Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszlányok mit éreznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszlányok mit éreznek a férfiak felé, undorodnak tőlük?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni nekem ezt az érzést, f-vagyok,kíváncsiságból kérdezem.

Milyen érzés az amikor egy férfi közeledni próbál, mit tesztek, hogyan teszitek helyére a helyzetet?



2016. nov. 6. 15:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%
Ha közeledni próbál feláll a hátamon a szőr! Undorodom! Büdösek, szúrnak, utálatos a sperma, (rossz izű, büdös, és ragad).fáj a seggbekuki hogy csak egy párat emlitsek. Kőleszbi vagyok!
2016. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Én undorodom a sóskalevestől. Egyszer vettem a számba, egyszer kóstoltam, azóta utálom. Még egyszer nem bírnám a számba venni, annyira utálom. Tehát azt eszem csak amit szeretek, jól esik és jó érzéssel tölt el.

Gondolom valami ilyesmi érzések támadhatnak, egy férfi szexuális közeledésétől.

2016. nov. 9. 17:42
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Full ugyan olyan, mint neked, ha egy pasi akarna közeledni. Ezen nincs mit megmagyarázni, nem? Ha te is el tudod képzelni a helyzetet. Gondolom te se örülsz neki, de attól még ,mert alapvetően a férfi nemmel jóban vagy, nem fogsz sehogy se vonzódni hozzájuk.


Bár én egyszer sem voltam komolyabban pasival (szex), de kipróbálni sem akarom.

2016. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Értem és tiszteletben tartom.

Ha egy férfi megpróbálna úgy közeledni, pont ugyan úgy mint nálad felállna a szőr a hátamon tőle és undort váltana ki belőlem.

Értem, hogy miért nem akarsz férfival szexet, pont azért amiért én sem.

2016. nov. 9. 18:25
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Mint embert elfogadom a férfiakat, de ha közeledni, ismerkedni akarnak, hát undorodom! Az vesse rám az első követ aki másként gondolkodna a helyemben! 17 évesen még szüzen hárman megerőszakoltak. :-( Este mentem haza egy barátnőmtől (még nem volt késő nyolc óra volt) egy park mellett kellett elmennem. Hátulról leütöttek, és.... Még mindig ennek hatása alatt vagyok. Igy élem életem mint leszbi. 26 vagyok.
2016. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
85%
Azért ez más dolog. Sajnálom, ami veled történt, de azért jegyezzük meg, hogy (szerencsére) ez csak a leszbikusok egy igen elenyéső részéhez tartoznak és a túlnyomó többséget nem ért semmilyen trauma férfi által.
2016. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Hmm. De azért ha valaki valami rosszat mer szólni a melegekre/leszbikre, meg vagytok sértődve és fel vagytok háborodva, hogy mégis hogy képzeli valaki hogy ilyet mond rátok.


Miért fogadjuk el a leszbiket, ha ennyire lekezelően írnak a férfiakról? Semmivel sem vagytok jobbak így a heteróknál.

2017. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Semmit. A legtöbb barátom fiú, imádom őket. Meg van olyan, hogy vkin látom ,hogy szexi, meg bájos, de nem feküdnék le vele, pedig bizonyos szemszögből nézve tetszik. Ha vki kikezd velem, de felfogja, hogy mi van, miután kulturáltan visszautasítottam, akkor nincs semmi bajom. Ha rám mászik, az már irritál.
2018. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!