosan szerelmes voltam, és nem tudtam, hogy bírom ki miután szakítottunk. Ezt csak azért mondom, mert az életemnél is jobban szerettem. Tehát én még csak 1-szer voltam igazán szerelmes (többször nem is hiszem, hogy leszek), de a lényeg, hogy a többi is fiú volt aki mindig tetszett. Én nem tudnám elképzelni magam lánnyal.


Amúgy mellesleg, én éltem Angliában, és ott az kifejezetten idegesített, hogy már az ovis gyerekeknek is a melegekről beszéltek. Én ugyan itthon jártam oviba, de ott hallottam ilyeneket. Most komolyan egy 4-5 évesnek miért kell felvilágosítást adni, hogy mi az a meleg, úgyis rájön magától később. Ott sok a meleg, és az én iskolámban is minden hónapban volt egy kiselőadás a melegekkel kapcsolatban. Nekem már a végére rohadtul elegem volt belőle (és nem azért mert homofób lennék),hanem már idegesített, hogy ott tényleg a csapból is ez folyik, hogy ki meleg és ki nem...stb. Értem, hogy arra tanítják a gyerekeket, hogy fogadják el őket, de ezt nem kell minden hónapban a szájukba rágni, főleg egy olyan társadalomban, ami amúgyis elfogadja őket. Ez a szülő dolga lenne, hogy beszéljen a gyerekkel az ilyen dolgokról, és magáról a szexről is. Mert ott 10 évesen már (vagy korábban), szexuális felvilágosító órák vannak, a szexhez még kicsi, fiatal gyerekeknek. Ezért van az, hogy ott már ciki, ha 15 évesen még szűz vagy.


És én nem mondtam, hogy ne legyen családotok. Én csak annyit mondtam, hogy nem tartom jónak, de nem tiltotakoztam ellene.

2020. máj. 24. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!