Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sok leszbikus nőnek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok leszbikus nőnek miért kell gyűlöletet szítani a heteroszexuális fehér férfiak ellen?

Figyelt kérdés

Én heteroszexuális fehér férfiként ma kint voltam a tüntetésen, szolidaritásból…


De az egyik leszbikus felszólaló kapva kapott az alkalmon és kiemelten a hetero, FEHÉR férfiak ellen beszélt…


Hogy Őt még sosem zaklatta leszbikus nő (vagy fekete, roma, esetleg ázsiai férfi)…

Csak kizárólag hetero, fehér férfi.


Nem én voltam az egyetlen aki heteroként szolidaritásból kiment, de ez után a nő után el is jöttem/jöttünk…

Miért kell belerúgni abba, aki mellettem tüntet? Milyen logika ez?


Most hallgatom a a partizán liveot a tüntetés további részéről és ilyenek hangzanak el:

“A sötétséggel nem lehet elűzni a sötétséget, arra csak a fény képes.

Gyűlölettel nem lehet legyőzni a gyűlöletet, arra csak a szeretet képes”

MLK


Akkor miért kell a hetero fehér férfiak irányába a gyűlöletet szítani?


(Annak aki ezt csinálja… Akinek nem inge, ne vegye magára)



2021. jún. 14. 19:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%

Magyarorszàgon ahol a férfiak 99% fehèr és heteró, nem fogja néger zaklatni. Nyilvàn a melgek is kizárva.

Olyan mintha nigériàban azt mondaná a leszbi hogy neger heteró pasi zaklatta.

2021. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
18%
Az lmbtq toleráns. Elfogad minden olyan vèleményt ami az övékkel egyező.
2021. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%

Régi munkahelyemen két leszbikus kolléganőm is volt. Hát még olyan gusztustalan pocskondiázást, amit azok ketten lenyomtak a férfiak ellen (persze csak akkor merték, amikor nem volt az irodában férfi). Én bi nő vagyok, de rendesen undorodtam tőlük.


Na mindegy, ez nem a kérdéshez tartozott, de kikívánkozott belőlem.

2021. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%

13

En is együtt dolgoztam két leszbikus nővel. Az az utàlat példátlan amit velem szemben tanúsítottak, pedig semmilyen okot nem adtam rà.

2021. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat…

Amúgy már legihattam és rájöttem, hogy nem volt annyira durva a dolog mint ahogy azt ott a helyszínen érzékeltem.

Csak én mindig is az egyenjogúság/egyenlőség mellett álltam és elég sok érzelem kavarog bennem mindig ha ilyet hallok…

Igazságtalannak érzem egyrészt, hogy negatív kontextusban felhozzák valakinek hogy fehér vagy hetero, meg olyasmi is bevillan mintha emiatt csak másodrangú állampolgár lennék a szemükben… Illetve valami furcsa kisebbségi érzésem is támad. Nem tudom pontosan megfogalmazni ezeket, mert csak addig tart amíg idegeskedem rajta. Aztán elmúlik…

A feketék esetében is az egyenjogúság pártján állok természetesen, de ott is elszoktak fogni hasonló érzelmek, amikor valaki mondjuk olyannal jön hogy “a feketéknek többletjogok járnak, azért cserébe amiért évtizedekig rabszolgák voltak”, vagy valami hasonló baromsággal…


Amúgy engem is már “zaklattak” szexuálisan, mondjuk nem annyira annak fogtam fel.

De gondolom jogilag annak minősül…

Buszon ittas lány (egyébként roma, persze lehetett volna fehér is, de nem kizárólag csak fehér) fogdosott olyan helyeken ahol nem illik és túl lépett egy határt.

Engem nem traumatizált, de akár traumatizálhatott is volna…


Amikor egy meleg olyasmit nyilatkozik, hogy mondjuk kifejezetten fehér férfiakra jellemző, hogy zaklatók, az ugyanolyan szerintem mint amikor XY azt mondja hogy a melegekre jellemzőbb a pedofília…


Valószínűleg nincs valóságalapja egyiknek sem…

2021. jún. 14. 21:19
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, igaz én heteró nő vagyok és roma, de ez részedről szerintem ugyanolyan, mint amit én szoktam érezni.


A melegek között is vannak olyan emberek, akik általánosítanak, vannak köztük rasszisták is, stb. Semmivel sem jobbak vagy rosszabbak senkitől, ők is ugyanúgy tudnak bántani másokat, közöttük is vannak olyan emberek, mint a heterók között.

2021. jún. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
5%

Csak egyet magyarázzon meg az illetékes!

Miért jó melegnek lenni?

Mi a jó abban, hogy a saját neméhez vonzódik valaki?

Csak erre válaszolj!

2021. jún. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%

#17

Ugye ez most csak egy rossz vicc akar lenni? Senki nem akar meleg lenni, és senki nem gondolja azt, hogy jó melegnek lenni. Egyszerűen csak ez a szexuális irányultsága. Ennyi

2021. jún. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
8%

#18

Rossz vicc?

Akkor ezt írtam volna;

Józsi bácsi reggel gyalogól az úton és vele szembe jön a kerekesszékes csiga...

Ba ez a rossz vicc!

A kérdésem ismét felteszem.

Mi a jó abban, hogy a saját neméhez vonzódik valaki?

2021. jún. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Semmi nem jó benne…

De mi benne a rossz?

Szerintem semmi, ugyanúgy.


És mi a jó abban, hogyha valaki hetero?


Annyiban jobb, hogy eleve szabadon felvállalhatjuk, anélkül hogy megszólna valaki, vagy kötözködni kezdene…

Úgy viselkedhetünk ahogy nekünk természetes.

2021. jún. 15. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!