Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszlányok mit éreznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszlányok mit éreznek a férfiak felé, undorodnak tőlük?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni nekem ezt az érzést, f-vagyok,kíváncsiságból kérdezem.

Milyen érzés az amikor egy férfi közeledni próbál, mit tesztek, hogyan teszitek helyére a helyzetet?



2016. nov. 6. 15:09
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Le tudnátok írni valahogy nekem ezt az érzést? köszönöm.
2016. nov. 6. 15:11
 2/38 anonim ***** válasza:
70%
kb semmit
2016. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Értem, de azért emberként tekintenek rájuk? Vagy hogyan?
2016. nov. 6. 15:19
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
A #3 válasszal elszóltad magad, hogy troll vagy :( Egyébként a válaszom az lenne: úgy, ahogy te (feltételezhetően heteroszexuális troll férfi) vennéd egy férfi közeledését.
2016. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
44%

Nem igazán veszem őket emberszámba, potenciális partnerként meg akkor sem tudnék nézni rájuk ha fegyvert fognának a fejemhez. Olyan mintha tárgyak lennének körülöttem.Vagy kisállatok.

19/LL

2016. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Értem, mint barátot eltudnátok, eltudjátok fogadni? Vannak férfi barátaitok.

Bocsánat, ha így jött le, de nem trollkodom, csak férfi vagyok. Bocsánatot kérek a provokatíva hangnemért.

2016. nov. 6. 15:57
 7/38 anonim ***** válasza:
62%
Szexuálisan igen,undorodom tőlük.Ha nem közelednek, akkor pedig teljesen közömbösek.Barátkozni háát... köszönöm, de meg vagyok nélkülük is.
2016. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Milyen az a leszlány? A leszbikusokra gondolsz? :)


Nekem semmi bajom nincs velük, sőt a legtöbb barátom az ellenkező nemből kerül ki. Nem vagyok férfigyűlölő és nem undorodom tőlük, már amíg fel vannak öltözve és nem nyomulnak. Bár ki vagyok békülve az emberi testtel, mind a férfival, mint a nővel, ettől függetlenül egyáltalán nem létesítenék szexuális kapcsolatot férfival, illetve nem érzek romantikus érzelmeket az irányukban.

Ha próbálkoznának, csak elmondom, hoy leszbikus vagyok és ebből nem kérek. Aztán vagy elhiszik, vagy nem. :)

2016. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"Barátkozni háát... köszönöm, de meg vagyok nélkülük is."


Értem. Köszönöm a válaszod. Most már sokkal tisztábban látom, hogy, hogyan tekintettek a férfiakra.

De azért beszélni még beszéltek velük? Mondjuk meg akarod kérni, hogy legyen szíves cserélje le a gumikat az utódon és a szerelő egy férfi, hogyan teszed?

Bocsánat, nem troll kérdés csak érdekel a szituáció.


Hogyan lehet eszt észre venni?

Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert mert van valaki aki lehet, hogy a nőkhöz vonzódik és szeretnék tisztán látni. Köszi.


Hogyan lehet eszt észre venni?

Megkérdezni szégyellem az illetőt. Ilyet kényelmetlen csak úgy megkérdezni.

2016. nov. 6. 16:18
 10/38 A kérdező kommentje:

"Milyen az a leszlány? A leszbikusokra gondolsz?"


Igen rájuk. Az olyan, nagyon hosszú szó hogy leszbikus. :) Nehéz kigépelni.

2016. nov. 6. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!